Йоана на мама Петя от МАЙската ни тема нейде отлетя!

  • 37 592
  • 735
# 300
Кате почти до Балчик си  Grinning е не съвсем ама ако ви се гледа Двореца и Ботаническата градина  Flutter
Абе и мен ме е страх ама като гледам  хората как се пускат и се забавляват и детето много ме подиграва..Чак срам ме хваща и викам ще се жертвам пък каквото сабя покаже  Grinning Ама на такива закрити тръби без видимост и светлина и аз не се пускам и на Камикадзе също  Naughty
Ани има цяр -отивате с приятели давате им Ивко за половин час и си се пускате.. Party
Виж целия пост
# 301
Мимозке, пожелавам ви страхотно изкарване и много забавления в Аквапарка.
Отивам да спя. Ужасно съм уморена напоследък и нещо не мога да намеря време да отидем на кино.
Виж целия пост
# 302
Дами, вчера и аз си мислех какво стана с киното. И тъй като в петък се получава така, че ще съм без мъж и дете даже, ви предлагам направо да се срещнем в мола на Стамболийски в 20.00 часа пред касите и да ходим да гледаме филма  Party, сигурна съм, че препоръката на Ирка е добра и няма да се разочароваме. Май още не е излязла програмата за тогава, но ние да се уговорим, а прожекция ще си намерим мисля Hug
Виж целия пост
# 303
Аз пак набързо да пусна снимки на Силия, че Олчето ме засрами  Embarassed http://www.flickr.com/photos/75097232@N00/

Мимоз, може и да дойдем до Балчик, ако не е хубаво времето.



Виж целия пост
# 304
Току що приключих работа. Някой ще ходи ли на кино?
Виж целия пост
# 305
Аз приключвам след 10 минути, обаче като гледам няма голям интерес и Руми дори не се включва. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 306
На мен ми се ходи. Но може и да е друг ден, за да сме повече.
Виж целия пост
# 307
Аз мисля, че ще мога и утре, така че ако има желаещи Hug
Това е програмата http://www.programata.bg/?p=30&l=1&c=1&id=59671
Виж целия пост
# 308
Аз мога утре - хайде да се организираме.
Виж целия пост
# 309
Аз почти със сигурност няма да мога през уикенда, но за всеки случай драснете за колко часа сте се уговорили.

Виж целия пост
# 310
За кино не се организирахме. Ако всичко е наред може да го гледаме вторник или сряда от 19?
Виж целия пост
# 311
Добро утро и успешна седмица на всички!

Пускам непоказвани снимки на братче и сестриче:
Ени & мама Heart Eyes
Муцунка. Heart Eyes
Ето така нападаме тати... (...тези са, по времето в което мама е на банкет... )
3 - мата ... двойници... hahaha
Рошко,   ...дърдори...
Обувам се и излизам...
Елина си похапва.
Чепатлък... Joy И пак...
С бати на разходка.
С бати в колона по един... ... играем. Heart Eyes
Всичко давам... Mr. Green
Катерачът. hahaha Усмивката на мама. Heart Eyes
Един моден експерт. Mr. Green
Един бати, който много "говори"... Joy
Кукуригуу. Mr. Green
Тупа - тупа.
шАфЬорката...
Бати се пързаля, аз го причаквам отдолу...
В свободното си време... готвя! Mr. Green

П.С., Кате, разкошни са Килиан и Силия, невероятни снимки, благодаря, че ги сподели тук. Heart Eyes
Виж целия пост
# 312
Добро утро!

Олче, много са сладки мъниците Simple Smile Снимкта кукуригу ми е любимата  Heart Eyes

За кино не се организирахме. Ако всичко е наред може да го гледаме вторник или сряда от 19?

Аз принципно съм "за", нямам предпичитания за деня. 'Айдееее, други желаещи?
Аз говорих с Ели (Юнос), но те вече са в Бургас с Никола.
Виж целия пост
# 313
Почивните дни явно всички сте били навън, та никой не е писал.
Олче с кеф разгледах снимките ви много сладки са ти дечицата. На Катя снимките съм ги виждала,но за пореден път им се насладих страхотна фотосесия уникално просто! Да са ви живи и здравички!

Да се покажа и аз от съботната ни официална вечеря по повод 20 годишнината на фирмата ни:


Всичко беше много изискано и на високо ниво, такива неща видях в менюто, дето май нямаше да видя никога (пиша видях, защото  просто не смеех да ги ям)  Embarassed такава красота. Балета на Нешка Робева беше повече от фантастичен, огненото шоу зарята, абе нямам думи, чакам снимки от фотографа аз направих само няколко, а мога да ви покажа масите да придобиете представа за нивото на вечерята


Всичко приключи към 23 ч., а нашия шеф ни изненада с организирано after party така да се каже около един басейн, и ни покани устно един по един да отидем там...и той се постарал сложили маси около басейна, мокър бар, хапки осветили басейна, ди джей и се натанцувах много добре сигурно два часа не седнах докато умалях съвсем и запалих колата и се прибрах. Купона ми дойде много добре след часовете седене. Вчера си взех детето и реанимирах активно, тя така ми се зарадва милата, че честно да ви кажа летеше ми сърцето пред колата докато пътувах да си я взема. Тя само като ме видя и взе да скача да се радва, душичката ми, и майка ми разказва че яла сладолед, но като й казала че идвам Мариса й казала "Бабо измий ме, че няма да мога да гушна мама" добре че нямам повече такива мероприятия и ще сме си заедно.
Очаквам вече с нетърпение моренцето....
Хайде на всички пожелавам прохадна седмица!
Виж целия пост
# 314
Еее, страхотни снимки. Олче, много са ти чаровни мъниците. Верно са одрали кожата на баща си.  Hug
А на Катя - отсега ми изглеждат задълбочени и сериозни, особено Килиан.  Heart Eyes

Аз вече го гледах "Сексът и градът" и то в един часа през нощта в кино Арена с приятелки след един рожден ден. А мъжете гледаха в друга зала "Робин Худ". Беше много готино, филмът е доста смешен на места, но като цяло малко ми е слаб в сранение с първа част. А и този филм е за сериал, той не е за голям екран, малко ми увисва. Но в готина женска компания е много приятно. А мъжете ни казаха, че Робин Худ е много хубав филм и е трябвало да сме с тях, но ние не съжалявахме.

Иначе Герито ми е ужасно изпохапана, предполагам от комари и е развила алергична реакция, плюските са й огромни и твърди. Давам й Ериус и я мажа с Елоком, но днес ще я водя при личната, че ми е притеснено. Един път да я оставя при бабата и все нещо й се случва. Направо имам чувството, че някой ме наказва, че съм излязла с компания и без деца. Или ще е болна, или нахапана, все нещо й има.  Tired Ако не е тя - Явор ще се прояви. Абе тъпа работа. А толкова рядко си позволявам излизане без деца, че ме е срам да кажа...

Иначе нещо много спадна активността тука, направо си е мъртвило.

Целувки и лека ви седмица  Heart Eyes

Гале, страхотно парти, изискана работа, браво ! А и как сте се облекли красиво... Simple Smile

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия