MADAL BAL-НАПИТКА ЗА ОТСЛАБВАНЕ

  • 245 220
  • 740
# 570
nadysa, странно малко си свалила  newsm78. Нещо да не си задържала течности в момента. А за подправките на супичката - вероятно пресни зелени подправки може.

Днес започвам захранване. Зеленчуковите сокове ще ги пропусна като планирам да удвоя дните на фреш и плодове.
За последните два дни нищо не свалих, но усещам задържането на течности (от наближаващ МС). Глава не ме е боляла. Пиех по 2-2,5 литра коктейлче. Когато понякога го намалях на 1,5 литра, се чувствах много отпаднала. Освен вода и коктейл нищо друго не пих (без кафе нямам проблем - рядко пия).

Давам окончателен отчет: за 12 дни общо - 6,300 кг  Grinning (нач.тегло 79,800 - крайно 73,500). Резултата в см: ханш от 104 на 100 см; талия от 84 на 79 см. Процента мазнини замерено на моя кантар от 32,4% станаха 29,5%. Обичайното ми тегло за последните 15 год. отпреди бременността е 62-65 кг на ръст 173. Така че аз продължавам на цикличната версия. Не виждам причина да не изглеждам и да не се чувствам така както бих искала.

Успех на всички МодалБал-ки  Hug


Виж целия пост
# 571
borislavka72, браво  bouquet

Днес ми е първи ден от захранването. Пропуснах деня с ориза и направо преминах на фреш от грейпфрут Grinning Отновно се чувствам много добре.
Виж целия пост
# 572
Здравейте дами , и аз да се от4ета на-бързо днес 68.600    , -400гр ,остават още два дни .
borislavka72, браво ,
  brazilka колко кг си минус?
Виж целия пост
# 573

  brazilka колко кг си минус?


Аз реших да не се меря, за да не се демотивирам в дни на застой.
Виж целия пост
# 574
Здравейте,  на някой слу4вало ли се е да ка4и аз в4ера бях 68.600 днес съм 68.800  какво е това няма обяснение
Виж целия пост
# 575
Здравейте, newsm7 на някой слу4вало ли се е да ка4и аз в4ера бях 68.600 днес съм 68.800  какво е това няма обяснение

ако все още си на сироп едва ли си качила... аз за това не се меря, защото на много места съм чела, че теглото има колебания вследствие на поетите течности и може да варира дори до 2 кг на ден, какво остава за някакви си 200 гр. Преди месечен цикъл се задържат течности, ако ти предстои може и от това да е.  
Виж целия пост
# 576
 brazilka   да на сиропа съм още днес ми е последен 10 ден , даже не съм пред цикъл  Sad и не съм прегрешавала в4ера освен с 2 кафета но аз пия кафе от първия ден
Виж целия пост
# 577
brazilka   да на сиропа съм още днес ми е последен 10 ден , даже не съм пред цикъл  Sad и не съм прегрешавала в4ера освен с 2 кафета но аз пия кафе от първия ден

не се притеснявай Peace
Виж целия пост
# 578
monicabg,  да, и аз качих последния ден от гладуването 0,100. Вода си е, няма какво друго  Laughing . А сега в началото на захранването продължавам да свалям  Grinning. Правих си експеримент с моя кантар, като заставах с различен наклон. Разликата от леко наведена назад до леко наведена напред е 1 кг, а кантара е добър. Затова, гледам да заставам винаги изправена.
Виж целия пост
# 579
monicabg,  да, и аз качих последния ден от гладуването 0,100. Вода си е, няма какво друго  Laughing . А сега в началото на захранването продължавам да свалям  Grinning. Правих си експеримент с моя кантар, като заставах с различен наклон. Разликата от леко наведена назад до леко наведена напред е 1 кг, а кантара е добър. Затова, гледам да заставам винаги изправена.

Това и аз съм го забелязала на моя кантар, в различна позиция, мери различно, а кантара е на Тефал Peace За това се старая да го държа на една и съща плочка и се меря в една и съща позиция.

Аз съм вече втори ден на захранване и се чувствам все така добре. Също продължавам да отслабвам, не знам като кг, но по дрехите веднага се забелязва. Свалила съм един номер Crazy
Виж целия пост
# 580
Добър ден  newsm03 дами!Днес започвам захранването от 68.200 /вчеращните двеста грама си отидоха заедно с още 400/ дано с него сваля кило и двеста поне а след това сте му мисля с коя диета да сваля останалите 3-4 кг.
brazilka ,borislavka72 ,тъй като гледам сме май само тричките тук  newsm78.
Лек ден и много минуси по-късно сте намина пак.
Виж целия пост
# 581
Може би не сме само тричките  Simple Smile.
Stelitka, ти би трябвало да си приключила днес със захранването. Трудно ли ти беше и сваля ли се още кг?
На мен ми е по-лесно да си мисля за захранването като за период на друг вид гладуване  Mr. Green , но с определени неща за изяждане  Laughing.

moonlight, до къде си с гладуването? Беше планирала започване преди 5 дни. Не си писала да се похвалиш - получава ли се този път?




Виж целия пост
# 582
Здравейте и от мен  bouquet

Днес ми е трети ден от захранването. Чувствам се добре, даже леко преядох, защото днес за пръв път ядох "твърда" храна. На обяд трябваше да ям 100 гр. салата и 100 гр. супа, но нямах време да си правя супа и за това прибавих още 50 гр. към салата от рендосани моркови. Леле как ми се усладиха тези моркови Crazy Трябваше да ям и 50 гр. сирене, направо не можех да повярвам, че го вкусвам Crazy

Сутринта се почувствах още отслабнала. Огледах се добре в огледалото. Днес след салатата малко ми се поду корема, но се надявам утре да спадне Praynig
Виж целия пост
# 583
Здравейте дами!Не сте сами,аз ви следя,но до момента не дойде подходящия ден да започна диетата,имаше празници и не исках да почвам и да спирам.
От вчера и днес съм на плодове,а от утре започвам сиропа,ще опитам без плодовете,ще следя с интерес как върви захранването,при мен това ще е проблем,че като почна да хапвам и хапвам и няма спиране.Дано с ваша помощ се справя.
Виж целия пост
# 584
Здравейте дами!Не сте сами,аз ви следя,но до момента не дойде подходящия ден да започна диетата,имаше празници и не исках да почвам и да спирам.
От вчера и днес съм на плодове,а от утре започвам сиропа,ще опитам без плодовете,ще следя с интерес как върви захранването,при мен това ще е проблем,че като почна да хапвам и хапвам и няма спиране.Дано с ваша помощ се справя.


Здравей Grinning Според мен като гладуваш със сиропа и след това няма да ти се яде толкова. Аз също се чудих какви са тези мини порции, а сега едвам ги изяждам. Сутрин като се разрешава фреш и 150 гр. плод, пропускам плода, защото фреша ми е стигнал. При други обстоятелства можеше и двете да не ми стигнат. Не се притеснявай, ще видиш как всичко ще си дойде на мястото. Успех  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия