Съпруги, чиито мъже пътуват 17

  • 27 948
  • 736
# 570
КИАРЧЕ Hug Hug Hug
Много ми е мъчно за вас и ме е яд, яд, яд smile3511 smile3511 smile3511
МАМЕ Hug
Ти пак нЯщУ сЪ обърка. Не жЮвея във ГръЧката мААла, под Операта не не гръцка маала.
Мдаааам, специална съм Маме и спИСиалнУ нямаФми силни гърмежи newsm47
Виж целия пост
# 571
Мацки, къде сте бре- темата отиде на втора страница затова пиша.
Виж целия пост
# 572
Чекайте да умия дицата и шъ пишъ пак  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 573
Здравейте, за първи път пиша в този форум и нито съм мама Embarassed и нито омъжена Rolling Eyes,а  просто издирвам съпруги, чиито мъже пътуват в БМФ и по-точно на кораб Хемус. Разбрах, че кораба ще отива към Солун и вероятно ще има организирано отиване до там на съпругите на моряците/така ми каза моя човек, но още не е сигурно/, аз съм новичка и нямам никаква комуникация с други съпруги/приятелки на моряци-приятеля ми е кадет #Crazy! Дано съм намеря правилното място! Ще бъда много благодарна ако някоя от вас ми отговори и дай боже-и да се запознаем след две-три седмици!
Поздрави!!! Hug
Виж целия пост
# 574
Добре дошла, на точното място си. Сега да видим някой дали знае нещо. Аз не мога да ти помогна в случая.
Виж целия пост
# 575
Ей ма и мене тука.
Делти,аз си мисля,че всичко дето е под центъра,е Гръцка махала.Да ма прощаваш,но аз нали не съм родом от Варна,понякога се обърквам. Rolling EyesНо важното е,че при вас е нямало гръмотевици.
Днес май всички са били заети,май ще ни праща някой пак в ъгъла. smile3513
Viktoria, waveyНо "Хемус" е още в Индонезия,докато дойде до Солун има още мнооого време.Все  от някъде ще излезе информация.
Днес наистина много се изморих.Ходих на един кораб в пристанището,наложи се да се качвам по щорм-трапа,хич не е лесно.Сега отивам да спя,трябва да събирам сили за утре.Ще ходим на концерт на "Lord of the dance".
Лека нощ,морячки.Сладки сънища.
Виж целия пост
# 576
Добре дошла и от мен Вики и аз немога да ти помогна в случая ,но съм сигурна ,че ще ти е добре при нас .има от всичко при нас  Hug .кажи нещо повече за себе си  Rolling Eyes ние тук си се знаем  Grinning
Виж целия пост
# 577
Маме, няма кой да ни накаже, че е  изчезнал някъде smile3521като се върне, ще се покрием-ни лук яли, ни мирисали.
Виж целия пост
# 578
viktoria Hug, welcome
Виж целия пост
# 579
ВИКИ wavey
Хайде щом си дошла при нас да ти дам едни пантофки, че да се почувстваш и по комфортно smile3503
и наздраве

МАМЕЕЕЕ, МАМЕЕЕЕ-  smile3503
Ти пък що така все ми навираш тия светкавици бееее, да мЪ плашиш ощИ лиииииии. А, стига вечИ дееее, кО шЪ каЙш..... Живея във Турската мААла, на Ак Баир. ГръЧката започва от Турския ресторант нагоре по Сан Стефано, мацка
Виж целия пост
# 580
mamaR , да чух се с моя човек днес и той каза, че са още там/а уж в сайта на БМФ пише, че са тръгнали към Сингапур/!!!
Аз нали съм начинаеща Blush, реших по-отрано да се информирам /от известно време наблюдавах вашия форум и научих много полезна информация, за което ВИ БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИТЕ Hug/ и реших че мога да намеря съпруга на колега на моя човек-тъкмо да обменяме инфо
Виж целия пост
# 581
Ей незнам дали тук да го пиша ама слушахте и гледахте ли за малкия Веско днес  smile3518 трагедия пак и поредната
Виж целия пост
# 582
http://news.ibox.bg/news/id_1585533128
Виж целия пост
# 583
КИАРЧЕ Hug
Благодаря мила, прочетох го.
Дори прочетох, че Сомалия искала обяснение за изчезналите пирати. Е, няма по галяма наглост, просто няма #2gunfire #2gunfire #2gunfire
И браво на Сирийците, дано са пречукали някоя и друга мУмУна!!!!
Виж целия пост
# 584
ХаДи ДобрЮутрУУУУ Hug
Да ви сложа закуската, преди да съм се тръшнала отново да спя. Преди малко се прибрах от Спешното, ама викам да не ви оставя гладни smile3503
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия