Усещате ли овулацията си?

  • 85 211
  • 534
# 495
И на мен ми е интересно дали ще си усетя сама овулацията, ама засега йок  Mr. Green
Виж целия пост
# 496
Един от признаците за овулация мисля че беше появата на белтъкоподобна разтеглива ЦС 2-3 дена до 5 преди самата овулация.  Confused
Виж целия пост
# 497
И като имаш 2 дена такава слуз какво правим? Wink
По назад Денис ви го каза но вие си продължавате. По никакви симптоми не може да
се установи кога точно е била овулацията. Отделянето на яцеклетката трае няколко минути
а вие имате симптоми по няколко дена ... Mr. Green
Виж целия пост
# 498
Когато има болка в някой от яйчниците значи, че овулацията предстои или...? Мен от вчера вечерта ме боли десния яйчник, днес по-силно от вчера, даже сутринта едва се мърдах. А миналият месец болката ми беше в ляво.
Това е признак на ОВУ
И като имаш 2 дена такава слуз какво правим? Wink
По назад Денис ви го каза но вие си продължавате. По никакви симптоми не може да
се установи кога точно е била овулацията. Отделянето на яцеклетката трае няколко минути
а вие имате симптоми по няколко дена ... Mr. Green
newsm78
И на мен ми е интересно дали ще си усетя сама овулацията, ама засега йок  Mr. Green
Не смятам,че е задължително при всеки жив женски бозайник на върха на пирамидата,да е нужно да осеща О.
Преди си усещах О по болките в корема и ЦС, но от както започнахме с опитите за бебе нищо не усещам  Crazy Вече не мога да разбера по симптомите на тялото си имам ли О и кога е тя.
Тук ми намирсва на стрес и много мислене,а не на изчезнали симптоматики...
Цитат
вече нямах никакви признаци, вкл. шийката на матката ми се стори по-ниско и по-затворена.
newsm78 И последно как така се усеща тая шийка и тн. Някой ще ми обясни ли???Назад някъде питах ,но няма отговор? Как се усеща шийката по затворена,отворена и тн...????????Моля ви дайте ми някакъв отговор ,че съвсем си мисля,че само аз нищо не схващам или,че нямам шийка щом не я усещам.....  newsm78 #Crazy newsm78
Виж целия пост
# 499
Как, как... като бръкнеш с пръсти.  Laughing И аз бях изненадана, но имало жени, които правят и това.
Виж целия пост
# 500
Аз я усещам.Адски ме болят яйчниците и кръста
Виж целия пост
# 501
Преди години, не... Но като навърших 30 години стана все по отчетливо.
Болка Не...
Палаво настроение, и някаква слуз точно в деня ...
Точно по този начин забременях с малкия.
Знаех точната дата и часа почти точно на зачеването... обаче до тогава ми мислех, че нещо греша  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 502
Не мога да кажа, че усещам точният ден на овулацията .. тя дори трае часове. Rolling Eyes
По-скоро фертилните си дни - по-обилна белтъкообразна цервикална слуз, засилено желание за секс, понякога и болки в яйчниците.
Виж целия пост
# 503
И аз я усещам.Боли ме ужасно,понякога не мога да седна дори от болка.
Виж целия пост
# 504
А случвало ли ви се е да усетите пронизваща болка ниско долу? Аз вчера си правих тест за овулация и беше положителен,и два три часа след половия акт усетих тази болка,не можех да стоя седнала
Виж целия пост
# 505
И аз я усещам.Боли ме ужасно,понякога не мога да седна дори от болка.

Болката може да показва и проблем - когато фоликула не се пука и се образува функционална киста.
При О., в повечето случаи,  няма силни болки / нетърпими, при които се налага използване на спазмолитик/
Виж целия пост
# 506
Моята овулация изобщо не я усещам, карам на предположение  в кои дни е, не забелязвам нищо необичано...  Thinking
Виж целия пост
# 507
аз си мислех, че я усещам, но откакто тръгнах по лекари се оказа, че изобщо не е тогава , когато си мислех  Crazy
Виж целия пост
# 508
И аз я усещам.Боли ме ужасно,понякога не мога да седна дори от болка.

Болката може да показва и проблем - когато фоликула не се пука и се образува функционална киста.
При О., в повечето случаи,  няма силни болки / нетърпими, при които се налага използване на спазмолитик/
Ами не съм съвсем съгласна на мен доста често ми се е случвало да пия обезболяващо,но болката е била по скоро от яйчниците не ниско долу.Но при всеки е различно.Аз съм я усещала моята не знам може и по скоро инстинкт да е било:)
Виж целия пост
# 509
И като те боли цял ден знаеш ли точно в кой момент ти е овулацията, защото тя трае само няколко минути Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия