София-Х.Димитър,Ст.Караджа,Суха река и Левски Г и Жгмъц :) 2 част

  • 100 307
  • 740
# 540
Аз се сещам за едно заведение, механа, ама сега не мога да си спомня името. Намира се срещу входа на аптеката, която е в магазин Европа. До аптеката има заложна къща и после магазинчета за дрехи, по-точно срещу магазинчетата е и механата, в една бяла къща. Поръчвала съм си пици оттам и са много вкусни. Харесват ми много повече, отколкото тези на Лъчони. Предлагат и доста готвени неща, но тях не съм ги пробвала. Пиците стават бавничко за около 20-25 мин, но аз обикновено поръчката я комбинирам с пазаруване на други неща и докато приключа с магазина, те са вече готови. Никак не им се свиди плънката, а в Лъчони последния път блата прозираше под кашкавала.

Това вместо здравейте, че не съм се отбивала от месеци, за мой срам.  Embarassed
Виж целия пост
# 541
Здравейте. Аз съм бъдеща мама от кв. Хаджи Димитър и искам да ви помоля, ако може да ми препоръчате педиатър в квартала или в Сухата река, може и на лични да не спамим темата. Благодаря предварително на отзовалите се   bouquet
Виж целия пост
# 542
Др Сепаревска от 23 ДКЦ.
Виж целия пост
# 543
Др Сепаревска от 23 ДКЦ.
Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 544
Др Сепаревска от 23 ДКЦ.
   Peace
Виж целия пост
# 545
или д-р Арсова! Много съм доволна!  Peace 23 ДКЦ.
Виж целия пост
# 546
На мен ми препоръчаха Везенков.
Интересува ме тези доктори дали изписват безразборно антибиотици, както правят обикновено при възрастните или назначават необходимата антибиотик преди това, което е много важно за мен?
Виж целия пост
# 547
anbibian, най-добре е да проведеш един разговор с тях за да видиш кой ще ти пасне. Д-р Сапаревска предпочита да изписва хомеопатия или по-щадящи лекарства преди да прибегне към антибиотик. Доста е предпазлива в това отношение. Д-р Везенков също, обяснява доста, майките казват, че е добър диагностик. За д-р Арсова ще кажат другите, аз и децата ми познаваме само тези двамата. Мога да кажа предимно добри неща и за двамата, недостатък са многото пациенти и трудния достъп понякога. Но пък това май е при всички  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 548
Д-р Арсова подробно обяснява,не бърза да изписва антибиотици в никакъв случай,пробва първо с имуностимулиращи и др. препарати.Доволни сме,друг е въпроса че аз съм си привърженик на хомеопатия и сега ще търся тука добър класически хомеопат,ако имате идеи казвайте
Виж целия пост
# 549
Личната препоръчала на мъжа ми д-р Дръжков. За него отзиви имате ли?
Виж целия пост
# 550
Аз бях при него през първите месеци на първото ми дете. Но не съм доволна от няколко неща, първо, говори наизуст, не помни името на детето, как се храни и всеки път трябва да разказвам фамилната история. Докато говореше с мен зяпаше през прозореца редовно. Реално детето ми не е боледувало, та не знам дали предписва антибиотици с лека ръка, но от майки чувам, че не е особено предпазлив в това отношение. Но пък сестрата е много отзивчива и мила, та в общи линии с нея си общувах тогава. Разминаха ни се и разбиранията за захранване и що е то нисък хемоглобин, но това все пак не е толкова в сферата на медицината, а по-скоро е въпрос на информиран избор, та не е страшно.
Виж целия пост
# 551
Доколкото съм преглеждала темата и понеже не веднъж е бил подхващан този въпрос ще обобщя моите виждания,пък ако съм полезна ще бъда много щастлива-Д-р Сепаревска е добра (макар че не можа да открие атопичен дерматит в течение на 2 години при детето на моята приятелка,и го откри друг лекар,бил по-лека форма,но на лице),но при нея много,много се чака.Д-р Дръжков само Шаманката е коментирала и не изглежда стабилен.Д-р Везенков претупва много често прегледите,от многото пациенти забравя клиничната картина на някои от тях,и миналата година моята комшийка изобщо не беше вече доволна,възгордял се след предаването часът на мама,забравял много,дълго чакане,излиза от кабинета и не се връща повече а хората си чакали.Д-р Арсова е добра,не се чака много,подробно обяснява,внимателна е ,но за лечение твърде не мога да кажа,понеже малкия като бяхме при нея е боледувал само веднъж.
Виж целия пост
# 552
Здравейте,да се запиша и аз.Имам дъщеря на 4г.8м.До сега само четях и реших от време на време да се включвам и аз.Аз съм от Хаджи Димитър,живея зад SHELL-a Simple Smile
Виж целия пост
# 553
Момичета,на някой от вас случайно детето да ходи във филиала Слънчева Мечта-ЦДГ,детето ми много реве като отива,а беше свикнал вече и госпожата много,ама прекалено строга ми се вижда.ТОй още не е свикнал с новата група,с госпожите,а тя вече едни изисквания.В сравнение с миналата година тази не се усещам спокойна когато детето ми е там,чувствам че не му е хубаво
Виж целия пост
# 554
Моя ходеше в "Слънчева мечта" санаториалната ДГ, за нея ли става въпрос ?
Но не съм имала никакви оплаквания, детето беше много щастливо. Едва се
разделиха накрая, ревяха и деца и госпожи...  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия