Бубче ,и аз се присъединявам към пожеланията на Блан за страхотен нов живот с Ина ( а виждам ,че има и нов мъж в живота ви)ртака че прибавям и мнооого любов за двете ви!
Зоната я правих преди 7-8 години и наистина е добра и съчетава здравословно хранене! Само с тия грамажи беше малко изнервящо и си трябва кухненско кантарче.....,ама я спазвах стриктно,а за нощната закуска си носех круши в Ескейп си спомням

Елфче,миличкият Алекс!Дано бързо му мине

А Марти в четвъртък я взех от детската,където са и паднали някакви трупи върху крачето,заклещила се е и децата от нейната група са и помогнали да се измъкне.Учителките били на пейката,разбирам от нейните думи.Кракът и не се поду ,което ме успокои ,че няма счупено,но все още стъпва на пета и я боли.Днес и спестих детската и в това прекрасно време я заведох на един страхотен басейн с много топла мин.вода до банята на Панчарево.Корали май се казва.Изкарахме страхотно и пак ще ходим. Среща там???Ще бъде весело,само е далечко

Това е от нас ! Добре сме и чакаме морето от 19ти юли.Не пиша често ,но ви чета.

на Криси на Елена! Да е жив и здрав, усмихнат и послушен!
Ама Бубката е перфектното бебе - яде и спи - пу пу