MADAL BAL-НАПИТКА ЗА ОТСЛАБВАНЕ

  • 245 227
  • 740
# 495
Hexina, лоша работа със сиропа. И аз от там си го поръчах и такъв пия. Като не знам какъв е бил - си изчислих, че ми излиза 1 лв. чашката и ще изкарам 5-7 дни с това количество. А на теб затова ти се чудех как така ти е сладък.  newsm78
Явно пак за нашия пазар като за нас  #Cussing out. Затова и навън струва толкова, но в евро или $.
Виж целия пост
# 496
Седми ден и дотук съм свалила общо 4 кг. Но днес ми е адски гладно, коремът ми просто се чува как къркори. Не знам дали е от новия сироп (че нещо не ме засища хич) или просто вече стана прекалено много време да не ям...  newsm78 Но ако продължава така, не знам как ще изкарам 10-те дни.  Rolling Eyes
Розичке, ти как си?  Hug

Някъде има ли описано пълното захранване? Вече се ориентирам в тази посока.
Виж целия пост
# 497
здравейте  Hug
приемате ли нови попълнения  Grinning
аз започнах от днес програмата и цял ден съм си направо зле-постоянно мисля за храна, месце..... Laughing
толкова не ми се е ядяло и в най-недиетичните ми дни  Laughing
никога до сега не съм гладувала, мислех, че е невъзможна мисия за мен, поради пристрастеността ми към шоколада, но от известно време се навивам и събирам кураж да започна сиропа, най-вече заради изчистващия му ефект
не че не искам и да отслабна де-за протокола-62 кг съм сега, бих се радвала да стана 53, т.е. да сваля цели 9 кг
но не ми се вярва честно казано  Sad
благодаря ви, че ви има Hug
като ви чета резултатите ми става по-леко
Виж целия пост
# 498
Hexina, и 7 дни са си добре. Ако можеш, направи 10-те дни, за да не остане в теб усещането, че нещо не си се справила. Важно е сега да не връщаш много кг. Можеш винаги да го направиш пак  Hug.
Това захранване от сайта на Гарабитов не е лошо. Има го във всички варианти - 5, 7, 10 и 14 дни.
http://www.garabitov.bg/index.php?option=com_content&view=ar … id=53&lang=bg

Yanoren, привет. Опитай да не мислиш за ядене - много мъчително е така. Намери си твоите думички, с които да се настроиш. Все пак това неядене е само за няколко дни. Не си поставяй срокове. Напомняй си, че това е твоето решение и го правиш за себе си.  Peace
Аз съм втори ден и съм доволна - не мисля за ядене, освен когато влязох в магазина. Стана ми толкова гладно и гадно. Явно и в магазин няма да влизам  Laughing. На мойте в къщи съм казала 5 дни котлон няма да включвам - влизат ми в положението. Всеки яде каквото намери.

 
Виж целия пост
# 499
ох аз съм с малки деца и готвя и пазарувам много, но за сега държа фронта
днес пазарувах месце, хляб, праскови, банани......
после отидох в наще да оставя едното дете и майка ми наизвади разни пържолки, кюфтенца, салатки, плодове....ужас ви казвам, но удържах стоически
изядох само едно много малко парченце праскова
после се прибеах и замених червения пипер с джинджифил, защото с пипер е невъзможно да се пие
много ми люти, гадно ми е и ми се гади
купих си и портиокали за сок за всеки случай
много искам да одържа фронта до край
благодаря за подкрепата  Hug
Виж целия пост
# 500
Бориславка72, ти си направо злато, мерси много!  Hug Не знам къде гледах, ама не го видях това в сайта на Гарабитов...  Embarassed
Днешният ден ми мина кошмарно, новият сироп просто не е същият. Гаден ми е на вкус, гади ми се от него, а 5 мин след всеки коктейл червата ми започват да куркат и осезаемо усещам глад, който не минава.  Sad А досега гладна не съм била, нито сиропът ми е бил гаден... При това положение не знам дали ще издържа още 3 дни, макар че много ми се иска. Имам да смъквам още 15 кг и като съм стигнала вече толкова далеч, би било добре да изкарам. Стискайте палци да издържа!  Hug

Привет на Yanoren и успех!   bouquet  Моят съвет към теб е да си правиш сиропа така, че да ти е вкусен, само това спасява! Примерно повече вода или повече лимон, дори повече сироп е позволен в първите дни, докато свикне човек.  Peace
Аз явно се водя двоен герой, защото както гладувам, не само бачкам и гледам къща, ами и пазарувам и готвя и за домочадието. Малко е гадно, като трябва да опитам манджата как е на сол и подправки, после плюя и си мия устата 100 пъти. Но със стария сироп ми беше комфортно и не съм усещала глад, така че не е било огромен проблем - само ми се дояждаше.
Но като си видиш хлътналия корем и започнеш да си влизаш в разни хубави тесни дрешки, всичко си струва!  Peace  Grinning
Виж целия пост
# 501
искам да ви питам , защото така и не разбрах-мога ли да пия поне едно кафе сутрин
днес ми е пръв ден и пих една чаша, но сега четох в сайта на гарабитов, че кафе не се приема през захранването, та се зачудих дали не пречи и по време на провеждане на програмата
Виж целия пост
# 502
Принципно не се пие кафе, но аз си пия сутрин по едно много разредено. Просто не мога и без това с ранното ставане, което ми спретва дребното. През захранването ще видим, като има фрешче, може и да мина без кафе евентуално.  Peace
Но сега като го прочетох това захранване, то ще е по-сложно и от самата диета. Мъничко плодове и много вода.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 503
Извинявам се, че нахлувам в темата, но
преди година и нещо търсих на нашия пазар този сироп - чак на производителите звънях - "бил забранен за производство", преди месец пак се навих и попитах в няколко аптеки, дали го имат - естественно същия отговор получих, че не се произвежда вече
 ..та ми е чудно
-от къде си го поръчвате /да си поръчам и аз, въпреки, че не съм в България/
-коя е фирмата производител
-какви съставки има
Виж целия пост
# 504
Glimmen, марката на сиропа е "Puris" AG, Швейцария. Съдържа палмови сиропи и кленов сироп. Уви, никъде не намерих съотношението м/у двете съставки  newsm78. Ако някой знае, да сподели. В сайта им има дистрибуторите. http://www.puris.ch/distributors-europe.html

А аз летя, летя към желаната цел  Grinning


Виж целия пост
# 505
Браво borislavka72. Още по-бърз и неусетен летеж ти пожелавам Hug

Да се отчета и аз . 2 дни минус 2 кг. Корема започва да ми се свива . Иначе се чуствам добре, само дето вечер трудно устоявам. Поверила съм готвенето на каката а тя само пици и спагети готви, та можете да си представите какво ми коства за да устоя и то първите дни, когато си най-уязвим.

И аз сокчето го правя по-разредено с повече лимон. Харесвам го кисело отколкото сладко.Пия около 6 пъти по 400 мл. Незнам малко ли е , но съм добре за сега.

Интересното е , че апетита към сладкото ми замря, отдавам го на сладкия сироп.
Виж целия пост
# 506
добро утро и от мен
аз пих едно кафе днес  Confused
Виж целия пост
# 507
Здравейте отново, момичета!

Виждам, че има много нови ентусиасти с добри резултати! Продължавайте в същия дух!
Аз тези дни отново започвам.  Blush
Виж целия пост
# 508
при мен много мъчно върви  Confused
водата никак не ми се отдава и все ми се похапва Cry
Виж целия пост
# 509
Аз и предния път обяснявах, при мен глада си остава през цялото време. Първо, че обичам да си хапвам различни неща, и второ това си е глад.  Heart Eyes
Днес започвам отново.  Embarassed Нямах лимони и си направих днешната напитка с грейпфрут. И без това е силен антиоксидант, сигурна съм, че няма да е проблем.
 Crazy Късмет на всички!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия