
Много ми е мъчно за вас и ме е яд, яд, яд

МАМЕ

Ти пак нЯщУ сЪ обърка. Не жЮвея във ГръЧката мААла, под Операта не не гръцка маала.
Мдаааам, специална съм Маме и спИСиалнУ нямаФми силни гърмежи



! Дано съм намеря правилното място! Ще бъда много благодарна ако някоя от вас ми отговори и дай боже-и да се запознаем след две-три седмици!

Но "Хемус" е още в Индонезия,докато дойде до Солун има още мнооого време.Все от някъде ще излезе информация.
.кажи нещо повече за себе си
като се върне, ще се покрием-ни лук яли, ни мирисали. 


, реших по-отрано да се информирам /от известно време наблюдавах вашия форум и научих много полезна информация, за което ВИ БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИТЕ
/ и реших че мога да намеря съпруга на колега на моя човек-тъкмо да обменяме инфо
трагедия пак и поредната 



Препоръчани теми