Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?- 15

  • 53 270
  • 766
# 420
Колежка на мъжа ми в ТЪРГОВИЩЕ ги е получила, но не знам дали в пощата /там ги получават първи/ или в банка. В 13.30 в ДСК нямаше.
Виж целия пост
# 421
за Варна Експресбанк - няма !
Виж целия пост
# 422
Момичета ако днес към 18.00 са ги пуснали има ли вероятност утре да са ни в картите?Понеже аз една събота имах пари ама беше още в началото някаде към ноември месец:)
Виж целия пост
# 423
Малко вероятно е мила  Hug
Виж целия пост
# 424
В събота също превеждат пари, но банките работят обикновено до 16.30-17.00, мила! Така, че...
Виж целия пост
# 425
Габрово ЦКБ - няма. Проверено около 18,15 часа.

Виж целия пост
# 426
Колежка на мъжа ми в ТЪРГОВИЩЕ ги е получила, но не знам дали в пощата /там ги получават първи/ или в банка. В 13.30 в ДСК нямаше.

Обадих се на моя приятелка от Търговище, която си чака еднократната помощ за първо раждане и тя каза, че и днес не я е получила.  Аз миналият месец получих еднократната помощ заедно с детските и майчинството, така че според мен и в Търговище няма.
В Казанлък ОББ също няма  #Cussing out
Виж целия пост
# 427
Пощенска банка, Сливен - няма нищо преведено, а и няма да има днес. Моя приятелка работи там и се чухме по телефона, каза че ще ги преведат другата седмица, понеделник или вторник.
прочети в дарика

Не виждам смисъл да чета тук и там, при положение, че информацията ми е от човек, работещ в самата банка. Не мисля, че би могло да има по-достоверен източник.
Виж целия пост
# 428
Няма смисъл да ти казвам, че има значение в коя банка е сметката на приятелката ти, нали  Simple Smile А щом ти казвам, че има получили В ТЪРГОВИЩЕ, значи - ИМА! Работя в медия, а брат ми в Областна дирекция социално подпомагане  Simple Smile
Виж целия пост
# 429
Казанлък цкб няма
Виж целия пост
# 430
Велико Търново #2gunfire Булбанк НЯМАААА #2gunfire
Виж целия пост
# 431
Чухте ли.По новините казаха ,че много съжалявали и се извинява ли на нас и децата ни,но забавянето се дължало на това ,че няма ли пари.ДОКОГА
Виж целия пост
# 432
Току що по БТВ новините казаха , че за пореден път детските се бавели поради липса на средства  #2gunfire
Виж целия пост
# 433
Чухте ли.По новините казаха ,че много съжалявали и се извинява ли на нас и децата ни,но забавянето се дължало на това ,че няма ли пари.ДОКОГА
това означава че няма да е и другата седмица
Виж целия пост
# 434
Няма смисъл да ти казвам, че има значение в коя банка е сметката на приятелката ти, нали  Simple Smile А щом ти казвам, че има получили В ТЪРГОВИЩЕ, значи - ИМА! Работя в медия, а брат ми в Областна дирекция социално подпомагане  Simple Smile

Е как са ги получили в Търговище, като току-що по новините казаха, че детските се бавят, защото няма пари, НО ще бъдат изплатени? Аз съм родом от Търговище и мога да се обадя на още 5 приятелки, но знам какъв ще е отговорът и мисля, че няма смисъл  Wink

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия