Възможно ли е след прием на Дуфастон положителен тест за бременност?

  • 15 189
  • 29
# 15
http://reprobiomed.eu/page/%D0%A6%D0%B5%D0%BD%D0%B8-3.html тук пише 18 лв, в Лора, ако не бъркам пише 20 лв.
Виж целия пост
# 16
Благодаря ви отново за съветите!Утре ще си направя в Нимимед, че ми е най-близо и проверих-там е около 2Олв-не е зле. Иначе преди малко си направих 3-ти уринен тест-още по-силна втора чертичка.Направо не знам-дано!Утре ще ви кажа какво става със согурност след кръвния. Стискайте палци!
Виж целия пост
# 17
Стискам палци.
Виж целия пост
# 18
Благодаря ви отново за съветите!Утре ще си направя в Нимимед, че ми е най-близо и проверих-там е около 2Олв-не е зле. Иначе преди малко си направих 3-ти уринен тест-още по-силна втора чертичка.Направо не знам-дано!Утре ще ви кажа какво става със согурност след кръвния. Стискайте палци!

Е, няма какво да стискаме, мила.
Бременна си.  Wink
Виж целия пост
# 19
Здравейте отново! Рано-рано сутринта се изстрелях към лабораторията за кръвния тест за бременност, но за съжаление ще стане готов чак утре следобед. Иначе вече 3-ти ден имам придърпвания много ниско долу,каквито дори и предменструално никога не съм имала.Освен това ми закъснява 2-ри ден,което за мен нищо не е,де. Но като че ли ме придърпва повечко от ляво.Моля ви кажете мни,това нормално ли е-от едната страна повече и предимно?
Виж целия пост
# 20
Здравейте отново! Рано-рано сутринта се изстрелях към лабораторията за кръвния тест за бременност, но за съжаление ще стане готов чак утре следобед. Иначе вече 3-ти ден имам придърпвания много ниско долу,каквито дори и предменструално никога не съм имала.Освен това ми закъснява 2-ри ден,което за мен нищо не е,де. Но като че ли ме придърпва повечко от ляво.Моля ви кажете мни,това нормално ли е-от едната страна повече и предимно?

Да, абсолютно нормално е.
Виж целия пост
# 21
Здравейте отново! Рано-рано сутринта се изстрелях към лабораторията за кръвния тест за бременност, но за съжаление ще стане готов чак утре следобед. Иначе вече 3-ти ден имам придърпвания много ниско долу,каквито дори и предменструално никога не съм имала.Освен това ми закъснява 2-ри ден,което за мен нищо не е,де. Но като че ли ме придърпва повечко от ляво.Моля ви кажете мни,това нормално ли е-от едната страна повече и предимно?

Май излишен е бил кръвния тест.
Нормално е това придърпване. Честито  bouquet
Виж целия пост
# 22
 PraynigЕх,мацки,винаги ме окуражавате. Утре ще ви кажа със сигурност-нали съм си Тома Неверни,а и май малко повечко от необходимото се ровя за информация и си пълня главата и с глупости. Всичко добро на вас!До утре! Laughing
Виж целия пост
# 23
Здравейте за пореден път! Излезе ми резултата от ЧХГ-значи,при референтни граници 0.0-8.5 моето е 358.300. Лаборантката там ми каза,че означава +,но съм малко озадачена.Референтните граници са за "няма бременност" ли?Моля ви,ако имате опит с този кръвен тест,ми пишете какво става!
П.С. Не мога да се обърна към гинеколога ми, тъй като ме предупреди преди другата седмица да не ходя при него!
Виж целия пост
# 24
Здравейте за пореден път! Излезе ми резултата от ЧХГ-значи,при референтни граници 0.0-8.5 моето е 358.300. Лаборантката там ми каза,че означава +,но съм малко озадачена.Референтните граници са за "няма бременност" ли?
Да, референтните стойности са за небременна жена. Твоите стойности отговарят на 4г.с., но това е ориентировъчно все пак, при всяка жена е индивидуално. Ето тук можеш да прочетеш.
Виж целия пост
# 25
Насочващи ЧХГ нива по време на бременността:

ЧХГ нива по седмици от първия ден на последния менструален период (ПРМ) или в гестационни седмици*:

• 3 седмици от ПРМ: 5 - 50 mIU/ml
• 4 седмици от ПРМ: 5 - 426 mIU/ml
• 5 седмици от ПРМ: 18 – 7 340 mIU/ml
• 6 седмици от ПРМ: 1 080 – 56 500 mIU/ml
• 7 - 8 седмици от ПРМ: 7 650 – 229 000 mIU/ml
• 9 - 12 седмици от ПРМ: 25 700 – 288 000 mIU/ml
• 13 - 16 седмици от ПМП: 13 300 – 254 000 mIU/ml
• 17 - 24 седмици от ПМП: 4 060 – 165 400 mIU/ml
• 25 - 40 седмици от ПМП: 3 640 – 117 000 mIU/ml
• не бременни: <5.0 mIU/ml
• След менопауза: <9.5 mIU/ml

* Тези стойности са само НАСОЧВАЩИ – при всяка жена новата на ЧХГ могат да нарастват различно.

http://www.zachatie.org/index.php?Itemid=82&id=542&optio … ent&task=view заповядай Simple Smile

и честито Simple Smile
Виж целия пост
# 26
You're my ANGEL, Angel Dust. искам да кажа-МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ отново! Май остава само да се надявам всичко да е нормално,до деня на тъй дългоочаквания преглед чааак след седмица Praynig
Виж целия пост
# 27
Ето видя ли!
Честито и лека бременност!
Виж целия пост
# 28
Мдаа,благодаря! Доскоро! Успех на всички ви!
Виж целия пост
# 29
Дуфастона няма нищо общо с тестовете за бременост.Дуфастона е хормон,но не този,който отчита теста,когато има бременост.Той по-скоро се взема за поддържане при заплашващ аборт.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия