МАРТЕНЧЕ 2010 расте и хубавее,а мама по разходки с него вършее(3)

  • 26 208
  • 741
# 675
Добро утро и от нас ! Flutter
 На всички именници на този ден Честито   bouquet Да са ни живи и здрави и много усмихнати!Звездичка специално за теб   bouquet
феникс 10  Hug боже как издържаш на това безсъние  Hug
Нанина и вие сте будували тази нощ ,но както си казала на Кармен всяко бебче си има такива периоди аз все си казвам и това ще мине и някак ми е по леко. Hug Много гуш за Боби  Hug
Кармен  Hug Hug Hug
Айде това беше изпратих каките и 10 мин. минаха.Вече сме будни и мрънкаме  ooooh! тези зъби ще я побъркат.Бягам за сега  Laughing
Виж целия пост
# 676
На моето императорче днес му е първият имен ден в живота. Черпя ви всички за негово здраве.  newsm38

Честито още на Звездичка и Стеле, да сте живи и здрави момичета и много да ви радват дечицата!   bouquet
Виж целия пост
# 677
Честит имен ден на всички празнуващи! Да са живи и здрави!

 Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet Hug   bouquet Hug
Виж целия пост
# 678
Вижте как това бебче плува
Виж целия пост
# 679
Здравейте!
Честито на именниците! Днес празнуваме - Елена ми е именничка, аз съм рожденничка  Laughing. Самички сме си с нея. Мисля да излезем на разходка за една фото сесия долу на плажа, както и до манастира "Св. Св. Константин и Елена" до нас. А довечера - гости!
И още един въпрос ако болничният ми обхваща примерно 2 месеца, наведнъж ли получавам сумата  или се разделя за всеки месец и поотделно се превежда
При мен е пълен хаос с болничните... Получавам смс-и от НОИ, като последният беше за 45 лв.!!!??? Привеждат ми ги в началото на месеца на два пъти, на някакви нелогични вноски Rolling Eyes Въобще не мога да ги хвана какво ми плащат и за какъв период. Осигуравана съм да две места, общо на 1500 лв. и нещо не ми излизат сметките на това, което съм получила до сега. За съжаление (писала съми по-рано, че живея извън града и съм без превоз) нямам възможност да стигна до НОИ и да си взема и аз номер, с който да си проследявам болничните, но определено не ми излизат сметките.
Виж целия пост
# 680
NovaTema, честит ти двоен празник на теб.
Чак сега разбрах, че твоята Бисквитка всъщност е Елена.  ooooh!
Да сте живи и здрави двечките, много радостни и щастливи мигове!   bouquet
Виж целия пост
# 681
Добро утро  Hug
Честит празник на всички празнуващи  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 682
Честито на всиччки именици  bouquet

Цитат
Едната част споделят ужасни неща - гной, подуване... после ходене по доктори и дърпане... и то защото според тях не са започнали забелването от рано или защото ги е било страх от това...
дали защото не са започнали от рано или защото въобще са започнали...ако детето има патологична фимоза,ще се стигне до операция така или иначе и после родителите могат да отдават това на действията си,каквито и да са те (забелвали/не са забелвали). Това да "не се пипа" също не е правилно според мен. Ако леко се придърпва кожичката под вода, докъдето стига обаче,без натиск,забелването ще се случи към 3-4 годишна възраст. Ако се упражнява натиск,ще се случи към 5-6 месечна възраст, това е неприемливо за мен и срещу това има доста написани аргументи от специалисти. Аргументите в обратната посока са "на шурей ми на лелинчото внучето стигнало до операция, защото не забелвали", поне аз такива съм чела

звездичке, Кали, отиваме към парка
Виж целия пост
# 683
Хопа , аз и днес май ще успея да забия перото в тази страничка  Laughing
Звездичка , да ти е живо и здраво името!Наздраве!  bouquet
Антония , честит първи имен ден на малкото човече ! Heart Eyes Hug
Нова тема , да сте живи и здрави и двечките !Двоен празник , двойна радост! Heart Eyes Hug newsm51
Всички много ви гушкам , даже успях да прочета по диагонал цели 3 страници , ама сега тръгвам на разходка с прахосмуча и мопа , че кое време стана  Mr. Green
Виж целия пост
# 684
Здравейте и от мен

Да чиститя на всички празнуващи

Антония, Звездичка и Нова тема да са ви живи и здрави дечицата, да растат радостни,засмени и много безгрижни      bouquet   bouquet   bouquet  Heart Eyes
 
Аз от утре съм в сесия  Rolling Eyes  и да ви кажа за пръв път не знам въобще какво ще се случва в тоя университет  ...

Виж целия пост
# 685
Добро утро и от нас!

Благодаря за поздравите:))

Който си поръчва биричка за почерпка готово има я.Има и винце, и ракийка и други нещица-богато  е менюто:))Разбира се има и мезе:)

NovaTema честит ви двоен празник.На тебе здраве най-вече и много щастливи моменти с малката ти принцеса.Честит имен ден и на малката Елена.ДА и е живо и здраво името и със здраве да си го носи.

Честит имен ден и на Stelle.
Честит имен ден и на малкия Константин на *Антония*.
Честито и на всички ,които празнуват днес:))

Марисса аз сега излизам от банята:)Няма да мога да дойда сега,но към 12,30 може да излезем:))

 Hug Hug Hug Hug за всички
Виж целия пост
# 686
Чистенето се отлага и остава само добро намерение  Laughing будни сме  Crazy
Виж целия пост
# 687
Здравейте майчета, както писах вече, вчера ни поставиха двете ваксини ПЕНТАКСИМ-а и СИНФЛОРИКС-а. През нощта Вики вдигна температура 37.8 градуса. Дадох и Панадол сиропче и за около час я свали. Тази сутрин беше добре. Аз меря температурата с термометър – биберон. Електронен е. Не знам дали трябва да свалям няколко десети от това, което отчете, както е при меренето на температурата в дупето. На упътването не пише нищо.
didipeicheva – СИНФЛОРИКС ваксината е също на три приема както Пентаксима, според имунизационния календар, но има и други схеми, по които може да се постави. Погледни в интернет някъде листовка за ваксината и ще видиш какви са възможностите.
moon – относно кода, с който можеш да си проверяваш в сайта на НОИ – трябва да отидеш до НОИ и да кажеш, че искаш да си извадиш ПИК. Става веднага. И после в сайта на СПРАВКИ бързо и лесно си правиш проверките. Виждам, че mama Iv ти е дала разяснение, но и от мен нещичко.

Майчета, искам да ви попитам как се казваше докторът от София, при който ходехте за ортопедичния преглед и при него само преглед ли правихте или и ехография на тазобедрените стави? Може ли при него с направление в ортопедията в Горна баня или само на частно? И ако е само на частно колко струва прегледа, защото аз мисля ако е на частно да ходя в Токуда, където правих ехографията на фонтанелата и на коремните органи, както и проверката на слуха. 
Благодаря ви предварително ако ми дадете някакви негови координати.
Виж целия пост
# 688
Здравейте и от мене   bouquet

Честит имен ден на всички празнуващи днес - и малки и големи!!!  Hug Hug Hug Да сте живи и здрави и много, много щастливи!!!

Марисса Hug благодаря ти! Честно казано и аз така правя - лекичко придърпвам, за да поддържам хигиена. Пробвах веднъж да издърпам кожичката повече, но малкия се разплака и ми стана мъчно. Така че съвсем лекичко сега, без да съм настоятелна. Сигурно така наистина ще отнеме повече време. Дано да нямаме проблеми с фъстъка  Praynig
Ели  Hug , сигурно става въпрос за д-р Алексиев. Аз му имам координатите /Вени, мерси!/ и сигурно следващата седмица ще запиша час на малкия. Прегледа струва 40 лв. София ж.к."Мотописта"(Гоце Делчев)  ул."Ген.Кирил Ботев"3  вх.Г,офис 5 телефон 0889/238190.

Въпрос към мамите, които хранят с шише - на колко време трябва да се сменят шишетата? Аз смених вече бибките с №2, защото усетих, че на малкия му е трудно вече с 1-чките и се ядосва. Сега 2-чиците му пускат повече и папа доволно. Пък увеличи и количеството с 20 мл.  Wink вече папаме по около 140 мл.
Мама Ив Hug радвам се, че се появи!
Евче Hug как сте с малките мишоци? Вече сигурно си самичка... Пиши ни, мъчно ми е за вас  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 689
Дари, благодаря ти. Аз открих някакъв негов сайт в интернет, но в крайна сметка си записах час в Токуда за 3-ти юни, като за прегледа ще мина с направлението, а ще си платя само 30 или 35 лв. за ехографията. Моето бузесто човече за сега е добре. Не е вдигала пак температура. Дано не се повтаря вече. Сега хапна и е в леглото си, че я чакам да заспи и да вляза да се изкъпя, че тази сутрин на спането й не можах - стерилизирах шишета, прах, простирах и какво ли още не.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия