Боя за коса / Клуб на червенокосите/

  • 226 536
  • 820
# 735
някъде по-напред в темата съм писала за готовата къна. вече трети път се мажа с нея
издържа до 6 измивания. на мен ми харесва цвета, получава се точно цвят вишна, но не е яко червено  Laughing за мен е супер цвят Simple Smile
Виж целия пост
# 736
Здравейте! Като дългогодишна червенокоса, много бих искала да се присъединя!  Peace
Страшно съм впечатлена от цвета на redhead !!!! Непременно ще пробвам и аз тази боя, въпреки че моята основа е по-тъмна и едва ли ще стане чак такова наситено светло червено!
Виж целия пост
# 737
При мене се получи този цвят..Simple Smile
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=3793733652358&set=a.1 … ype=1&theater
Виж целия пост
# 738
zuzeto, страхотно добре ти стои този цвят! Аз няколко пъти се докарвах до него, но изглеждам кошмарно. А е толкова красив цвят!  newsm10
Виж целия пост
# 739
Благодаря! И аз много се харесвам..Simple Smile (време за реклама)...хахаххаа   Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 740
zuzeto,цвета ти е перфектен.С каква боя го постигна?Моя е подобен,последно се правих с Бюти М14.Хубавото е,че не се отмива както преди Simple Smile
Виж целия пост
# 741
Здравейте!Бях с черна коса,но я изсветлявам от известно време.В момента съм с червеникава коса,доста светла на места даже рижавее.Харесах този цвят дали ще ми се получи хубаво?
http://www.mmbeauty.eu/bg/products/3_cats/nuance-mm-beauty/#img26
или мисля за нещо шоколадово,но някоя от вас знае ли коя боя ще матира мойто червендалестото.
може би нещо такова
http://www.mmbeauty.eu/bg/products/3_cats/nuance-mm-beauty/#img21
Та така незнам какво да се правя на кръстопът съм...
Виж целия пост
# 742
Някой използвал ли е червените нюанси на Garnier Color Sensation? Специално 5.62 и 4.60?
Виж целия пост
# 743
Здравейте, аз винаги ползвам Wella, но днес магазинът беше затворен и сега съм намазана с това http://ecx.images-amazon.com/images/I/51S7k8waxTL.jpg ... ще видим какво ще излезе Wink
Поздрави  bouquet
Виж целия пост
# 744
Здравейте и от още една червенокоска.Известно време не бях и сега отново реших да се върна към любимия ми цвят.Каквото и да правя накрая пак до любимото ми червено стигам.
Та да споделя разочарованието си точно от новата на Гарние 5.62.На рекламата цвета и е разкошно червен,а при мен се получи нещо като тъмен махагон.Чак ми се плаче,защото не това исках.Искам ярко отровно червено дет се вика(но не Сери,била съм с нея).Първо си направих червеното с Лонда стана,ама не баш.От Палете и аз съм доволна като цвят,но пада на второ миене.
Искам боя която да е достатъчно червена за моя вкус и да не пада бързо...хахха май нищо не искам.
Виж целия пост
# 745
То е нормално за жените да искаме нещо, ама не точно това, а около.
И аз искам онова, на което казват "джиндър" - номерата обикновено са 7.4. Но като се мацна ми е тъмно, а като стане това дето харесвам и хоп - корените израснали и наново мацане  Wink
Виж целия пост
# 746
Тъкмо се боядисах с Garnier Color Sensation -- не помня номера (и хвърлих кутията), но подозирам, че беше точно 5.63.
Стана ми много тъмна...  Cry
Просто нямам търпение да се поотмие и да изсветлее!

Не знам защо, но последните 4-5 боядисвания хич не ми се получават, винаги става по-тъмен цвят, а взимам различни бои/марки. Просто преди време получавах огнено червено без проблем! На какво може да се дължи, според вас? (единственото 'ново' за това време е, че започнах да приемам противозачатъчни и няма да се учудя, ако афектират и това) Laughing
Виж целия пост
# 747
Меичка добре дошла в клуба на разочарованите от Garnier Color Sensation!Рекламата какъв цвят вади,а при мен стана също много тъмно.Няма да я повторя де.И аз искам огнено червено,та за сега продължавам да опитвам различни марки и цветове докато си намеря моя си.То докато мина през всичките ще им сменят сигурно пак опаковки,номера и т.н....
Виж целия пост
# 748
Добре, като изключим, че цвета не е очакваният, за самата боя някакво друго мнение? Боядисвах се с Палете преди, според фризьорката ми било по-добре да я сменя с по-малко агресивна към косата, затова се чудех за тази на Garnier
Виж целия пост
# 749
Какво по-точно за самата боя?За мен не ми ли хареса цвета другото няма значение.Не знам по какви други критерии да я сравнявам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия