Съпруги, чиито мъже пътуват 17

  • 27 918
  • 736
# 405
УФ бамбииии ...ние за име какви простотии пак слушахме.пример'казвала се Габриела ане Йоана-на свеки Йорданка'-е тогава сръдни и кво ли още не ,ако тръгна ви разправям ....та сега се казва 2то ЙОРДАН е -файда същата.пак се правим на луди ,но аз си знам едно-всичко се връща.човек съм и съм направила кефа на някои хора за име ,е те кат не поемат ,то си има Господ.аз лично да ви кажа до момента живота мие мъка-но пък съм силна благодарение на ази мъка.майаната на злоборийте бре имаме си бебееее ,да е добре и бебчо и майка му и да пише поскоро .
Виж целия пост
# 406
tutune честито завършване!
DELTA_DELTA те сега и едни снимки в тоги им правят, мани мани Simple Smile
За раждането нямам предишно за да го сравня, ама болиии.. като се има предвид че има предстоящи мамчета ще се въздържа изчерпателно да описвам... големите болки ме хванаха в 21 без 10 и 21 и 30 вече подготвяха да ме качват на магарето, според мен е сравнително бързичко. Малкият беше с увита веднъж пъпна връв около вратлето.. аз пък съм със сенна хрема и не ми сложиха упойка и си ме зашиха накрая без.. после като ме сваляха от магарето припаднах.. нищо не бях яла целия ден, за да не се изпусна (мили бъдещи мамчета не правете тази грешка – яжте си и без никакви притеснения за каквото и да било!).. сложиха ми система глюкоза, изкараха ми едни шоколади, соленки, яйрянче ми направиха, като на 5 звезден хотел хаххаах  Joy  Само тези шевове да минат и танци ще играя и песни ще пея  Praynig Радвам се, че всичко се мина вече, че наистина много се притеснявах.. А след раждането, ако искате ми вярвайте сън не съм спала, единственото, което правих е да гледам бебока, а часовете минаваха като минути, поглед не отделях от него... По-голямо щастие от това за мен няма! Шани - твой ред е  baby_neutral
Илиева дано резултатът е отличен и успех на математиката!
Добре дошли на новите попълнение!
helinci ей на това му се вика изненада, прекрасно се е получило! А да видим дали моя мъж ще хареса подаръка си  newsm30  Blush
Ние с бебешока сме добре, е, не минаваме без криви физиономии и леко безсънни нощи, особено на храненето в 3 дето прескачаме.. общо взето влизам в ритъма, както казва bambi2009 купона стартира  dancing
Много благодаря на всички ви за милите думи!  Hug
Лягам сега да издебна и аз да поспя Wink
Много усмивки и лека нощ! newsm46
Да се оплача, нищо не можах да сваля, едва 4 кг, ей, сега вече съм истинско прасенце  Animal Pig   Надявам се скоро да вляза във форма, особено покрай Андриан
Аз съм mamma  Crazy
Виж целия пост
# 407
Момичета, минавам само да ви поздравя и да ви пожелая лека нощ. Сега се прибрах от работа, за близо 12 часа ми изцедиха силичките, направо се трупясвам, без много много да му мисля ....  Hug Hug
Виж целия пост
# 408
Здравейте мили русалки.Първо да честитя бебето на темата ни.Цвети честит малък юнак.Много да ви радва,да е здраво и спокойно.Тати сигурно е на 7-то небе.Хели-много готина изненада,но е лошо че нямаш снимков мат'риал.И ние искаме да видим учудената "муцуна"на милито ти.Илиева-стискам палци за Миша,дано всичко стане както тя иска.Аз малко се изгубих,но имах среща от лош вид.На 14.05 голямото диване решило да се прави на мъж.Резултата е-паднал от мотор и се контузил лошо.Направиха му 3 операцих-на далака два пъти и на хематом в черепа.Срядата го изведаха от изкуствената кома и според невролозите няма големи поражения за мозъка(трудно говори и не помни някой неща,но това било лекарствата).Сега се започва  с рехабилитацията му.Извинете ме че се оплаках рано сутрин.Лек и приятен ден.
Виж целия пост
# 409
marka_74   мила думи нямам,Много сили ти желая да се справите с това,А големия малък мъж да има едно на ум,Успешно възстановяване
Виж целия пост
# 410
Добро утро на всички!Пожелавам на всички слънчев ден!ЦВЕТЕ,как мъжлето няма да хареса подаръка-ами от това по-прекрасно няма!marka_74,скорошно оздравяване и възстановяване!Кураж!А за имената на децата ми-сама съм си ги избирала,е за голямата и ЛЮБОВТА помогна!Но сръдни нямаше!За сега ви оставям,ще приготвям нещо за хапване за голямата,че приятелят и ще ходи при нея в Варна!
Виж целия пост
# 411
Ех Марка,лоша работа, тез момчета няма ли да мирясат най-после. Баща им тук ли е или пак сама се справяш? Дано по-бързо се възстанови момчето и да няма последици от това Hug!
Цвети, ще ги свалиш килцата, не се тревожи за това-гледай сега да имаш сили и да си го гледкаш бебока, пък кг. сами ще паднат!
Отивам да поспортувам сега и после пак ще се появя да ви видя.
Виж целия пост
# 412
Добро утро момичета Hug
Като чух на Маркето, какво и се е случило и нямам сърце да сЪ провиквам като хамалин Sad
МАРКЕ Hug
Душе, нямам думи, незнам какво да кажа, щото кЪт сЪ праЯт на мЪжове и правят и огромни грешки. Мога само да му пожелая много скорошно оздравяване и това да му е не една обица а калабалък обици и му стигне за цял живот!!! И една детелинка за късмет И да не прави повече дивотии!!!
ЦВЕТЕНЦЕ Hug
Споко за килата, аз ако знаЙш влязох да раждам 69 килограма, направо на платноходка приличах. Ама като ме емна това ревливото бебе и като нямаш никой до себе си, и се чудиш кое как да направиш за да е добре и стана кака ти Делта 48. Бате не ме позна като се върна. Щото се беше върнал за 4 дена а аз точно влизах във деветия месец и познай  Joy А на мене ми изхакаха две обезболящи като ме шиха и не мЪ хванаха хииич. Шиха ме на живо, не мога да го забравя. Лекарката измъчи мене ама и себе си. Каза, ми че никога не е шила толкова дълго- час мацко ме събира. Като праз ми казаха, че съм се сцепила. Екшъни да има.
И на тебе да ти пожелая едно спокойно бебе, че аз тука все се оплаквам със моето ревливо. Главно през ноща плачеше, иначе не беше лошо бебе. Но аз през деня имам много работа да върша, когато той спеше..
За имената май бях ви споменала веднъж, че имаше големи екшъни със свекитата. Хем искаха да мЪ няма Ич Joy хем да кръщавам на тях. А, да бе ей сЯ аз не познавам такива хора като вас, дето нямат оправия. И така излезе. Та го кръстих на Бате. smile3503 И както писах по рано, който се грижи за нас той заслужава име. Пак набрах, ама няма да говоря повече по въпроса. Само като стана на 2 годинки моето момченце и като го питаха как се казва, той казваше- Мартин на дядУ КолЮ Joy
Сега да ви напиша моето пилешко тука, че да ги имате всички момичета. Във момента и аз съм го сложила във фурната.
Та взимате пилешко филе, нарязвате го едната част и го слагате във йена глаз тенджерка, след това изплясквате сметанка, гъбки, пушено или топено сиренце, поръсвате или със черен пипер, или със къри подправката, или със индийско орехче. Аз специално не ги меся подправките във тази манджа. Вторият ред по същия начин. Поливам със бяло винце и гледам много да не слагам, да бъде до ръба до където е месцето. Може да сложите и краве масло отгоре, ама аз не слагам, че сега топло а и доста калорично става. Сметанката е 200 гр. ПохлЮпвате със капачето на тенджерката. И печете час и половина. Изключвате си печката, махате капачето, за да се запече. Аз, даже сега и без гъбки съм го направила, става. Правила съм го и друг път без гъби. Гледам да не хапвам гъби, въпреки, че много обичам, но това е заради бъбреците. Пека първо на 200 градуса, а след десетина минути го слагам на 150 градуса, спокойничко да се опече.
За гарнитура, най-вкусно е пържени картофки, но всяка от вас може да приготви и друга гарнитура, ако пази Италия. Аз пазя, не пазя, на това само пържени картофки му слагам гарнитура. Така, че по ваше желание вече.
Аз съм си намацала главата със зеЙтин и отивам да си ударя една баня.
БАМБИ Hug
Много добре това със маслиновата горичка, много добреее. Ще идвам да ти се примолвам за малко зехтинец, мацко Wink А за Черна гора знам много хубави работи, освен, че е много, много красива страна!!!
Виж целия пост
# 413
Добро утро,
Марка74 сърцето ми се сви като прочетох какво ти се е случило-дано всичко да е наред и това да му остане за урок, да не прави такива дивотии повече. Hug
Флауерче, прекрасен е подаръка за твоя мъж, как няма да го хареса. И какъв е дългокрак-ще стане строен и висок май пу-пу-пу. За килата хич да не ти пука-ти си толкова слабичка, че няма да усетиш кога си ги свалила, аз да му мисля Grinning
Каке ще пробваме и твоята манджа, както и тази на Пухи-звучи вкусно, пък и аз обичам да готвя, само че като го няма мъжо не го правя много често.
Честно да си кажа и аз се опасявам от сръдни за име, даже имах едно пререкание и то с майка ми представете си, дето не очаквах ама хич. Ние с мъжо сме решили на никой да не го кръщаваме от родата, та или няма да има сърдити или всички ще са сърдити, само дето не можем да се разберем за име-ако на единия харесва, на другия не  и така бебчо ще вземе да дойде без име Laughing
Желая ви хубав ден
Виж целия пост
# 414
Добро утро мацки .Марка направо си преживяла кошмар ти.на колко години е момчето ти та се качил да кара такоз чудо.пиши пак как се възстановявате.дано по бързо се оправи  Praynig
Виж целия пост
# 415
Здравейте и от мен аз малко се поизгубих ама малкия  ми сладур е болен, също така тичам с майстори по магазини правя проекти за жилището ни и аз искам да изненадам милото и да направя колкото мога повече неща, че скоро да се нанесем.
Хели страхотно се е получило много се развълнувах пожелавам да се радвате дълги години един на друг в новата си къщичка  Hug
Цветенце, честито ти съкровище пожелавам ти много да те радва и да бъде много послушен   bouquet.А таткото ще бъде на седмото небе сигурна съм.
Марка дано се оправи бързо момчето ти и без последствия   Hug.
А резултата от моето търчане е че сега аз съм болна а с това кърмене не знам и какво да пия карам тука с чай и едни бонбони за смучене ама много ми е зле а имам мноооого домашна работа. И да ви се оплача големият ми син нещо се е уплашил на плуването и сега се страхува да влезе в басейна кара ме да го водя до там ходи му се много, но там се страхува и не може да влезе. Доста съм притеснена не знам какво да го правя.
Ох само се оплаквам извинете ме.
Рени добре дошла при нас тук е страхотно.
Извинете ако съм пропуснала нещо ама бързах да ви прочета и да отивам да гладя на всички  Hug и лек и усмихнат ден
Виж целия пост
# 416
Деси, поговори с него за причината, тази работа не е станала без нищо, я някой го е бутнал, я нещо друго. Без приказки няма да минете.
Виж целия пост
# 417
Деси,shanika е права.Поговори с детенце,ако трябва и с треньора.А и ти да се оправяш по-бързо   bouquetАз ще мятам сега едни соленки,но пак ще ви наобиколя Simple Smile
Виж целия пост
# 418
ДЕСИ Hug
Дано да изкопчиш нещо, защото моят син така се уплаши и повече не поиска да ходим на басейн. Даже исках аз да говоря със треньора, но той не ми даваше. Само веднъж отиде, така отидоха парите на вятъра, а за него време хич не бяха малко. Ходих аз, да говоря със оня смотлЬО, ама нищо не ми каза. Освен да го е обидил детето, друго не си обяснявам. Мънкаше и като го питах, мънкаше и като си поисках парите и каза, че не може да ми ги върне, щото детето вече било ходило веднъж. МухЮ, такъв, на нищо не приличаше, една шушумига и това ми било тренЬор по плуване. Трябва и да е педагог освен треньор. Майната му на тренЬорина.
Момичета, да ви кажа за манджарето. На моята печка не се налага да махам капака, за да е препечено отгоре.
ЦВЕТЕНЦЕ Hug
Ко праЙ бебо smile3503
Мойто бебе се роди тъкмо за рожденният ден на тате си- та тате му имаше жив подарък точно за рожденният си ден Wink Малко далече беше де, ама какво от това,  Wink
Хайде аз бягам да взема малко парички, че да напазарувам това онова thumbsup
Виж целия пост
# 419
Деси, опитай се да разбереш какво е станало, ако е така както предполагам - някой да го е бутнал, в началото влизай с него да му покажеш, че няма страшно. Ако имате възможност сменете и басейна, това може и да помогне. Като бях по - малка на един детски лагер се опитаха да ме удавят. В началото наистина имах панически страх от водата, но с годините си поотмина, ей сега не можеш да ме изкараш. Мога по цял ден да се плацикам. Всичко минава с времето.

Марка, това което прочетох ..... Дано скоро да се оправи твоето момче и да не прави повече глупости. Стискам палци скоро време всичко да е наред.  Hug

Момичета, в момента ми сменят дограмата в стаята, голяяяямо блъскане, голямо нещо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия