Боя за коса / Клуб на червенокосите/

  • 226 529
  • 820
# 540
512 и 513 са кестеняви..може би по-скоро 521 и 522  newsm78 newsm78
Елеа лесно ли се намират? Вече и български бои в рижави нюанси намирам трудно.....
Виж целия пост
# 541
моя грешка, все си мисля, че номера трябва да отговаря на картинката над него, а не под него Simple Smile

да не те излъжа само, но мисля, че елея съм виждала в Т-маркет ... разбира се винаги може да се пита Simple Smile аз съм голям фен на бг боите  Laughing
Виж целия пост
# 542
О, да и аз им станах фен. Ще проверя в Т-маркета за Елеа, мерси за инфото  Hug
Виж целия пост
# 543
търсейки отговор на въпроса намерих ето това http://www.elea-professional.com/bg/content/%D0%B1%D0%BE%D1%8F-% … r-60-%D0%BC%D0%BB

просто се влюбих в два цвята  Laughing
Виж целия пост
# 544
Момичета присъединявам се в вашият клуб. Изключително много съм доволна от боята на LOrven paris води се професионална мисля.Уникален цвят се получи а и имат мнв хубава гама от цветове http://www.google.bg/imgres?q=lorven+paris+6.62&um=1&hl= … =1333&bih=572 ето аз се боядих с 6л62 но на моя компютър не излизат така ярки както са в каталога, нз при вас как е. Ще снимам утре на слънце да ви се покажа, ако може да намерите някъде тази боя съм обедена че ще се влюбите в някоетовете. И не е скъпа боя и окислител отделно за 10 лв.
Виж целия пост
# 545
Момичета присъединявам се в вашият клуб. Изключително много съм доволна от боята на LOrven paris води се професионална мисля.Уникален цвят се получи а и имат мнв хубава гама от цветове http://www.google.bg/imgres?q=lorven+paris+6.62&um=1&hl= … =1333&bih=572 ето аз се боядих с 6л62 но на моя компютър не излизат така ярки както са в каталога, нз при вас как е. Ще снимам утре на слънце да ви се покажа, ако може да намерите някъде тази боя съм обедена че ще се влюбите в някоетовете. И не е скъпа боя и окислител отделно за 10 лв.

Къде да я търсим,че си харесах 7.40 ?
Виж целия пост
# 546
Нз може да провериш в интернет аз явзех от магазин Ivis в мола в Габрово.
Виж целия пост
# 547
Този път реших да спестя и изневерих на Вела Колестон. В момента съм намазана с това



Ако стане нещо тъмно съм приготвила ремуъвъра.  Mr. Green

Докладвам - стана мечтаният цвят!  Grinning Досега се приближаваше, но не съвсем. Все имаше морковен отенък. Сега е разкошен цвят, точно като на картинката.
Виж целия пост
# 548
Ето го и моя цвят сега на слънце е по ярко но горе долу http://prikachi.com/images/368/4572368Z.jpg
Виж целия пост
# 549
Check Please дай снимка да сравним де Simple Smile поздравления за мечтания цвят  Hug
Виж целия пост
# 550
Да кача, но с телефона не знам какво ще стане.

Първата е със светкавица и е много ярка, втората е в някакъв режим "На закрито" и е доста по-кафяво от действителното, третата снимка като че ли е най-реална.  Grinning





Виж целия пост
# 551
аууу, ама вярно много хубаво е станало Simple Smile

и третата снимка седи като на кутията, супер Simple Smile
Виж целия пост
# 552

и третата снимка седи като на кутията, супер Simple Smile

Да, точно като на кутията е цветът. Аз затова така се зарадвах. Рядко ми се случат такива съвпадения.  Grinning
Виж целия пост
# 553
Аз днес си купих муса на Палете. Номера е 499, ако не се лъжа и смятам утре да се намажа Simple Smile До сега не съм ползвала мус.  Вие имате ли опит ?
Виж целия пост
# 554
Моля ви , кажете как да кача снимки за да покажа цвета, който постигнах с една боя?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия