24-та Магребска тема, изпълнена със слънце, усмивки и сбъднати мечти!

  • 51 438
  • 747
# 75
Честит Рожден Ден Марси!

От сърце ти желая много здраве, всичко лошо да е зад гърба ти и оттук нататък винаги да грее усмивка на лицето ти!

Виж целия пост
# 76
Поздрави и целувки на всички! Липсвате ми много, но засега не ми остава време да пиша и чета Tired Ще наваксам скоро!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug на всички без Изключение!!!
Виж целия пост
# 77
рали, много благодаря! туй бижу ми взе окото !много е хубава пусто! има да си ме4тая за  подобна красота! Peace
Виж целия пост
# 78
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МАРСИ!!! ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ ЩАСТИЕ ЛЮБОВ ОТ ОБИЧАНИТЕ ОТ ТЕБ ХОРА И ОТ ТВОИТЕ ПРИЯТЕЛИ И ПОСТИГАНЕ НА ВСИЧКИ ЖЕЛАНИЯ   bouquet   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 79
МАРСИ Hug



И дай Боже, скоро да преминат тежките моменти които изживяваш!!!
Виж целия пост
# 80
Марси-Честит Празник   bouquet  bouquet  bouquet
http://www.youtube.com/watch?v=IrBXPKJHJCY
  Когато от безпътица премазан си......
...нов път си направи и сам   тръгни
Загубил всичко, не загубвай себе си...

Дано ти хареса песентта на Лили  bouquetи Дамянов

http://www.youtube.com/watch?v=-URmgQsFNuI&feature=related

Делте-огромно мерси Hugнакара ме малко да се освестя-наистина най-важно е състоянието на духа....млад ли е духа  и болестите,и лошотиите ще пребори  bouquet
Виж целия пост
# 81
Честито на празнуващите - много щастие в живота ви пожелавам и съжалявам за закъснението.... ама аз, ако не ви навестя вие хич не идвате да ме видите в иракската тема - недейте така бе джанъм   bouquet
Виж целия пост
# 82


Марси  Hug Честит Рожден Ден !
Желая ти всичко най-хубаво , от все сърце !!!
 Heart Eyes  Hug
Виж целия пост
# 83
Марси, много прегръдки от мен! Hug
Бъди много щастлива!
Честит празник!  bouquet
Виж целия пост
# 84
 Marsi
На празниците хората си пожелават много неща,
но аз ти пожелавам само 2:Никога и Винаги!
Винаги щастлив и никога нещастен!
 Желая ти здраве, защото без него
нищо друго няма значение,
несекващ стремеж към знание,
защото то ще те научи как да постигнеш предното
и как да се пазиш от бедите на следващото пожелание
любов, защото това е достатъчно добра цел в живота.
Виж целия пост
# 85
4естит рожден ден марси,извинявай малко сьс закаснение.бьди ,много здрава винаги засмяна и винаги сред лЮбимите хора
Виж целия пост
# 86
http://www.villiard.com/images/gateaux/dessert.jpg
 благодарност в мой стил за вси4ки!африкански ритми!
Виж целия пост
# 87
Marsy и от мен със закъснение ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !!!!  bouquet  Бъди много усмихната, силна и обичана!     bouquet   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 88
Честит рожден ден Марси,желаяти здраве и прекрасни моменти,да си виаги обичана и усмихната.  Hug Hug Hug
Момичета или съм много глупава ии съм много ината.Ама май идвете.Египетското момче нещо мого се беше разпищолил и го бях зарязала.Обаче нали съм мека Мария и поставих условияИзпълни ги ама до кога ли ще видим.Уффф изтормозих се,или на някой е му търпя депресиите и избухванта или да съм падар на друг.Ама и аз съм една патка.Иде ми да се гръмна що съм толкоз глупава,ината и мека.
Виж целия пост
# 89
Добро утро от алжирско  Flutter
Вчера вечерта по повод рожденият ден на свеки посетихме семейно турски ресторант в Алжир. Тамир се държа като истиснски мъж  Party- милия устиска час и нещо и накрая много му се доспа и си тръгнахме.
Та ресторанта беше добре подреден изискан, но турските манджи нещо ги нямаше- в смисъл турски манджи направени с алжирски фасон.При това готвача турчин  Thinking.
Както и да е посменихме обстановката  Laughing.
Деде,манджата дето я беше постнал тук преди няколко дни многооо прилича на таджин зитун който така много обичам  Wink.
Вчера правих лозови сърмички, но нещо май не уцелих плънката.Тук вещите взанаята ако може да дадат рецептичка или линк където да сверя часовника ще съм безкраино благодарна.
Далчева, кога това с болноцата?
Казах ти аз ще ти се отрази добре една яка почивка тук в Алжир( ама почивка) не да ходиш в болница  Cry.Ела у дома 1 месец докато го няма мъжо ще си хортуваме с децата напред назад из квартала и т.н.За шофирането все още несмея сама, ама скоро и това ще стане- нямам избор трябва да се оправя сама.
 Линче, за твоите случаи не знам какво да кажа- гледаи си живота и ги зарежи тия.Накрая ще се намери някой който да ти ходи той на теб по гайдата, а не ти да ги търпиш  Wink
Рали - бижуту е направо върха.Трябва да поразпитам дали тук майсторите не могат да измайсторят нещо подобно  Thinking
Близначкови ,много кратко се разписвате. Сега гледам аз Аси по диема фамили- дано да мога по обстоино да го гледам че с разликата е малко сложничко.
Хубав и усмихнат ден на всички и да сложа по едно кафенце
  -                                                                                                                                               а аз да си направя второто че едвам ще устискам до към обяд
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия