Идеи за бизнес-7

  • 87 307
  • 736
# 465
Но..моят извод е от всичко е, че просто на хората им трябват по 50 лв и никой няма да гледа какво сме подали.

Ми.. на мен ми се накараха  за един пропуснат подпис и за още един дето съм се разписала не пред тях... Също казаха, че не са счетоводители и ми изкараха нервите до краен предел.. както всеки път за всичко
Виж целия пост
# 466
Аз трябваше да подам за нефукционираща фирма ГФО  ooooh! При положение ,че подадох и в НАП и в Статистиката ,Половината хора на опашката казваха,че фирми регистрирани през 2009 и без дейност не подавали, другата половина казаха че се подавали. И в крайна сметка подадох, да не ми лепнат някоя глоба после.

 В чест на истината самото подаване траеше не повече от 2 минути ( Подготвих си всичко преди това) , най-ми беше странно ,че само на едно място трябваше да сложа печат  Rolling Eyes Да не ми се обадят с някоя изненада заради пустия печат
Виж целия пост
# 467
Аз трябваше да подам за нефукционираща фирма ГФО  ooooh! При положение ,че подадох и в НАП и в Статистиката ,Половината хора на опашката казваха,че фирми регистрирани през 2009 и без дейност не подавали, другата половина казаха че се подавали. И в крайна сметка подадох, да не ми лепнат някоя глоба после.

 В чест на истината самото подаване траеше не повече от 2 минути ( Подготвих си всичко преди това) , най-ми беше странно ,че само на едно място трябваше да сложа печат  Rolling Eyes Да не ми се обадят с някоя изненада заради пустия печат
Вярно ли си подала за нефункционираща фирма??? #Crazy
И аз знам, че не трябва да се подава....Нали подавахме в НАП???....
Леле, тези ако мога някога да ги разбера #Crazy #Crazy #CrazyНаправиха ни разногледи #Cussing out
Виж целия пост
# 468
Запис...да ви следя! Peace
Виж целия пост
# 469
Има ли някой да си е подавал сам декларация по чл.15 в Инспекция по труда, искам да питам нещо?
Виж целия пост
# 470
Какво те интересува?
Виж целия пост
# 471
Интересува ме това, че след като я попълних. я записах във файл xml, който като го отворя не ми го чете, само някви букви несвързани излизат. Да не ме върнат утре и да кажат, че не се отваря?
Виж целия пост
# 472
Интересува ме това, че след като я попълних. я записах във файл xml, който като го отворя не ми го чете, само някви букви несвързани излизат. Да не ме върнат утре и да кажат, че не се отваря?
Няма да те върнат, такъв е формата, само че разпечатай декларацията, подпиши, подпчетай и с един хартиен носител и с флашка или диск с този файл отивай  Peace Може и по електронен път, ако имате електронен подпис, по-лесно е, избягват се доооооста опашки.
Виж целия пост
# 473
 Нали когато не е направена пререгистрацията, срокът е 3мес. след нея - аз това прочетох и си спестих ходенето засега .Ама ще отивам за пререгистрация да подавам.
 Тиха вода, подобна идея имам - за ателие за хобита, и също разполагам с едно голямо помещение. Още го умувам, даже мислех до обяд да е занималня за деца , а след 14ч примерно да има часове за хобита за деца и възрастни.
Виж целия пост
# 474
Да, да..знам го всичко това, само исках да питам за формата дали го отварят, но сега звъннах на една позната и тя каза, че няма проблем, така си е.
Виж целия пост
# 475
Нали когато не е направена пререгистрацията, срокът е 3мес. след нея - аз това прочетох и си спестих ходенето засега .Ама ще отивам за пререгистрация да подавам.
 Тиха вода, подобна идея имам - за ателие за хобита, и също разполагам с едно голямо помещение. Още го умувам, даже мислех до обяд да е занималня за деца , а след 14ч примерно да има часове за хобита за деца и възрастни.
Добро утро!
 А някаква конкретна информация достигнала ли си? Въпросът с лиценза? Или поне къде да прочета?
Виж целия пост
# 476
TIHA VODA , какво ти е хобито, че не съм разбрала? Мерси!
Аз да ви споделя, нали тук питах и се чудих какво да си правя творбите от хобито, та реших да ги пласирам на Дряновския манастир(имам роднина, която работи там). Към бижутата има интерес, но към сувенирите нямало Sad Мисля да си ги взема и да се опитам да си предложа другаде. Кой град бихте ми препоръчали (сувенирите са уникати)? Живея в Русе, но инак съм от варненско, но пък съм учила в Търново  Laughing
В нито един от градовете нямам доверено лице!

п.п: Предлагат ми да си открия сергия в някой от морските курорти, ама и за това трябват пари и желание, разбира се..


Ако не ти се занимава със сергия аз имам малко магазинче във Варна точно за сувенири и може да се договорим -особено ако нямаш против консигнацията Peace Ако те интересува пиши ми на лични
Виж целия пост
# 477
Здравейте момичета,
има ли сред вас някой който да има козметичен магазин или да е наясно с нещата , да ми пише на лични   bouquet
Виж целия пост
# 478
Нали когато не е направена пререгистрацията, срокът е 3мес. след нея - аз това прочетох и си спестих ходенето засега .Ама ще отивам за пререгистрация да подавам.

Така е и според мен, няма как да подадеш отчет за фирма, която не е пререгистрирана, а срокът за пререгистрация е до края на тази година. Поредното недомислие....Подписах петицията!
Виж целия пост
# 479
Аз бях споменала за уроци, кръжоци и прочие. Даже помещения бях подготвила. После плановете ми се промениха. Идеята не е забравена и понеже става дума - няма причина да имаш лицензи, ако не квалифицираш. Това не е учебен център. Респективно няма как да издадеш документ за правоспособност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия