MADAL BAL-НАПИТКА ЗА ОТСЛАБВАНЕ

  • 245 208
  • 740
# 420
Днес ми е втори ден. Не се чувствам гладна, но съм нервна, всеки шум ме дразни Rolling Eyes Имам чувството, че това нещо вреди на психиката. И друг път съм гладувала с плодове и чай обаче такова усещане не съм имала дори напротив. Преди две седмици когато реших да пия Мадал Бал пак ми беше така Rolling Eyes Направо имах чувството, че ще откача и го прекъснах. Някой бил ли е така?
Нямам търпение да свърши шишето и повече не бих си и помисляла да давам луди пари за глупости. Същите резултати се постигат на чай и плодове при това много по-здравословно и евтино. Лично мое мнение не ангажирам никой с него.

Честно казано, малко се подразних от изказването ти.
Да, не ангажираш никого с мнението си, но защо си си дала парите за глупости, това не мога да разбера.
Помисли дали нервността ти не се дължи на нещо скрито като причина.. не мисля, че сиропа може да предизвика такива реакции, честно казано.
И защо ще чакаш да свърши шишето? След като не ти е добре и не ти понася режима, спри го още сега. Не се мъчи, защото са дадени пари. Ето това е истинска глупост, мисля аз.
Все пак, с най-добри намерения те съветвам да помислиш за други причини за нервността ти. Успех!! Simple Smile
Виж целия пост
# 421
Eeee, недей така Peace Нямам друга причина за нервност освен тази. Добре съм с нервите по принцип. Не може ли човек да сподели, че не се чувства добре? Само хвалебствия ли се очакват? Ами споделям, защото за втори път пробвам да го пия и ми прави впечатление едно и също нещо. В първия момент си мислех, че е от глада, но както ти казах и друг път съм гладувала по Лидия Ковачева и даже Пол Брег, а е всеизвестно, че там е само на дестилирана вода. Усъмних се просто дали някоя от съставките на сиропа не действа така. Като гледам и чета в темата и на други хора не се е отразило добре.
А наистина отчитам, че това са най-глупаво похарчените ми 100лева за сладък сироп  Mr. Green. Но и аз съм човек и се подлъгвам по такава масирана реклама. Толкова от мен-поредния пенкилер   Mr. Green Права си, спирам го и отива на боклука Mr. Green

Успех и на теб, doxy Hug Много свалени килограми на всички, а не течности и дано да зъдържите поне половината след приключването на глада. Peace

 
Виж целия пост
# 422
Eeee, недей така Peace Нямам друга причина за нервност освен тази. Добре съм с нервите по принцип. Не може ли човек да сподели, че не се чувства добре? Само хвалебствия ли се очакват? Ами споделям, защото за втори път пробвам да го пия и ми прави впечатление едно и също нещо. В първия момент си мислех, че е от глада, но както ти казах и друг път съм гладувала по Лидия Ковачева и даже Пол Брег, а е всеизвестно, че там е само на дестилирана вода. Усъмних се просто дали някоя от съставките на сиропа не действа така. Като гледам и чета в темата и на други хора не се е отразило добре.
А наистина отчитам, че това са най-глупаво похарчените ми 100лева за сладък сироп  Mr. Green. Но и аз съм човек и се подлъгвам по такава масирана реклама. Толкова от мен-поредния пенкилер   Mr. Green Права си, спирам го и отива на боклука Mr. Green

Успех и на теб, doxy Hug Много свалени килограми на всички, а не течности и дано да зъдържите поне половината след приключването на глада. Peace

И аз се чувствах отвратително в началото и честно казано се усъмних какво точно съдържа този сироп, защото се чувствах странно замаяна. И съм съгласна, че всеки има право да изкаже мнението си, независимо дали е хвалебствие за въпросния сироп! Аз лично действително отслабнах с около 3 килограма, но честно казано повече няма да си го купя. Смятам, че същия ефект мога да постигна с вода и чай с мед. Всеки който погледне минералния състав на сиропа ще разбере, че ако съдържа действително това, което е написано - не можем да очакваме да задоволи каквито и да било нужди на организма. Предпочитам да се доверя на знанията си, а не да смятам, че понеже го комбинираме с лимони и ставало някаква чудесия, която ни давала енергия... звучи несериозно! Просто този сироп е сламката, за която се хващаме за да издържим глада. Въпрос на психическа нагласа.
Успех на всички!
 

Виж целия пост
# 423
Здравейте момичета,
да се присъединя и аз към вас.Ден номер 2 килограми минус 1.Мнооого ми беше трудно вчера към 18 часа вечерта направо не виждах нищо беше ми черно пред очите.В книжката пише ,че езикът става бял моят още след втората доза беше като сняг -ужасно,но вероятно е нормално.Успех и много сила на всички.  bouquet
Виж целия пост
# 424
Здравейте момичета,
да се присъединя и аз към вас.Ден номер 2 килограми минус 1.Мнооого ми беше трудно вчера към 18 часа вечерта направо не виждах нищо беше ми черно пред очите.В книжката пише ,че езикът става бял моят още след втората доза беше като сняг -ужасно,но вероятно е нормално.Успех и много сила на всички.  bouquet
Бързо започва чистенето на отровите при теб, браво.
Виж целия пост
# 425
Здравейте момичета!
Ден 12-ти и вече съм минус 10 кг. Последните два-три дена свалям по малко, но вероятно това е защото съм в цикъл.
лилянчето  побеляването на езика е напълно нормално, даже е задължително, защото показва, че чистиш токсините. Аз след 12 дена на сиропа още съм с побелял език. Чисти си езика с четка за зъби, така отстраняваш отделените отрови.
Успешна седмица на всички! newsm10
Виж целия пост
# 426
Здравейте момичета!
Ден 12-ти и вече съм минус 10 кг. Последните два-три дена свалям по малко, но вероятно това е защото съм в цикъл.
лилянчето  побеляването на езика е напълно нормално, даже е задължително, защото показва, че чистиш токсините. Аз след 12 дена на сиропа още съм с побелял език. Чисти си езика с четка за зъби, така отстраняваш отделените отрови.
Успешна седмица на всички! newsm10

Хей, страхотен резултат!! Абсолютно стриктна ли беше през тези дни? А ти 14 ли смяташ да направиш всъщност?
Стимулираш ме силно за новата серия гладуване. Simple Smile
Виж целия пост
# 427
doxy, спазвам всичко абсолютно стриктно.  Не съм близвала кафе, не съм си позволила и един фреш, въпреки, че казаха, че може за разнообразие да се пие два или три пъти.
Ще карам до 14 дни, понеже така ми каза Гарабитов. После ще спазвам стриктно захранването по неговата книжка. надявам се да посмъкна и тогава още кг.
След това ще видим какви указания за храненето ще ми каже Гарабитов. Решила съм да спазвам всичко абсолютно стриктно и да устискам до край.
Виж целия пост
# 428
doxy, спазвам всичко абсолютно стриктно.  Не съм близвала кафе, не съм си позволила и един фреш, въпреки, че казаха, че може за разнообразие да се пие два или три пъти.
Ще карам до 14 дни, понеже така ми каза Гарабитов. После ще спазвам стриктно захранването по неговата книжка. надявам се да посмъкна и тогава още кг.
След това ще видим какви указания за храненето ще ми каже Гарабитов. Решила съм да спазвам всичко абсолютно стриктно и да устискам до край.


Браво на теб!
Късмет и стискай здраво!! Резултатите си заслужават. Simple Smile
Виж целия пост
# 429
Здравейте да се отчета ден пети килограми минус 3,5 .Чувствам се супер.Странно но мислех,че ще умирам от глад ,а не е така.Махам токсини яко  Grinning Косата ми се промени,лицето също чуден коктейл ще да е това.Уви имам само една опаковка,а в нашия град няма никъде кленов сироп,а честно да си кажа Мадал Бал ми излиза соленичък.Дайте идея къде да го търся този кленов сироп в дрогерия ли в здравословен магазин ли ?Успех на всички   bouquet
Виж целия пост
# 430
Здравейте момичета-кокичета,

Влизам да се отчета, че вече 3-та седмица след 10-те ми дни сиропуване нещата се развиват според плановете ми. Смъкнала съм още 1 кг. Почнах от 73-74 свалих до 66-67, после при захранването качих 1 кг., вчера се мерих и съм го махнала, както и още1 кг, т.е. вече съм 65-66 (кантарът на който се меря не е елктронен, та ще ме извините за приблизителните мерки) Мъжът ми като видя ефекта, както ми опяваше (понеже е доктор) колко е нездравословно да гладуваш, така вече 11 дни е на сиропа, но в олекотения вариант - с вечеря, че той не може да издържа (все пак тръгна от 116 кг). Ами вчера и той се мери и е 109-110, т.е. -7 кг. дори и със едно ядене през деня + сиропа. Той смята да продължи още 10-тина дни. Така че само желание и постоянство е нужно. Всеки трябва да намери верния подход, за да се чувства добре. Hug
лилянчето, опитай да си поръчаш онлайн от тази аптека:
http://www.zdravnitza.com/a/nav/store/one/one/store/1085/categor … 2/koz/koz/koz_n/8
това е добър заместител на Мадал Бал и е двойно по-евтин  Hug
Виж целия пост
# 431
Привет момичета!
Днес ми е 14-ти последен ден на сиропчето. Вече съм минус 11,5 кг. От утре почвам захранването. Цял ден съм на 50 гр. сварено оризче и водица.
Много се надявам да не върна някое и друго килце обратно.
Споделете връщате ли кг при захранването или продължавате да смъквате.
Успех на всички, които в момента са на сиропчето и да знаете, че добри резултати се постигат само ако имате волята да спазвате точно режима.
Хубав ден и до скоро. Simple Smile
Виж целия пост
# 432
Привет момичета!
Днес ми е 14-ти последен ден на сиропчето. Вече съм минус 11,5 кг. От утре почвам захранването. Цял ден съм на 50 гр. сварено оризче и водица.
Много се надявам да не върна някое и друго килце обратно.
Споделете връщате ли кг при захранването или продължавате да смъквате.
Успех на всички, които в момента са на сиропчето и да знаете, че добри резултати се постигат само ако имате волята да спазвате точно режима.
Хубав ден и до скоро. Simple Smile

Чудесен резултат! Стискам палци за правилно и приятно захранване!
Усмихвай се повече и се радвай на резултатите!!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 433
Привет момичета!
Днес ми е 14-ти последен ден на сиропчето. Вече съм минус 11,5 кг. От утре почвам захранването. Цял ден съм на 50 гр. сварено оризче и водица.
Много се надявам да не върна някое и друго килце обратно.
Споделете връщате ли кг при захранването или продължавате да смъквате.
Успех на всички, които в момента са на сиропчето и да знаете, че добри резултати се постигат само ако имате волята да спазвате точно режима.
Хубав ден и до скоро. Simple Smile
А може ли да споделиш по колко сантимерта от обиколките - талия и ханш "свали".
Защото аз съм в режим със сиропа от понеделник.Днес сутринта кантара сочеше -3.2 кг. за първите два дни, но обиколките са същите.Което означава, че съм изхвърлила водите от тялото си и нищо повече / за сега /.
Виж целия пост
# 434
Здравейте момичета,
темичката малко замря, но да се включа и аз по темата Какво се случва след 10-те дни newsm78
При мен още след втория ден от захранването върнах 1 кг., въпреки, че хапнах само малко плодове и домати.От четвъртия ден реших, че няма да се придържам към избраната от мен 10дневна схема за захранване, защото и без това ям само салата и основно домати. Не закусвам, обядвам със салата, а вечер си хапвам домати с малко сирене или кашкавал. Изобщо не хапвам сладко, хляб или тестени изделия, сладолед и т.н.
Въпреки това за 10-тина дни откакто приключих със сиропа върнах 2,5 кг. от общо свалени 4-4,5 кг. / и моят кантар беше механичен, а от вчера вече е електронен /.
Интересното е, че след двудневно  полугладуване /остана ми около 250гр./ свалих 1,5кг. По-назад бях писала, че неведнъж съм гладувала почти цял ден - по независещи от мен причини - но никога не съм сваляла 1-1,5кг дневно.

Сега съм 53,5 кг / започнах сиропа на 56,5кг./ и реших от утре да допия сиропа, да не вземе да се развали Joy
Най-вероятно ще ми стигне за около 3 дни. Ще пиша какво се случва
Успех на всички, все пак е лято и трябва да изглеждаме добре, а от понеделник ни зове морето Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия