

Иначе голямата работа от 1 година си я върши в гърнето...
Непрекъснато пише по един скицник, втори купих, драска с химикалка, с моливи, с тебешири по градинките. И тапетите поукраси 


При нас е бебета във всякакъв вариянт 
Играчки имаме доста, а и не се знае докога ще сме тук, а после едва ли ще си ги мъкнем с нас; дрехи също има много, а и аз й купувам без повод като харесам нещо, та не знам
Ще видим. Иначе тя си играе с доста неща - и рисува, и с куклите играе, и с колички, и с конструктор, пъзели, кубчета и разни други неща си измисля да си играе
Аз като харесах тротинетката мислех да е за РД-то, но решихме че е твърде далеч и я купихме още преди 2 месеца 

Габито и племенника ми бяха много сладки 

Хайде лек ден от мен.
Препоръчани теми