Йоана на мама Петя от МАЙската ни тема нейде отлетя!

  • 37 591
  • 735
# 270
Ми аз питах питах за срещата - заболяха ме пръстите от питане! Накрая реших, че няма да има. Пък и на дърти години реших брекети да си слагам - като ми обявиха една сума, лошо ми стана.   Money А и покрай тази къща парите много бързо се изпаряват.
Но ако все пак се намерят желаещи , все още съм на линия! 
Виж целия пост
# 271
Ани,за какъв ... са ти брекети Crazy

Аз съм сигурна за нас и Лони,за Здравкови съм на 99.9% и за Бояджиеви тоже.След малко ще звънна на Люси.

Ей сега има форумска среща на друга отчетна тема във Вонеща вода.
Виж целия пост
# 272
Тогава пиши и Банкови в списъка.
И аз вече се чудя за какъв .... са ми брекети, но вече ги поръчах. Имам едно разстояние мебжду зъбите дето прогресивно расте, от както родих. Но просто най-походящия момент избрах да ги събирам, няма що!

Честит рожден ден на Ради с най-добри пожелания за много сбъднати желания!
Виж целия пост
# 273
Охххх,нямах време сутринта да пиша,че колегата ми е с махмурлук,а днес си е един гаден понеделник  Mr. Green
Сиска,как да сме все така надолу отиват нещата,ама...търпим.Обаждах се в края на май за операция в София,а доктора ме отряза,че е отпуска до 15 юни.Аз навита до безобразие,да минава тази процедура реших и се обадих в Плевен на твоето докторче(ама много сладък глас има верно  Mr. Green),а той ме отряза още по-гадно ,че е отпуска до 1 юли.А кажи ми какъв карък съм.Алекс си хърка,мърка,недочува и покашля,а днес ми се обадиха от градината ,че едното му око било зачервено и течащо,което ми навява поредна алергия....и не само това,но едно дете било с шарка миналата седмица и никой не е сметнал за нужно да ни уведоми.Сега ако се разболее ,чак след 3 седмици ,а и да не се -как да планирам операция като е бил контактен...Цеци затвори магазина най-накрая,че само ни набутваше с наеми,Сот,счетоводител,осигуровки и т.н.,ама ни остана много стока...и безработен мъж.Как да пиша мила,като от това сме изнервени и двамата и трябваше и аз да се оплаквам като другите колежки от мъж...Sad
Затова си трая,ама ви чета редовно и ви се радвам  Heart Eyes
Честит Рожден Ден на Ради!Нека е здрав и все така хубав!Майка му си трае,ама аз видях едни снимки и не можах да го позная.
Виж целия пост
# 274
 Велиса, и на Иван преди един месец му се беше подуло така окото.Казаха ми че е от алергична реакция, за два дни се оправи окото, но аз давах и след това Ксизал капки-около месец ги пи. Сега пием противоалергичен сироп, че заради полените му се надуват лигавиците в гърлото и кашля.Дано поне лятото да ви отшуми проблема. Ако правите операция я отложи за есента. Това което мога да ти препоръчам е да даваш всеки ден сладолед на Алекс-замразява бацилите,ако са полепнали по третата сливица и да дъвче дъвки-те правят гимнастика на тъпанчевата мембрана.
Виж целия пост
# 275
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РАДИ!ВЕРЧЕ,ЗДРАВ И ЩАСТЛИВ ДА РАСТЕ!Щях да напиша реве,защото Мина реве Crazy

Велиске,нещо като за мен от вашия магазин ще се намери ли Crazy
Плевенското докторче е номер едно CrazyСега като давам Ксизал на Божидара и ня ми вика това са капките от доктора сладурче Mr. Green
Мина преди малко гледа един албум и там снимани Божи и Тони на Виф.Голямо галене ги гали.Момичета ми имат вкус като мама Mr. Green
Виж целия пост
# 276
   Честит празник на Ради и paizy!
   Мимозка, чудни снимки! Благодара, че ги споделяш с нас! Hug
   Аз сигурно съм една от малкото хора(плюс другите деца от ансамбъла), ходили само в двора на Лувъра  Embarassed Изобщо сега като се замисля, много места съм видяла само "отвън" - освен Лувъра и Тюйлери, също и Божи гроб Sad Поради описаните с думи и кадри километрични опашки + финансовата преграда Crazy От както четох "Шифърът на Леонардо" Лувърът ми е мечта...
   Гале, чакаме още снимки, както и включване с репортаж от Олчето Wink
   Велиска, дано скоро изгрее слънце и на вашата улица! Hug
   При нас все същата веселба-аз съм с двете моми поради сборните групи в ДГ, ремонта върви бавно и гълта повече средства от колкото си представяхме Crazy Тези дни се надявам да сънувам числата от следващия тираж на тотото, вчера не ги познахме Laughing
(Миналата година уж ги сънувах веднъж, а се оказа само 3-ка Crossing Arms)
Виж целия пост
# 277
Сигурно ще ви писне днес от мен...,ама аз съм си така мога да не пиша с месеци,ама пропиша ли...чак на себе си съм досадна Mr. Green
Имарче,аз знам че е от алергия ,защото ми го е правил и друга година,ама пак ми е гадно  Sad
Това за сладледа ще влезе в употреба,макар че той и сега си яде всеки ден и то леден,ама вече няма да му се карам затова-обещавам  Mr. Green
А това за дъвката не го знаех и започвам да го прилагам-никога не е късно да научи нещо човек-и затова ви обичам  Heart Eyes
Миме и аз ги сънувах числата миналата година и имах 4-ка.Беше невиждана радост за мен,ама не ми се беше случвало до тогава(макар,че беше само 30 лв.).Ама сега пусто не мога да ги нацеля бе Cry
Пожелавам ти всички места да обиколиш отново и от вътре  Laughing
Виж целия пост
# 278
Да Ви кажа първо Добър Ден, после -  Ч.Р.Д. на Ради Hug и не последно по значение: едно голямо благодарско на мимоз, за чудните снимки. Разходих се из парижкО, по кафЯно време, чудничко ми дойде. Blush

Галче, много си хубава, харесва ми начина, по който изглеждаш, натъжава ме начинът, по който те карат да се чувстваш. Rolling Eyes Лековити думи за това няма, същественото е, че си на прав път - работа, купони, приятели, забавления...., колкото и вътрешно да идват, това е начинът. Силно гуш от мен! Hug

МоЙто парти мина много паметно Crazy, обиколихме де що има пещерЪ, скалЪ Mr. Green и храсталак, танцувахме цяла нощ, пихме половината Laughing. За вид не претендирам, щото не съм гонела официален такъв (за щастие, колегите също), както се казва - над тези неща сме. Blush
С две думи, беше много весело, имам мускулна треска, наскитах се доволно и се презаредих страхотно.
Пускам линк със снимките, които са доста, не са подредени по хронология във времето, но аз не съм снимала, произволно свалях от сървъра снимки на колегите, надявам се, че горе долу е разбираемо и без да е надписано. Blush
Основни турист. обекти - Магурата, Белоградчишките скали (фрагмент Mr. Green), Крепостта Калето.
По - веселата част Mr. Green - от винарната, в хотела.  Blush
http://arwen.snimka.bg/travel/firmeno-parti-belogradchik.508154
Ще ги сложа под ключ след ден - два, по разбираеми причини. Rolling Eyes

Надявам се на някой да му дойде тамЪн с кафенцето разходката и гледката. Hug


П.С. И Сиска е обещала снимки, помня като слон. Mr. Green
Виж целия пост
# 279
Олче, браво и вашия вариант е супер зареждащ - разходка сред природата какво по добро от това за правене през уикенда.

Ето да видите, че не лъжа..тук съм част от игра познай песента:


а тук режа тортата - аз това, а не собственика, цял ден ме бъзикат тук днес, че трябва да им вдигна заплатите..де да зависеше от мен:

Виж целия пост
# 280
Браво за служебните купони,завидях ви леко.Аз нямам такава екстра щото фирмата е семейна ,с колегата се виждаме всеки ден най-много след работа  Joy
Олче-много ти е пораснала косата  Peace
Вели-много гадно така като ти е болно детето...Дано да решите проблема и това да остане зад гърба ви.А на мъжа ти пожелавам да си намери доходоносно занимание скоро,че да не се тормозите взаимно.
Миме като порасне малката хващай самолета и всичко отвътре да видиш. Simple Smile
На Ради честит празник    bouquet  bouquet  bouquet
Ж улиана тъкмо да оздравее и взе ,че пак нещо лепна и вдига по-малко температура..Аман вече  Tired дАЙТЕ ИДЕИ ЗА ИМУНОСТИМУЛАТОРИ.иЗОПРИНОЗИН ПИХМЕ МНОГО ,еХИНАЧЕ СЪЩО ...Чудя се какво още да взема.Китайски гъби ..Ехиначето горе-долу съм доволна,изопринозина очаквах повече..не знам вече.

Радвам се,че снимките ви харесаха.Имам бая снимки от Лувъра ,но не показах всички да не ви досадя.Венера Милоска дали сложих?!...
ако остане време довечера ще кача и другите.
Ирка имаше една снимка пред Сакре Кьор пък сега не я намирам май..  newsm78

Сиске-къде изчезна бе  Grinning

Ани ти пък имаш хубави бели ,големи и подредени зъби ,с тия брекети ме изуми.Аз съм с толкова криви и грозни зъби,че д-ра ще се хване за главата ама ме е страх и изобщо не ми се занимава...Ще искат и зъб да ми вадят..Мани .. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 281
Олче, за пореден път да си кажа, страхотна работа си имаш. Фирмата ви е само от млади хора - ей за това си мечтая, но няма да ме огрее никога! А покрай тебе само си набелязвам места за посещение. Още не съм ходила до Перперикон, но сега си набелязвам и Белоградчишките скали.  Grinning

Мимоз, не ми говори, че още повече се ядосвам. И аз уж си харесвам зъбите, но пусто това разстояние много взе да ме дразни. Докато не знаех колко са скъпи брекетите се бях навила да ги нося две години, въпреки че не ми допада особено идеята да имам железа в устата, а сега вече като знам колко пари трябва да се оръся и започнах да забелязвам колко хора покрай мен си ходят с не до там добре израснали зъби и не им пука. Но вече си ги поръчах и няма връщане! Скоро ще ме гледате не само с разстояние, ами и с железа!  Laughing
А за имуностимулатори, мога да ти препоръчам моите, но не всеки ги приема добре! Не давам почти никакви лекарства. Колкото с по малко лекарства се излекува дадено заболяване, следващия път го кара още по леко, и още по леко и минаваме вече без лекарства. Или ползвам някакви народни лекове по скоро, но не и химии, че като взех да им чета съдържанието на лекарствата, няма едно което да помага на нещо , а да не вреди на друго. И аз докато беше по малък давах всичко наред каквото му изпишат. Но от около 1-2 години, започнах без лекарства или ако се налага само хомеопатия. Но не съм сигурна дали Иван е критерий. Все пак никога не е боледувал от нещо по сериозно от кашлица, хрема или да вдига температура. Добър имуностимулатор са разнообразието от плодове и зеленчуци, фрешове. Сега дори си взех едни книги кое заболяване с какви плодове и зеленчуци и билки се лекува.
Температурата според мен не е проблем. Опитай да не й я смъкваш и тя ще си я смъкне сама и няма да вдигне повече. Естествено над 39 - смъкваш. Аз температура вече така лекувам, особено ако е жизнен - никакви лекарства и за около 24ч вече няма и помен от температура, а преди с лекарства по 2-3 дни си вдига и смъква. Ако е отпаднал - с един прием на хомеопатично до сутринта пак няма. Дано Жулито да се оправи по бързичко и спокойни да тръгнете за Турция.  Hug
Виж целия пост
# 282
Ама,казах ви аз за срещата-Белоградчик,ама вие не,та не...Вонеща вода.Тогава и ние можеше да се класираме,а сега пак ще завиждам като се съберете и ще си пия самичка  Crossing Arms
Ани,с тия пари за брекетите и до Перперикон да си стигнала и до Белоградчшките скали  Mr. Green
Мимозка,дано се оправя Жули и весела почивка от нас,а ти за фотоапарата си знаеш  Laughing
Къде сте всички днес...?
Виж целия пост
# 283
Къде сме аз лично откачам по организацията на поредното фирмено парти  Mr. Green и влезнах да се разсея малко, а то верно няма никой тук!

Ванче къде си - ваканция ли си вече?
Виж целия пост
# 284
Гале,много си хубава,много парти настроена,ама защо така писа "здрасти" и изчезна във фейсбука? Crossing Arms
Жули,ще дойда и ще въведа ред,ако ти не ги набиеш тея вируси/както си представя нещата Елла/.
Вчера аз отивам на фитнес,Петър сложил децата да спят.По едно време се качва и гледа Елла гола.
Той: Защо си гола?Къде ти е пижамата?
Тя:Ами,тате,много ми се пишкаше,ама аз не съм бърза като Спортакус
Горкото Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия