Поискай Енергийна помощ - 2

  • 34 238
  • 737
# 555
yahoo    Hug

Любов и Светлина са на път към вас и ситуацията, за доброто на всички!

 txtloves
Виж целия пост
# 556
yahoo,Успех!Нека да стане така,както е най-добре за всички ви!   
 Two Hearts babydust7
Виж целия пост
# 557
“The water at Fukushima Nuclear Plant,
we are sorry to make you suffer,
please forgive us,
we thank you and we love you.”

http://emotopeaceproject.blogspot.com/
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 558
Благодаря на всички за подкрепата. Нещата вече приключиха така както е трябвало да станат. Тази колибка ще приюти друго семейство. Сигурен съм, че Твореца има нещо друго наум за нас.
Виж целия пост
# 559
Цитат
Тази колибка ще приюти друго семейство. Сигурен съм, че Твореца има нещо друго наум за нас.
Peace Да , по-добро от колибка  Party
Виж целия пост
# 560
Здравейте мили хора. Искам и аз да се присъединя към Вас, скоро открих темата и съм във възторг. От скоро се занимавам с рейки, но искам малко помощ и от Вас.

Много ми се иска да получа Вашата подкрепа, за да не успее свекърва ми да подлуди тотално мъжа ми. Много го обичам, и дори да се разделим, винаги ще го обичам. Много ми е нужна допълнителна подкрепа, макар да съм енергийно до него всеки ден и да се опитвам да пречупя черната енергия на майка му. Ина-София
Виж целия пост
# 561
Ина, да бъде на-доброто за всички - любов и светлина!

Виж целия пост
# 562
Искам да ви помоля за малко помощ и енергия за свекърва ми - Марийка от Добрич. От около седмица доста рязко всеки ден вдига кръвно налягане, като в събота и неделя два пъти стигна 260 и то след лекарство за свалянето му. От спешният център казват, че няма клинична пътека за високо кръвно, а при личния лекар миналата седмица я водиха два пъти.  Сутринта пак ще са там. Никой не може да каже каква е причината.
Виж целия пост
# 563
Искам да ви помоля за малко помощ и енергия за свекърва ми - Марийка от Добрич. От около седмица доста рязко всеки ден вдига кръвно налягане, като в събота и неделя два пъти стигна 260 и то след лекарство за свалянето му. От спешният център казват, че няма клинична пътека за високо кръвно, а при личния лекар миналата седмица я водиха два пъти.  Сутринта пак ще са там. Никой не може да каже каква е причината.

Бързо и успешно възстановяване   Nature Sun With Face
Виж целия пост
# 564
 Hug  Hug Hug
Най-доброто за Марийка от Добрич!
Виж целия пост
# 565
Моля ви отново за Мария и Пламен Александрови от София. Да разрешат по градивен начин проблемите си.  Praynig
Виж целия пост
# 566
 Two Hearts Много положителна енергия и прегръдки за всички, които са тук и имат нужда от нея. Момичета чета ви и съм с вас.  newsm76 babydust7 Вие ми помогнахте и аз искам да ви се отблагодаря и ви пращам много късмет, любов и здраве...   Hug За Ина, Марийка, Мария и Пламен и за всички които надниквате тук
Виж целия пост
# 567
Имам нужда от от вашата помощ за мой близък,който е много зле и съм сигурна че се нуждае от помощ.За Станчо от Ямбол и ако може да помоля и за мен вашата положителна енергия,че в последно време не се чувствам особенно добре,както в личен план така и в здравословен.
Виж целия пост
# 568
mdr, за теб и Станчо. И за Мария и Пламен Александрови. Да бъде най-доброто за всички.

Виж целия пост
# 569
Моля за вашата подкрепа.

Семейството ни е разделено. Мъжът ми е в чужбина и иска всички да отидем при него...Аз искам просто да сме заедно, мисля и че за децата наистина е по -добър вариант да сме там, но май наистина искам да живея тук...
Уж съм се примирила, но...Не знам кое е по- добре за всички ни, лутам се, не съм сигурна какво да правя...
Трябваше да заминем лятото, но се явяват пречки от различен характер и то там, където не сме очаквали...
Може би аз, с моето подсъзнателно желание да живея тук, предизвиквам това...Струва ми се, че заради това не се получават нещата...

Моля за помощ и подкрепа да стане това, което е най -добре за семейството ни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия