"Четвъртокласници Успех -29"

  • 38 367
  • 746
# 255
Не знам как е, мием , забелваме, боли, не знам ooooh!
Виж целия пост
# 256
Tess, честито попълнение в семейството, да сте живи и здрави!   bouquet

Маргало
, жалко че сте попаднали баш на този лекар, дано няма усложнения и да се оправи по-бързо, съвет не мога да дам тази материя ми е чужда.
Хич не ми се ще да свършва тази ваканция, толкова ни е безгрижно сега, как ще влизаме в график и режим не знам.
Виж целия пост
# 257
Здравейте!
Върнахме се от морето, днес съм първи ден на работа.
Хич не искам да свършва ваканцията и да влизаме отново в центрофугата.

Майка ми се притеснява, че Кремена е забравила всичко и снощи я пита - кажи как означаваш ширината на правоъгълника във формула, ако е неизвестна? И Кремена гордо отговаря - Ами с "ш"!

Tess честита радост! Жив и здрав!
Виж целия пост
# 258
Майка ми се притеснява, че Кремена е забравила всичко и снощи я пита - кажи как означаваш ширината на правоъгълника във формула, ако е неизвестна? И Кремена гордо отговаря - Ами с "ш"!
Joy Joy Joy
Хах, гледай позитивно на нещата, поне не е попитала "Какво беше това правоъгълник!?"  Mr. Green Hug

Миналата седмица направихме един бърз пазар в Метро. Бенджи в една друга тема спомена за него и за първи път успявам да направя добри покупки от въпросния магазин - взехме тетрадки, блокчета № 4 и раница.

Момичета, сетила съм се нещо: нали в началото на всяка учебна година се носеше здравен картон, попълнен от личния лекар... или бъркам нещо  newsm78?

Виж целия пост
# 259
Вени,  Hug

Носи се бележка от ЛЛ...Поне при нас.
Виж целия пост
# 260
Никак не бъркаш. Благодаря, че ме подсети.   bouquet

Във връзка с канцеларските пособия, в сградата на "София прес", както и в сградата зад нея (особено там) има всичко. На супер цени. В "Карфур" също имаше много неща, но не съм ги разглеждала.
Виж целия пост
# 261
Ммм, значи не се бъркам. Мисля да ида до лекарката другата седмица, за да избегна евентуалната гъчканица точно около 15-ти.
Виж целия пост
# 262
Тези бележки от личния лекар, не важат ли само три дни  newsm78
Виж целия пост
# 263
На нас ни искат здравна профилактична карта. Не бележка.

Я да ви питам, вашите деца имат ли предмет "Информационни технологии" като задължителен?
Виж целия пост
# 264
На нас ни искат здравна профилактична карта. Не бележка.

Я да ви питам, вашите деца имат ли предмет "Информационни технологии" като задължителен?

Не. Ако вие имате, значи е ЗИП.

На нас ни искат здравна профилактична карта. Не бележка.

И на нас.
Виж целия пост
# 265
Точно така! Здравна профилактична карта, цял ден се мъча да се сетя как се казваше това чудо, но го докарах до картон  Mr. Green. Иначе, magina, точно така - бележка от лекар важи три дни  Peace.
В училището на синът ми предишните години имаше Информационни технологии като СИП, т.е. не е задължителен. Тази година нямам идея как ще е.
Виж целия пост
# 266
Аз днес направих профилактичната карта, че септември е някакъв ад пред кабинета на личната, а днес нямаше абсолютно никой, бележка ще взема или няколко дни преди да тръгне или след 15-ти, не ме влече никак да вися по опашки за такива работи.
Информационни технологии имат от първи клас.
Виж целия пост
# 267
 Здравейте!
 Скоро не съм писала, макар че, често ви чета.

Я да ви питам, вашите деца имат ли предмет "Информационни технологии" като задължителен?

В училището на сина ми "Информационни технологии" се изучава от първи клас. Имат и учебник по предмета, който се заплаща от родителите. /Защото детето на моя близка изучава предмета, само че без да имат учебник/.
Люлин, питай каквото те интересува.
Виж целия пост
# 268
Те могат да си учат, но със сигурност е под формата на ЗИП-1 час седмично.
Виж целия пост
# 269
Момичета,дайте ми идея за магазини за якета и анцузи.Проблемът е в това ,че кварталните ни магазинчета вече "умаляха"  Laughing
Но най-голям проблем имам с кройката на анцузите.Моето момиче е доста слабичко,а долнищата ги кроят като торби.Май питането ми е за друг подфорум. newsm78  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия