Студ скова страната, ЮЛЧЕТА надуват ни главата!

  • 28 446
  • 742
# 615
Боби е във възторг от тази снимка  Laughing
http://picasaweb.google.bg/natalykr77/June2010?authkey=Gv1sRgCOT … 84950634080448690
Виж целия пост
# 616
Много хубаво изглежда, радвам се че имаш не само виртуална градинка Mr. Green

Снимките от Дуци ще ги почакате малко обаче Crazy

Благодаря ви за хубавите емоции вчера, подаръците Heart Eyes и прибирането на чиниите накрая Mr. Green За тези, които не успяха да дойдат май ще трябва да повторим Grinning
Виж целия пост
# 617
Аз пък съм във възторг от тази

Астарта, как ги майсторите тези очи?  Heart Eyes
Виж целия пост
# 618
Здравейте!!!
Гднидка, честит рожден ден на патерици! Да си много щастлива и обичана!
По актуалната тема за гърнето. Елена, нали е "голяма", всичко върши в голямото гърне - тоалетната - с дъска. И понеже е много наясно как и защо се случва с пишкането и акането, когато ми е сърдита и протестира за нещо се напикава в гащите. Прави го нарочно - то е ясно.
Танита, Мартина е толкова осъзната - имам пред вид "подаръка ти" - че може би трябва и ти генерално да махнеш памперса. Тя като види колко по-удобно е през деня да ходи само по гащички, няма и да го иска повече. Елена не го иска и през нощта. Дри понякога се събужда и иска на "голямото гърне"  

За яденето сутрин - голям зор - почти не яде и и предлагам няколко неща, само и само да хапне нещо.

За рожденният и ден и купихме това http://www.toytownbg.com/uploads/products_pic/product_pic1_2249.JPG
Понеже го купихме преди седмица се хвали на всички колко "хубаво колело има Елито" - целува го, прегръща го - само дето не спи с него. Тук ще похваля баща и, че я научи да го управлява, че голям зор беше - на него дръжката не управлява предното колело. Беше голяма забава първият път Mr. Green
Иначе за други подаръци съм планирала легло за бебето (с тайната идея, че бебето като спи само в леглто и тя ще спи в нейното), книжка с приказки...
Тук е момента за една виртуална почерпка за втората годинка на Елена   party023 beer Popcorn  food002


Виж целия пост
# 619
Честит втори рожден ден на Елена! Щастливо и безгрижно детство и пожелавам и само да радва мама и тати!

Hris28 , хубаво си го замислила това с леглото, дано да сработи плана.
С памперса на Мартина го раздавам мързеливо, но тя от 2 дена започна да си казва преди да  пишка,  сваляме го и пишкаме в гърне newsm44.
Не смея да го махна заради акото- още нямаме попадение там.
Оле, много хубав аватар.
Астарта, големи са сладури Heart Eyes
Виж целия пост
# 620
Честит Рожден Ден на Елена!
Щастливо детство и хубав купон!


Честито на патерица и на останалите празнували!

Ние още сме под напрежение около каката. Чакаме класиране и т.н.
Жалко , че сме изпуснали купона у Дуци. Дано има повторение  Grinning Ще ми се да ви видя.
Здравко е станал голям лошавел. Усъвършенства "няма" и "не искам". Той командва цялата къща. Аз вече "издишам" и чакам август , да мръдна до моренцето.
Виж целия пост
# 621
Чета, но рядко ми идва музата да пиша и затова съм поизтървала рожденниците!

Почвам по ред
  bigdance2 Честит празник на патерица на Тея на emzi, Ива на Poppy, Никола на silviyd, Андреа на liana 85, Иван на little angel, Ана на maimunka2, Александър на galli_!   Party Time

 newsm59 Честит рожден ден на Ирена на Ивончето, Емил на nip1977, Илона на bu4a, Джанан на Seevgi и Елена на Hris28!  newsm59

Бъдете много щастливи мили деца!
Виж целия пост
# 622
Малееееееее, колко рожденници имало!
Виж целия пост
# 623
Малее, вЕрно колко рожденници имало  Grinning, а майките им си трайкат  Crossing Arms

ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ВСИЧКИ ПОРАСНАЛИ МЪНИЦИ ! МНОГО ЗДРАВЕ И ВЕСЕЛО ДЕТСТВО ИМ ЖЕЛАЕМ ОТ СЪРЦЕ !

Астарта, големи сладури са момчетата ти  Heart Eyes

Дея от няколко дни много трудно заспива и денем и нощем  #Crazy Сега даже заспа на дивана в хола с голо дупе и единия крак на земята Simple Smile  Преди си заспиваше сама, а сега вече 2 вечери я приспивам на спалнята. Верно, че преди заспиваше с биба, но и след като я махнахме в крайна сметка пак си заспиваше сама. Преди заспиваше в кошарката, която ползваме само за тази цел и аз като заспи я местех в нейното легло, а през деня даже я оставях да спи там, но сега вече не иска в кошарката, но първите дни с възторг искаше да заспива в нейното си легло с 2 определени кукли, но сега не ще и това ме влудява, наистина  #Crazy НАй-вероятно ще й местим леглото в детската стая при Билянка, макар плановете ни да бяха първо и на нея да купим голямо легло, за да заспиват поне вечер заедно, но за през деня не знам, защото Билянка денем отдавна не спи ...
Виж целия пост
# 624
Охххх, голяма съм патка, как забравих да честитя рождения ден на нашето приятелче Ванко на литъл ейнджъл Embarassed Embarassed Embarassed

Затова сега с извинение към всички, на които съм забравила да честитя, искам да пожелая здраве и щастливо детство на малките ни рожденици Тея, Ива, Никола, Андреа, Иван Heart Eyes, Ана, Александър, Ирена, Емо, Илона, Джанан и Ели! Весел празник, много усмивки и хубави подаръци!

Виж целия пост
# 625
Честит 2-ри рожден ден на днешните рожденници!!!
Нека са здрави и много усмихнати и послушни деца!
Mr. Green
Виж целия пост
# 626
Честит 2-ри рожден ден на порасналите ни сладури, да са живи и здрави и да растат весели, щастливи и безгрижни!

Астарта, много са сладки двамата! Ама и ти помагат с градинката гледам  Grinning

Хрис, много хубав подарък има Елито! Дано дълго да му се радва. Аз още нямам идея какво ще купуваме на Габи  ooooh!

Бухтичка, много кофти късмет с времето, то цяла седмица беше хубаво, точно за уикенда се развали, надявам се днес да е слънчево, както при нас. Ние пък уцелихме супер време като бяхме там, даже малко жега беше  Crazy
Виж целия пост
# 627
Ох, и от мен закъснели поздрави за всички малки, големи и още по-големи рожденици и рожденички! Да са ви живи и здрави и много, много да ви радват!  newsm67
Аз покрай тия яслени вълнения съвсем изключих, че е дошло времето на рождените дни  Blush
Днес ни беше първи яслен ден, слава Богу поне с документите нямаше проблеми. Всичко друго беше кошмар... Днес го оставих за един час... ами ревал е един час  ooooh! Влезе без проблем, само настояваше да си влезе с шапката и му разрешиха. Отидох да го взема 10 мин. преди уговореното време и си казах, че ако не му се чува гласа, няма да бързам да чукам на вратата... Какво ти, още отвън се чуваха две ревящи, едното от които веднага познах по възгласите "Мама йеййй". Другото беше едно момиченце, което беше там за трети ден и ревеше още като отидох да оставям Петър  #Crazy То ясно, че ще е трудно в началото, ама ми стана странно как може още дошъл-не дошъл да го нацеждат на гърнето. То само да му предложат - да, ама се чуваше говорене на висок тон: "Събувай веднага гащите!!" /това не към него, към някакво друго детенце, ама сигурно и към него е било същото/  Rolling Eyes Ама така е, като искаш да ти гледат детето както на теб ти се иска, гледай си го сама...  Confused. Утре сме за два часа, направо не ми е ясно как ще го оставя, то ще бъдат истерии и чудо, като знае вече къде отива...
Виж целия пост
# 628
dicey, дано бързо се адаптира Петър в яслата и ти също да свикнеш лесно с новата ситуация Hug
Виж целия пост
# 629
Здравейте момичета!
Днес и моята Вики я приеха на ясла. Много ми е притеснено, особено сега като видях какви ужасии се случват там. Как е възможно да оставят детето 1 час да реве. Нямам думи просто.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия