Кухните - 31-ва тема

  • 85 700
  • 733
# 45
Колко см. трябва да е дълбоко чекмеджето за приборите? newsm78
Виж целия пост
# 46
Аз пък мислех, че е по-нова.  Blush
Ама нищо де, те идеите са вечни, както се казва. Цветове и материали се сменят, ама разположението на уреди и шкафове не се влияе толкова от годините. Аз мисля, че това е основния проблем. Как да си разположиш шкафовете и уредите, за да ти е максимално удобно и комфортно в кухнята.  Rolling Eyes


Предупредих, че не е нищо специално... Flushed Simple Smile  

http://cindarella.snimka.bg/daily/razni.480881.18445651


На мен ми харесва.  Peace
Мисля, че е подходяща за малко помещение.  Flutter


Аз като ви чета с тия проблеми по плотовете все от някакви случайни инциденти, се чудя дали да не сложа технически камък за плот newsm78

150 лв за нормален плот и към 2000 за технически камък - аз поемам всички рискове щото разликата в цената е космическа (поне за мен)

 Shocked току що варианта за технически камък отпадна. Не може единия му плот да струва, колкото цялата кухня. Аз за 2000 лв. мога да взема 13 обикновенни плота от 150 лв и да си  ги сменям всяка година.  Crossing Arms

lo80, а мивката и смесителя какви са и откъде ги взе? Много ми харесват.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 47


Аз като ви чета с тия проблеми по плотовете все от някакви случайни инциденти, се чудя дали да не сложа технически камък за плот newsm78

150 лв за нормален плот и към 2000 за технически камък - аз поемам всички рискове щото разликата в цената е космическа (поне за мен)

 Shocked току що варианта за технически камък отпадна. Не може единия му плот да струва, колкото цялата кухня. Аз за 2000 лв. мога да взема 13 обикновенни плота от 150 лв и да си  ги сменям всяка година.  Crossing Arms

А нещо да кажете за обикновения камък  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 48
Колко см. трябва да е дълбоко чекмеджето за приборите? newsm78
примерно 8-10 см, че ако се наложи, да може да вземе някой черпак... Laughing
Виж целия пост
# 49
Гуш, искрено ме разсмя с описанието на трагичния инцидент  Laughing, на теб сигурно хич не ти е смешно, но гледай по-отвисоко на нещата.  bouquet



направо ми се плаче, още не ми е минало.
не мога да гледам отвисоко на нещата, гледам само в дупката  Laughing
Виж целия пост
# 50
сещам се и за дъски за рязане и капаци на тенджери. как прибирате тези неща и къде?

Капаците ми бяха голям проблем. Сега ги държа ето на това.  http://lh3.ggpht.com/_YWn5WNehswM/SfOsmeY2sLI/AAAAAAAABG8/npQRmZ … 4/%5BUNSET%5D.jpg А самата джаджа е закрепена от вътрешната страна на една от вратичките на шкафовете /предварително рафта вътре е направен по плитък за да се събере/
Имам и ето това - сащо е много полезно, то е вътре в шкафа и слагам и тигани примерно-така не са един в друг и не се драскат http://lasoomedia1.com.au/imageicon/IKE/PROD/J00507371/C_001/PAG … _0017E99A_OTN.JPG
Кърпата засега седи на вратата на фурната, удобно  е, но обмислям да я закача  на това Laughing
http://www.vackravaggar.se/bilder/artiklar/zoom/W_SPARROWGRONVIT_6.jpg
Дъските са прибрани в шкаф.

Lo -вече си имаш и подходящия килим..чудничко е  Hug

kimbolina - ти пък си намерила къде да гледаш ..в тоя руски кич  Laughing

Curlicue - много оправено брее...чистница такава...а докъде стигна с останалото?

Гуш - не е толкова голяма дупката, предполагам че все там ти е погледа обаче-щото гледаш отвисоко  Laughing. Поинтересува ли се дали може да се поправи по някакъв начин  Thinking
Виж целия пост
# 51

kimbolina - ти пък си намерила къде да гледаш ..в тоя руски кич  Laughing

ами хайде давайте други сайтове, аз този ми дадоха по друг повод и видях, че има и обзавеждане, ама както писах там ми куцат нещата.
Виж целия пост
# 52
Curlicue - много оправено брее...чистница такава...а докъде стигна с останалото?

Мдаа, мъжа ми разправя, че това ми било хобито...Angry То сякаш имам време за друго... Tired
Момите пък си оправят стаята само след вълшебното: "Бързо. Идват гости!" Grinning

С останалото... Flushed...ами с останалото до карт бланш от гореспоменатия. Това сякаш беше най-трудното...Сега рече да съм била изчакала световното по футбол, за да излезе за 2-3 дни от вкъщи... Joy

 
Виж целия пост
# 53
Cheburashka, мивката и смесителя купихме от Техномикс, смесителя е адски удобен, на Тека е, а мивката е Eurolux Quadra 110.
Виж целия пост
# 54
Не мога да не ви пусна ето това видео.
Кухненския готварски плот на Електролукс.  Whistling
http://www.electroluxdesignlab.com/2010/02/electrolux-heart-of-t … -kitchen-concept/

Е ,аз за какво инвестирах в толкова съдове  Joy Joy
Виж целия пост
# 55
Госпожичка Клавèл много е забавно.  Mr. Green
Де да можеше да е така наистина.  Whistling
Мерси lo80. И аз мисля, че такъв смесител ще е много удобен, ама току що ме сюрпиризираха, че не може такъв, защото нашите дупки за чешма са на стената. А твоя излиза отдолу. И да забравя за смесител с изваждащ се маркуч. Да съм си търсела за стена. newsm45
Ама то така става като ги оставиш мъжете да ти монтират водопровода сами. И кажеш само на кое място да е мивката, ама не и как да са изводите.  newsm61 smile3514
Виж целия пост
# 56
Ама то така става като ги оставиш мъжете да ти монтират водопровода сами.

И нашият е на стената, баща ми го оставихме с майстора и това измайсториха, даже имаме и един допълнителен кран над плота за миялна  ooooh!
Така е от преди 5-6 години, но се чудя дали да не викна някой водопроводчик да поразбие малко и да ги вкара под плота и ще сложим гръбче  Thinking
Сериозно съм се замислила над това, но мъжът ми нещо се дърпа, че го побърквам с тези ремонтчета  Crazy
Ама хоби, кво да се прави.

Някой да е правил подобна операция да каже много ли е сложно?
Дупките не ме притесняват, ще ги позамажем пък ще турнем гръб, както казах.
Виж целия пост
# 57
red shoe, мисля, че всички сме минали през подобна операция, то няма и как, тъй като тръбите си излизат от стената. Само ги удължават, после гърбът скрива всички дупки и тръби. Много е лесно, поне на мен така ми се стори, защото нашият майстор го направи за отрицателно време. На мен пъвоначално не ми се занимаваше, мислех да си остане на стената, но майсторът ме убеди и го направи и наистина стана много по-красиво.
Виж целия пост
# 58
Малко разведряване  Simple Smile
http://fishki.net/comment.php?id=68752
Виж целия пост
# 59

Цветчетата за стена ги има в E-bay. Заплюла съм ги в зелено за новата стая на дъщеря ми.

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2804931 … ame=STRK:MEWAX:IT
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия