СЕПТЕМВРИйчето чака с нетърпение морското вълнение

  • 43 466
  • 749
# 255
Деска, на мен това с паравана ми харесва повече  Confused Гледах снимките във ФБ (не съм много активна там) - Марти да го пазиш от нЕкви дебели-бели чужденки   Naughty Ех тази Норвегия беееее..... Hug
Иви, ще стискаме палци полетът да мине по вода. Нормално е да се притесняваш, но най-вероятно малчо ще спи  Peace

Мен снощи ме беше подгонила една депресия, ревеше ми се. Това стоене в къщи нещо взе да ме побърква - къде съм свикнала така аз - "ламандарка", дето викат в Банско  Joy Да се оправя времето и да излизаме  Praynig Все повече дънки от преди ми стават  Peace Днес ще си преподредя летните дрехи - ще си поддържам духа  Mr. Green

Виж целия пост
# 256
хоп троп ей ме
Вчера ходих да видя Евровизията, Миро бил много висок бре  иима страхотен английски ,пък Драго чая е с едно таков шкембе  Joy Joy
Днес сигурно пак ще ходя ,че ми хареса  Laughing
Анче- я се стягай..кви са тия депресивни състояния....нацелувай си децата  Hug
за детската стая - Марти иска все пак да бъде по някакъв начин разделен от Макси..като са по отдалечени леглата ,всеки има повече лично пространство или поне така ми се струва newsm78....А и леглата по принцип ще са на тая стена и единствения вариант е да са едно след друго.
Малка е стаята да -3 на 5,25 с изцяло скосена стена при прозореца/тази стена ,която е с/у вратата/ , а ми се и ще на другата стена да няма нищо, за да е по просторно.  ooooh!
Виж целия пост
# 257
Ани, да не чувам такива работи.. до дни ще се оправи и се почва маратона с количките.. Браво за дънките  Hug
Виж целия пост
# 258
Мале, Деска много малка тая стаичка. а не сте ли мислили за тези легла които се прибират нагоре към стената. едното да е такова, а другото обикновенно. Нещо такова, но това е първото, което намерих де http://www.furniturestoreblog.com/image/2010/01/wall%20beds%20atoll.jpg или на това виж като се прибере и се разгъва бюро http://www.furniturestoreblog.com/image/Murphy%20Wall%20Bed.jpg Това може и да сте го мислили де, не знам. Просто ми дойде наум относно пестенето на место и реших да споделя. Но пък май за легла едно над друго Марти вече е големичък. Иначе и двата варианта са еднакво добри Simple Smile
И как Миро е висок, аз си мислех, че е тапишонка
Поли, ти какво само меташ кафетата и забегваш!
Галче, голям сладурко бъдештия национал. А на описанието ти з амача и с Руси двамата с ехилихме тук.
Аник, ма душо как ти става всичко. Евала!!!!!! И никаква депресия, то не виждам за какво. Hug
Сънка, а дано скоро да се похвалиш!  Hug

Ади пък е с конюнктивит и пропускаме градината два дни, а се оказа, че след това имат и още 2 междусрочна ваканция, та голям уикенд се очертава. Естественно мъжо след 10 дневно седене вкъщи, сега е на работа  Mr. Green
Виж целия пост
# 259

Добро утроооо  Mr. Green
Виж целия пост
# 260
Тая Поли брее...мята по една картинка и изсвирясва  Laughing
мариска- абе реално 15,5 кв.м не е толкова малка стая, но понеже аз съм си чешит и я мъдря толкова време...не мога да направя такива легла...всеки има нужда от постоянно място ,което да си е негово и да може да се метне отгоре във всеки един момент  Mr. Green
Как е Ади днес ? Hug
съни , а ти ?
Бебешорите ги следя във ФБ  Heart Eyes
Виж целия пост
# 261
Ани, никакви депресии, моля ви се. Ей, сегинка ще се оправи временцето и като се засрещате с Тайги, Дани и сие мами, ще се наприказвате на воля.
Марис, ами то обикновено гърча е все за нас. Laughing Ти как се чувстваш? Hug
Деска, Тези размери са си съвсем нормални за стая. Нашата е 3.50/4, а? А? Joy Скосената стена може би ти губи пространство. Като идея: ако всеки си има стена, оформено като "ъгъл". Например - остават шкафовете на същата позиция с едното легло, по избор/да не посочвам Laughing/, в срещуположния/под диагонал/ ъгъл - другото легло със същото разположение и бюрото. Така всеки ще има ъгъл и стена към него за собствени нужди. Това само си го говоря, щото ти най-добре знаеш как изглежда всичко, но все пак - идейка.
И като Миро е висок, Чаят има шкембе, а ти хубав фотографски нюх - къде са снимките, питам? Laughing
Виж целия пост
# 262
Пфу, излязохме най-сетне  ooooh! Имах работа до пощата и я метнах в кенгуру-то - добре ни се отрази разходката и на двете  Peace
Виж целия пост
# 263
Ееее, честито Ани  Laughing Почна се голямото търкаляне  Laughing

Аз пък не мога да си продам комбинираната количка, никой не я ще  Crossing Arms А пък е толкова хубава. Ако някой около вас ще ражда и търси, свиркайте  Whistling
Виж целия пост
# 264
Хайде, че никой не е поздравил имениците днес! Да са живи и здрави и с гордост да си носят имената!




Аник, севтосахте улиците, а Simple Smile Браво!  Hug
Нийче, ок съм. Мисля, че на Ади са му били възпалени очите от хремата, защото в момета, в който му капнах от капките за очи в носа, всичко секна. Дали е възможно това. а сополките обяха от оня готиния жълт цвят Simple Smile Развесели ме с поста си  Joy
Деска, аз малко от тук съм с объркани понятия за голямо и малко  Mr. Green Като се приберем в София в 80кв апартамент имам чувството, че сме в миша дупка сврени  Joy
Виж целия пост
# 265
Честито на всички именници!!!


Ani, браво на Вас  Hugи на мен взе да ми писва от това време, Емо и той е киселица. Излизахме, че то в къщи не се трае...
Марис, разглези се ти по катарско...  Laughing
Виж целия пост
# 266
Ето ме, тук съм и ви поздравявам с една прекрасна песен

http://www.youtube.com/watch?v=kpymJv33mQU
Виж целия пост
# 267
Eто ги бре...снимките са тук както винаги...извинявам се за качеството ,но просто всичко беше толкова емоционално  Laughing
Последната  снимка е бонус  Mr. Green с коментар- Яяя Максо ама ти много приличаш на мен бе, все едно си ми дете...а Павел-хррррррррррр
http://deata.multiply.com/photos/album/10/Eurovision_Song_Contes … o_Norway#photo=19
Виж целия пост
# 268
Ох, верно сме забравани, добре, че е бременната ни дружка.  Laughing ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ВСИЧКИ ЕЛИНЦА И КОЦЕТА! ОТ ЗДРАВЕ ДА НЕ СЕ ОТЪРВАТ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Деси, ами страшни са. Бонусът е номер едно. Hug Grinning Heart Eyes Ама, Макси си е наш, бее, Миро къде се бута. Joy
Поли, мерси за настроението. Hug
Виж целия пост
# 269
Деска, моля ти се повече подробности, обичам го този Миро  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия