Съпруги на военнослужещи. II

  • 89 787
  • 765
# 465
Тedy, е ти да не очакваш като си поръчаш нещо друго в ресторанта да ти го носят на цена от стотинки?
По всички станции и бази, на които сме ходили, допълнителните поръчки извън менюто ти се плащат на редовна цена.

И аз съм хвърлила око на Хармония, но ако го затворят, няма да стане номера.
Виж целия пост
# 466
Здравейте, военни съпруги!
Може ли малко инфо относно ползването на отпуск за раждане на дете.
Мъжете ви ползват ли 15-те дни, които се полагат по КТ или само 7-те от техния закон?
Виж целия пост
# 467
Здравейте, военни съпруги!
Може ли малко инфо относно ползването на отпуск за раждане на дете.
Мъжете ви ползват ли 15-те дни, които се полагат по КТ или само 7-те от техния закон?


W armiqta vaji ZOVS  Peace, a ne Kodeksa na truda... Peace Polzvat se otpuskite po Zovs...
Виж целия пост
# 468
.
Цитат
..миНАЛАТА ГОдина, лятото, работеше станцията на Батак,  колежка ходи там края на юли...КАРТАТА й беше обявена с летните карти...
Аз лично съм на мнение, че щом в Пампорово е хотел, ще работи...там могат да ходяят не само военни, както е по станциите...и също мисля , че за там едва ли е нужно да се минава през агенцията...ХОДИЛА Съм на Флагман извън времето на картите с резервация направо в хотела...мисля, че и на Пампорово ще може така.....



Ходила е съгласна съм на Батак, но си пише че ВПД Картела  работи целогодишно. Същото е и за х-л Флагман /работи целогодишно / Peace
Виж целия пост
# 469
AIR, благодаря ти за отговора.
Все се надявах да се ползват 15 дни  Simple Smile
Виж целия пост
# 470
AIR, благодаря ти за отговора.
Все се надявах да се ползват 15 дни  Simple Smile

ЗОВС си има и предимства и недостатъци, защото напр. за смърт пак се полагат до 7 дни, а по КТ само 2 или 3 макс. За жалост го проверих на практика  Cry
Виж целия пост
# 471
Добър ден момичета ,хайде да побутнем темата,че е замряла.Някой да има информация за Рибарица?
Виж целия пост
# 472
Момичета,взехме карта за Маяк от 22 до 28 юли.Ще ходим с детето,надявам се да ни хареса.След Маяк,отиваме за седмица и на Несебър.Не съм ходила и във Варна,кажете кой забележителности на Варна да разгледаме.Сещам се само ,за морската градина.На колко,километра е Варна от Маяк.
Виж целия пост
# 473
св.Константин и Елена е на 8-9 км.от Варна .Заслужава си да видите делфинариума във Варна ако не на детето /понеже зависи колко е голямо /то поне на вас ще ви хареса.Във самата Варна има цял "Детски кът" в който на входа си купуваш една карта заредена с точки и има всякакви атракциони за всеки от който се дават съответно 4-6 т и т.н  А за Маяк нали знаеш че последния и най-далечен хотел от плажа и съответно до него има най-много стълби за изкачване.
Виж целия пост
# 474
Стълбите се изкачват за около 5 мин, споко...И аз си виках-ех тия стълни( бяхме мин. година на Фрегата).
Аз бих препоръчала някой ден да отидете до н. Калиакра... Heart Eyes
Нещо друго- ако имаш възможност , отиди на масаж във Фрегата- при Никола, страхотн е... Peace( запази си час 1,2  дни по рано).
Виж целия пост
# 475
Инфо за ВПД Рибарица  - за сега няма да се отваря, няма пари за пречиствателната станция и нещата са до никъде.
Мнооого жалко....((((

mama na niki, във Варна, Делфинариума, Морската градина в която има лунапарк, и както е обяснила никита, купува се карта, която е с точки и можеш да ползваш всички съоражения, докато ти свършат точките. )
Има и такива за по-малки, за по-големи. Супер си е, ние не успяхме да използваме картата до край.
Виж целия пост
# 476
mama na niki, в кв. Виница има хубава картинг писта, ако сте любители. В Морската градина може да посетите и аквариума, интересно е.
Виж целия пост
# 477
Тedy, е ти да не очакваш като си поръчаш нещо друго в ресторанта да ти го носят на цена от стотинки?
По всички станции и бази, на които сме ходили, допълнителните поръчки извън менюто ти се плащат на редовна цена.
И аз съм хвърлила око на Хармония, но ако го затворят, няма да стане номера.

Не определено не съм очаквала! Само споделих инфото, което ми дадоха приятели , току що върнали се от там - като цяло са очаровани от персонала и обслужването; от стаите ... Съветваха ни да отидем там сега - преди края на сезона; но няма да можем за съжаление.
Виж целия пост
# 478
Инфо за ВПД Рибарица  - за сега няма да се отваря, няма пари за пречиствателната станция и нещата са до никъде.
К'о? К'о? К'о каза? Аз рабрах, че е затворена само за зимата. Нямало достатъчно почиващи... Нямало пари да се отоплява цялата база... Thinking
Да не се окаже, че това е поредното излишно имущество на армията? #Cussing out
Виж целия пост
# 479
Момичета,благодаря Ви.Ако се сетите за още нещо,което си заслужава да се види,пишете. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия