


-ще взема и ще пробвам да видим дали ще и хареса, също и грис ще пробвам.
!
!
!
!
.А за храненето, не сравнявай децата.Всяко е с различни нужди.Тези дни ям супата на Белослава за вечеря( не искам да я давам заради яйцето).Еми какво да ти кажа, порциите са толкова стабилни, че на мен ми е малко трудно да се справя.Направо се чудя тя как си изяжда обяда , при това с добавена една филия хляб.
И бързо да премине този период с буденето на Дани, че колкото и да се мултиплицираш, направо не знам как издържаш.
!Копирах я и само чакам малко свободно време
.Обещавам да пусна снимки на Бела, само тати да я нащрака с новия апарат
.С нетърпение чакам да видя Анди с новата придобивка.
.От един месец следя в клюкарника темата за Веско и не мога да си представя такъв ужас
.Добре, че бързо сте я намерили 

.


.
.Спри ги и двете поне за месец и опитай пак 
!

.Ако има пуритани, перфектни майки или ССФ, да не четат следното, че има опасност от сърдечен удар
.Добре, че жената беше много готина, та се смяхме с това , докато ни изпишат
.После отидох при Белослава в интензивния сектор, познах си я още щом я зърнах и цял ден не се отделих от нея да й държа ръчичката


ама според мен ти изобщо не трябва да имаш угризения за гафа, бебенцата от начало толкова си приличат, пък и ти си го зърнала само за миг и то след упойка, едва ли повечето мами си запомнят още от първия поглед бебето , но на мен като ми я донесоха на другия ден толкова много време я оглеждах в детайли докато разгледам всичко от нокътчетата до мъхчето по ушичките.Иначе като я родих ми я сложиха за малко на корема, после я теглиха,обличаха, за малко пак я дадоха в легълцето й и после я прибраха при другите бебета.
Да си жива и здрава, да бъдеш най-обичаната мама, най-уважаваната и глезена съпруга, най-богатата домакиня и най-щастливата жена! Много много успехи и късмет ти пожелавам в живота и нека само радости и усмивки да има край теб!!!


Естествено, че тези неща радват мама ...
А как пък ще ти се обидя точно на теб...! Няма такова нещо! 
Значи качамак си купувам готов на фирмата "Крина". Той всъщност предствлява царевичен грис, приготвя се много бързо. Слагам 200 мл вода на котлона, като заври прибавям 2 суп. л. качамак, непрекъснато бъркам и след 2 мин. е готов. Добавям масло и сирене и става много хубава закуска. София го харесва. 

Ще се лепят мацките като пчели на мед по него ... 
Да са здравички и послушни дечица!


И София започна да вика.
Обаче в случая не си била виновна ти,а ситуацията е била такава. 


, ама в случая ти изобщо не си била виновна. 
, е няма такъв рев ви казвам
, и то съм сигурна че не я болеше, ами защото и стисках ръцете и главата. Като и пробихме първата дупка и веднага се хвана за ухото
, и Дарито вися 2-3 минути с пистолет на ухото, докато го оправят, абе въобще доста злополучно мина нашето дупчене, важното е че е мн. хубава
, сега се надявам да не забере нещо, казаха ми с нищо да не го мажа
, ако евентуално забере тогава с чист спирт и гентамицин на прах. Като я снимам после ще пусна една снимка.
:
Споменах на педито,че може да изкараме 1 месец на морето и тя каза,че за нея (с нейните кожни проблеми) няма нищо по-хубаво.Но за крема ми каза да взема 25 фактор ,а на мен много малко ми се струва
Фонтанелата й обаче все още е много голяма и си оставаме на 2 капки Вигантол.
До скоро!

Нищо,че така гадно се е получило при слагането.Важното е,че всичко е наред сега.Добавих те във фейса да знаеш,че съм аз.



Иначе сестрата ми каза да мажа само с чист зехтин.Много бързо зараствало с него.Но аз я мазах един път с гел лидокаин,веднага след пробиването.И след това 2 дена я мазах със спирт и мина. 
Препоръчани теми