Студ скова страната, ЮЛЧЕТА надуват ни главата!

  • 28 447
  • 742
# 480
В чуденка съм и аз за подарък.  newsm78

Загледах се в това .
Виж целия пост
# 481
Танита, няма нужда да държиш детето докато седи на тоалетната. Само е необходимо да го сложиш и свалиш после оттам. В началото стоях до Сами плътно, защото той веднъж се опита да слезе сам (това преди няколко месеца) и полетя с главата надолу. Улових го за краката и не успя да се удари, но се уплаши и оттогава не прави повече опити за слизане. Сега си стои там и прави като мама и тате. Mr. Green
Дуци, ние ще дойдем живот и здраве на 20ти, но във всички случаи ще ти звънна преди това.
ОО, Покер фейс  Laughing
Села ви, дано бързо се оправи Йоанка  Hug
Виж целия пост
# 482
 Mr. Green
кеф  ви покер, кеф ви фейс  Mr. Green

Калинке
това между другото мисля миналата година ми го даваха за идея около Коледа, хвалби  големи имаше

маякуб
оооо и ние сме на същия хал, на ден по няколко пъти на ден има сцени и тръшкане, ама голямо внимание не й обръщаме по случая... всички са така...ще им мине след някоя друга година  Crazy Mr. Green
Виж целия пост
# 483
Аз си поръчах огромен кош за играчки от една роднина Laughing И играчки, книжки, това е. Дрехи не ща.
Виж целия пост
# 484
Дени е ясен - коли във всякакъв формат.
С нищо друго не си играе, отвреме-навреме чете книжки и това е.
Обаче колите са непрестанно забавление, с тях ляга, реди си ги в леглото, като стане първите думи са "къде са колите". Реди си ги на влакчета, подрежда ги в кутии, вади, прибира, сутрин ги мъкнем към яслата (там ги прибира мама да не ги вземат каките),  вече ги учи коя е зелената, коя синята, има и няколко пъзела с коли естествено, реди си ги и тях...абе живота ни се върти около колите ooooh!
Ако някой излиза и чуе думата магазин тича да каже да му купят нова кола, ако пазарува с нас пак повтаря да му купим кола, знае ги магазините за коли вече, само дърпа натам, като го питаш какво да му купиш за ядене пак вика "кола". Sunglasses
Всички други играчки прибрахме по кашони, няма смисъл от тях.
Виж целия пост
# 485
Калинка, ако ти рисуваш, може би ще е интересно. аз имам такова килимче, он Сами досега му смучеше химикала, който се пълни с вода. И го държа прибрано. Същата работа върши и обикновена магнитна дъска за рисуване.

Маякуб, и Сами много се тръшка. Имам чувството, че цял ден на яслата "държи" поведение , защото го хвалят, че е спокоен, а при мен върти номера и е много ревлив като го взема. Мисля, че му избива напрежението. Даже  като види хора на люлки и пързалки и като започне да се дърпа, да ме дърпа за полата, да се крие и си мисли, че всички него гледат, аз побеснявам и стигаме до лягане и плюене от негова страна.
Подарък и аз не съм намислила. С всичко си играе по малко, обича най-много да се пуска по улицата с превозни средства- коли, моторчета и пр.
Виж целия пост
# 486
 Супер актуална тема за подаръците - и аз съм в голяма чуденка. Иска ми се да е играчка, но каква....

 Калинка, и ние го имаме килимчето- както каза Дени, химикалката бива осмукана, дъвкана, драсне две черти и толкова. Аз съм го прибрала да чака да му дойде реда...

 От 5 дена оставям Йоанна само по пликчета денем в къщи с мисълта, че ще й е мокро и ще почне да си показва, че й се пишка, но не. Хич не й пука, че седи мокра.  Tired Иначе голямата работа от 1 година си я върши в гърнето...

 Евридика се губи, наближи ли й термина  newsm78
Виж целия пост
# 487
Калинка, ако ти рисуваш, може би ще е интересно. аз имам такова килимче, он Сами досега му смучеше химикала, който се пълни с вода. И го държа прибрано. Същата работа върши и обикновена магнитна дъска за рисуване.

Мисля си, че сама ще драска.  newsm78 Непрекъснато пише по един скицник, втори купих, драска с химикалка, с моливи, с тебешири по градинките. И тапетите поукраси  Joy

От два дена и Лора е без памперс през деня. Казва, в момента, в който върши работата, иначе поне 2 часа суха стои. Питам я непрекъснато, но това е.
Виж целия пост
# 488
Пак сте подхванали теми, които и мен ме вълнуват сега Simple Smile
За подаръка - единия подарък е измислен - тротинетка, остава да измисля още нещо към нея, както и да поръчам на баба му и дядо му какво да му вземат. При нас проблемът е, че с дрехи сме заринати от брат му, а нямам вече място за играчки, но така и така няма да правим голям рожден ден и няма да съберем много подаръци. Иначе неговите предпочитания са като на Дени на НБМ - колички във всякакъв формат и вид, но имаме хиляди и не искам да купувам още.
С гърнето вече се справяме чудесно за пишкането, няма нито един пропуск. Е, сега като сме на село не върши работата винаги в гърнето, но пък винаги сваля гащите и пишка някъде - на поляната, в гърнето, в тоалетната. Сега остава и с голямата работа да видя как ще го приуча, че там е страшно Sick Crazy
Виж целия пост
# 489
Да се включа и аз за подаръците....любимата ми тема Heart Eyes
Купила съм на маги количка за кукли още от зимата  Laughing Легналия вариянт, по-обемните. И дрежки за кукли съм купила, остава да поръчвам бебета на който пита  Joy При нас е бебета във всякакъв вариянт  hahaha
Поръчала съм на кумата чаршафи, че подарихме на батко със спайдърмен и има вече голяма възглавница и на мама маймунката и тя каквото види и реве ....и за "Мея" /Маги/ трябвало  Joy
Виж целия пост
# 490
Ох, и аз се чудя какво да й купим за подарък  newsm78 Играчки имаме доста, а и не се знае докога ще сме тук, а после едва ли ще си ги мъкнем с нас; дрехи също има много, а и аз й купувам без повод като харесам нещо, та не знам  Thinking Ще видим. Иначе тя си играе с доста неща - и рисува, и с куклите играе, и с колички, и с конструктор, пъзели, кубчета и разни други неща си измисля да си играе  Heart Eyes Аз като харесах тротинетката мислех да е за РД-то, но решихме че е твърде далеч и я купихме още преди 2 месеца  Whistling

Габито също е без памперс от повече от 2 седмици вече, само 1-2 пъти се е напишквала оттогава. Но тя известно време преди това се е напишквала най-много по 1-2 пъти на ден, даже си мисля, че можеше и по-рано да започна да я оставям по пликчета. Акането от доста време е на гърнето или тоалетната. Сега остава да спре да пишка през нощта, но напоследък често става със сух памперс, така че има изгледи  Grinning

Ние бяхме на гости в Прага, много беше хубаво, но толкова бързо мина времето  Crossing Arms Габито и племенника ми бяха много сладки  Heart Eyes
Ели, мислех да ти пиша да се видим, но този път нещо не ни стигна времето за нищо  Embarassed

НБМ, Денис е голям сладур и колко много е пораснал  Heart Eyes

Друго какво щях да пиша, забравих  Crazy Хайде лек ден от мен.
Виж целия пост
# 491
Момичета, трудовите книжки старите ли са? Тези сините? Че трябва да си я подновявам, загубиха ми я  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 492
Кети, сините книжки са. И при мен има изгледи да не ми намерят трудовата книжка, защото не съобразих да си я искам като излязох по майчинство. Сега очаквам проблеми от всякакво естество от шефа ми, включително и да ми е загубил трудовата книжка. По този повод искам да попитам знаете ли при издаване на нова книжка кой работодател трябва да ми я издаде, последният или първият? То е ясно, че ще обикалям всичките ми местоработи, но при кого трябва да отида първо newsm78
Виж целия пост
# 493
Моята трудова книжка е от едно-вермешните-жълто-оранжева. не съм я сменяла, но мъжът ми губи, сменя и пр.
Астарта, мисля, че трябва на новата работа да си извадиш нова книжка и да я заверяваш по старите.
Сами се сърди, ако е напишан, но ми е като домашен любимец. Препикава навсякъде, но не и в гърнето.
Виж целия пост
# 494
Аз също не съм измислила подарък за рождения ден.Ние също имаме много играчки,като повечето от тях стоят непокътнати.
От няколко дни Симона също е без памперс през деня,но винаги се напишква и започва да плаче.Но ще свикне ,сега сме в началото  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия