Усещате ли овулацията си?

  • 85 213
  • 534
# 450
аз проверявам и шийката на матката и се каза, че това ми показа точния ден  newsm78 деня го определи сайт де, но определено имаше разлика в положението през този ден  Peace

Малко по подробно може ли?  Praynig
Виж целия пост
# 451
ето от този сайт аз научих всичко http://www.fertilityfriend.com/ttc/login.php?redirect=/ttc/index.php&
когато не си в овулация,шийката ти е много ниско, затворена и по-плътна на пипане.Когато дойде овулацията  ( при мен поне) осезаемо се вдигна нагоре и се усети, че е отворена и по-мека  Peace както и имаше обилно цервикална слуз
Виж целия пост
# 452
Повечето описвате режеща, силна болка нискодолу в корема при овулация. За най-висок шанс за зачеване кога е най-добре да има контакт- по време на болката, след това или няма значение? От два дни съм се зачела и нещо не ми е ясно.  Embarassed
Виж целия пост
# 453
Ева, най-добре е да се прави секс през всичсите дните преди, по време и след овулация. Не се знае кога точно ще се спука фоликула. Пък нали знаеш ти спермитете са живи в матката и тръбите около 48~72 часа, а самата овулация е само 24~36 часа.

Така че работете по въпроса поне 3-4 днена поред  luvbed fertilization EFP
Виж целия пост
# 454
Здравейте момичета, имам въпрос и съм малко притеснена. Незнам какво става с овулацията ми, но в последните няколко месеца се случва все по рано и по-рано. За 3-4 месеца се измести с 6-8 дни. Преди цикъла ми беше 30-31 дена, а миналип месец ми дойде на 25-ти ден. Лутралната фаза си стои една и съща, защото след като усетя овуто ми идва след 14 дена. Някакси усещам че се измества с всеки изминал месец, днес ми е едва 8-ми ден а започва да ме наболява като за ову. То е ясно, че ще се посещава лекар, но все пак имате ли идея от какво може да е?
Виж целия пост
# 455
Всеки път я усещам, ужасно болезнено или в ляво или в дясно .
 newsm78
Виж целия пост
# 456
И при мен присъства болка ниско долу в дясно.
Виж целия пост
# 457
Искам да ви попитам възможно ли е в деня на овулацията да имам розово течение на тоалетната хартия само 1ден минавам с ежедневна превръзка ConfusedНикакви други симптоми нямам освен болки в кръста но дали е от това Thinking
Имал ли е някой такова зацапване?
Виж целия пост
# 458
Някои говорят за розова овулация.
Виж целия пост
# 459
Да, възможно е!
Виж целия пост
# 460
Аз вече се специализирах и познавам дори от кой яйчник ще е. Но не ви пожелавам чак толкова време за специализиране, а бебчетата да идват по-бързо и безпроблемно Peace
Виж целия пост
# 461
Здравейте мили момичета!

Ние от август започваме усилена работа за второ бебенце!От няколко дни чета и препрочитам  теми за зачеване и овулация!Аз моята си я усещам всеки месец!Много ме боли и имам слузесто течение винаги!През август ще бъдем на море по време на овуто дано стане но от първия път не се надявам много!Първия път забременях на 6-я месец но не съм гледала овулация и не си я знаех тогава!Сега даже тестове си купих!

Желая на всички скорошни коремчета!  bouquet
Виж целия пост
# 462
Здравейте, аз също съм начинаеща в бебеправенето.

Този месец ми дойде на 14.07. Вчера имах няколко часа много силно срязване от лявата страна, чак настръхвах, през интервали. Нямаше никаква слуз, даже бях леко суха. А преди малко както си вървях направо усетих как нещо ми мокри. Проверих и ЦС беше разтеглива и прозрачна. До тук добре, обаче днес не успяхме да бебеправим. Последно беше вчера сутринта. Не искам да изпусна момента....и се чудя дали овулацията предстои и ако утре работим по въпроса дали няма да сме изпуснали момента? Ох, малко объркано стана май...
Виж целия пост
# 463
Здравейте, аз също съм начинаеща в бебеправенето.

Този месец ми дойде на 14.07. Вчера имах няколко часа много силно срязване от лявата страна, чак настръхвах, през интервали. Нямаше никаква слуз, даже бях леко суха. А преди малко както си вървях направо усетих как нещо ми мокри. Проверих и ЦС беше разтеглива и прозрачна. До тук добре, обаче днес не успяхме да бебеправим. Последно беше вчера сутринта. Не искам да изпусна момента....и се чудя дали овулацията предстои и ако утре работим по въпроса дали няма да сме изпуснали момента? Ох, малко объркано стана май...

Не сте изпуснали момента и няма да го изпуснете, но ако искаш да си сигурна, трябва да правиш и тестове.
Виж целия пост
# 464
Изобщо не усещам овулацията си.Единствен признак е обилна ЦС.Моя приятелка,обаче,я усеща всеки месец като болка в един от яйчниците,тя пък няма ЦС или при нея е в малки количества и не й е направило впечталение.
Поздрави!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия