Математически турнири - 4

  • 92 378
  • 790
# 135
Снощи разпитах подробно и за Варна. Можело е да ползва речници, калкулатор (но не се наложило)Simple Smile. Квесторите помагали също с някой думички, но .... не му стигнало времето. Има 2 нерешени задачи. Прочел ги, разбрал ги, но му трябвали поне 10 минути за да ги реши, а нямал време. Обаче, са им взели всички листи, включително и условията и нямам представа какви са били задачите. Ако някоя майка има задачите за 4 клас, ще бъда благодарна, ако да ги предостави.
Виж целия пост
# 136
 Е, синковеца днес е пререшил задачите на спокойствие. В действителност заради малкото време е допуснал елементарни грешки.
 Заключение: очакваме около 80 т. , като най-много се радвам, че правилно е разбрал условията на задачите. Грешките са от бързане , а то е и нормално. 30 зад. за 60 мин. са си много.
 От нас толкоз  Hug!
 
Виж целия пост
# 137
На страницата на Австралийския математически тръст има информация, че резултатите от състезанието са готови. Очаква се само потвърждение за медалистите от Корея и ... България. За съжаление достъпът до пълната информация се осъществява чрез кода и паролата на съответното регистрирано училище.
Виж целия пост
# 138
Очаква се само потвърждение за медалистите от Корея и ... България. ирано училище.
Simple Smile
Виж целия пост
# 139
запис
Виж целия пост
# 140
Така беше и миналата година,тогава бяхме ние и Нова Зеландия.И малко преди Коледа се появиха....понякога ме е срам,че съм българка Sad
Виж целия пост
# 141
В сайта на Australian Mathematics Trust вече има публикувани и медалистите от България (един медал от България все още бил под въпрос)

http://www.amt.canberra.edu.au/amc2010.html

Браво на младежите!

А ние ще чакаме резултатите и на "дребоса" Simple Smile Ако някой ги намери, моля пуснете линка.
Виж целия пост
# 142
В сайта на Australian Mathematics Trust вече има публикувани и медалистите от България (един медал от България все още бил под въпрос)

http://www.amt.canberra.edu.au/amc2010.html

Браво на младежите!



Страхотна гордост! Така ме зарадваха тези дечица! Браво!
Виж целия пост
# 143
Поздравления за Йордан!
Поздравления за Александър!
Както и за техните Родители и Учители!
Виж целия пост
# 144
Браво на децата и от мен!
Виж целия пост
# 145
 Hug Hug Hug
Браво на децата.  Peaceи занапред.
Виж целия пост
# 146
Това е линк към сайт със задачи, давани на състезания: http://free.hit.bg/bojidarkg-maths/index.htm. Надявам се да Ви е полезен.
Виж целия пост
# 147
Това е линк към сайт със задачи, давани на състезания: http://free.hit.bg/bojidarkg-maths/index.htm. Надявам се да Ви е полезен.
Би било чудесно, ако модератор постави линка към сайта в първия пост от темата, за да е по-лесен за откриване при необходимост.
Виж целия пост
# 148
Това е линк към сайт със задачи, давани на състезания: http://free.hit.bg/bojidarkg-maths/index.htm. Надявам се да Ви е полезен.

math_mother, ако ти си майката на Божидар, приеми моите поздравления за работата на сина ти. Направеният от него сайт показва любовта му към математиката и информатиката и със сигурност е много по-информативен от сайта на СМГ (който според мен може да спечели малинката за най-лош сайт на елитно училище)
Виж целия пост
# 149
 Благодаря, Obsolete. Аз съм майката на Божидар. Сайтът не е кой знае какво – синът ми сега се учи да прави сайтове и то сам. Идеята беше да улесни тези, които търсят състезателни задачи. Дано е помогнал.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия