
Роси, всичко е е наред!

Шаферчето ни беше чудесно благодарение на Евридика. Тя ми даде фрака на заем за кумуването ни на тази сватба. Искрено й благодаря!




Споко, при мен също беше така, рано е.

Наистина ме успокоихте, че вероятно е още рано и ще почакам търпеливо. Няма и смисъл да се тревожа - Господ знае най-добре.
(в продължение на 200м някъде 


дори и за нашите деца... е поне тези, които не са били ... тъй че сега някои са на далавера 
Дано все пак времето се оправи преди да сме я изписали 


(и аз надничах в януарската тема и чаках да се похвалиш
)
Катче, на теб също, като му дойде времето 
Още не съм успяла да кача снимки от Брюксел даже. Ще видим кога ще смогна.
Имаме напредък и с махането на памперса, за мое щастие. Бърбори все повече. Катери се навсякъде, по стълбища и нагоре и надолу слиза сама, опасна е.
дори и за нашите деца... е поне тези, които не са били ... тъй че сега някои са на далавера 
Има 11 зъба. Проверявам я постоянно дали няма накой изникнал, но уви от няколко месеца нищо.. Последняи май поникна преди 2 месеца



Лека и безпроблемна и на тебе 
, много любов и разбирателство ви пожелавам 
Препоръчани теми