Съпруги на военнослужещи. II

  • 89 787
  • 765
# 630
Благодаря за посрещането Hug
АЗ нещо пропускам ли? какви са тези почивки? Mr. Green
Ние ще ходим на Хисар но в Аугуста.....нещо има към воените ли?
Виж целия пост
# 631
ivben, при нас по-вероятно е да е след морето, че мъжа ми юни месец тръгва на курс за офицерски кандидат и не е много сигурно кога ще започне точно. ) Дано само да не се скапе времето края на август, септември.

Хера, на Хисаря има гоооляяяяма база на военните. ) Калероя е базата, има я на сайта на Военна болница, като влезеш в секцията Болници за долечение и рехабилитация.
Като военен, мъжа ти има право да ходи там свободно, като няма ограничение в периода.
Няколко страници назад съм пускала и снимки от базата, страхотна е.
А ако има някакво заболяване (бъбречно, стави и др. от сорта) му се полагат 15дни лечение и рехабилитация.
Цените са...народни. ))) 8лв е нощувката, а за храна ако желаете по 12.50лв на ден.
Виж целия пост
# 632
Аууу чудесно. Благодаря ти Hug
Има проблеми с бъбреците..камъни Twisted Evil
Виж целия пост
# 633
Аууу чудесно. Благодаря ти Hug
Има проблеми с бъбреците..камъни Twisted Evil

И моя мъж е така. Миналата година ходи за лечение и тази пак. Уж добре му се отразява, макар че като се върне от там и почват яки болки, явно от процедурите тръгват разни песачинки.
Тогава да се обади наначалника на поделението си и да го включат в списъците за изпращане на рехабилитация. Не знам дали само веднъж в годината се пращат списъците към София (на моя мъж обикновено януари му казват за кога ще ходи) или повече, но той да провери.
Ако може още тези месеци да го включат.
Виж целия пост
# 634
Здравейте. Аз също съм съпруга на военнослужещ мъжът ми е част от  испанска сухопътна войска в момента е на мисия в Афганистан и трябва да се върне след 27дни от там. Доста е тежко да си военна съпруга, всеки път като обявят за убити или отвлечени войници ми се изправя косата вие знаете какъв е ужаса след такава новина, не го пожелавам на никой.
Виж целия пост
# 635
И аз да се представя, че само ви чета  Grinning Съпруга на офицер от ВМС, ВМБ Варна  Grinning

Мъж ми чул недочул, че можело и някой от членовете на семейството да е болен, за да ползваме база на ВМА, например някое дете? Има ли нещо подобно  Embarassed И аз ще погледна сайта за Хисаря, че евентуално в края на юли може да отидем малко на планина Grinning

Редактирам се, то пък няма респираторни заболявания в списъка, значи по тази точка отпадаме
Виж целия пост
# 636
Предлагам среща на Хисаря тогава Mr. Green
Виж целия пост
# 637
Предлагам среща на Хисаря тогава Mr. Green

Хехе, става. ) Поне децата ще играят. )))))
Ако не си видяла снимките, да ти пусна линк. )
Виж целия пост
# 638
Предлагам среща на Хисаря тогава Mr. Green

Хехе, става. ) Поне децата ще играят. )))))
Ако не си видяла снимките, да ти пусна линк. )
Видях ги...днес цял ден обмислям забежка Mr. Green
Виж целия пост
# 639
Хера, аааа, радвам се. ))))
Виж целия пост
# 640
нас са дребния ще ни приемете ли на срещичката Mr. Green
Карта няма да взимаме, но редовно отскачаме на басейна там Simple Smile
Виж целия пост
# 641
Ее гледам и срещички са се заформили вече. Ние в края на юли заминаваме на море. Най- вероятно август ще наминем през Хисаря.
Виж целия пост
# 642
И аз да се представя, че само ви чета  Grinning Съпруга на офицер от ВМС, ВМБ Варна  Grinning

Мъж ми чул недочул, че можело и някой от членовете на семейството да е болен, за да ползваме база на ВМА, например някое дете? Има ли нещо подобно  Embarassed И аз ще погледна сайта за Хисаря, че евентуално в края на юли може да отидем малко на планина Grinning

Редактирам се, то пък няма респираторни заболявания в списъка, значи по тази точка отпадаме
Aлександра,моят мъж също е там ВМБ.
Питали сме за Хисаря-трябва военнослужещият да е болен и отделно за тази година ни казаха ,че има свободни места чак за края на септември... Cry
И Рибарица няма да работи..казаха само Картела,а много ми се иска да заведа малкия на планина,че ние сме с белодробно заболяване...
За сега съм се спряла на Велинград,чудесна станция за 30лв пълен пансион(това не е от военните),но пък цената е чудесна
Виж целия пост
# 643
Александра, beki81, няма такова нещо за Хисаря.
Не е необходимо военнослужещият да е с някакво заболяване и да ходи там само за лечение.
Не знам кой ги говори тези неща.
В базата може да се ходи и свободно, тоест без да си на лечение.
Друг е въпроса, че когато и да се обадиш, все ще ти кажат, че няма места (което също не е вярно).
Просто трябва да сте настоятелни, всеки ден да се обаждате, докато уцелите по-свястна сестра на регистратурата.
Виж целия пост
# 644
Да да, аз имах в предвид че ако има някое от заболяванията /видях ги на страницата на НОИ/, може да мине през НОИ. Иначе си е като другите военни бази  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия