http://picasaweb.google.bg/natalykr77/June2010?authkey=Gv1sRgCOT … 84950634080448690
и прибирането на чиниите накрая

.
Ще ми се да ви видя.
Честит празник на патерица на Тея на emzi, Ива на Poppy, Никола на silviyd, Андреа на liana 85, Иван на little angel, Ана на maimunka2, Александър на galli_! 
Честит рожден ден на Ирена на Ивончето, Емил на nip1977, Илона на bu4a, Джанан на Seevgi и Елена на Hris28! 
, а майките им си трайкат 

Сега даже заспа на дивана в хола с голо дупе и единия крак на земята
Преди си заспиваше сама, а сега вече 2 вечери я приспивам на спалнята. Верно, че преди заспиваше с биба, но и след като я махнахме в крайна сметка пак си заспиваше сама. Преди заспиваше в кошарката, която ползваме само за тази цел и аз като заспи я местех в нейното легло, а през деня даже я оставях да спи там, но сега вече не иска в кошарката, но първите дни с възторг искаше да заспива в нейното си легло с 2 определени кукли, но сега не ще и това ме влудява, наистина
НАй-вероятно ще й местим леглото в детската стая при Билянка, макар плановете ни да бяха първо и на нея да купим голямо легло, за да заспиват поне вечер заедно, но за през деня не знам, защото Билянка денем отдавна не спи ...
, Ана, Александър, Ирена, Емо, Илона, Джанан и Ели! Весел празник, много усмивки и хубави подаръци!




Влезе без проблем, само настояваше да си влезе с шапката и му разрешиха. Отидох да го взема 10 мин. преди уговореното време и си казах, че ако не му се чува гласа, няма да бързам да чукам на вратата... Какво ти, още отвън се чуваха две ревящи, едното от които веднага познах по възгласите "Мама йеййй". Другото беше едно момиченце, което беше там за трети ден и ревеше още като отидох да оставям Петър
То ясно, че ще е трудно в началото, ама ми стана странно как може още дошъл-не дошъл да го нацеждат на гърнето. То само да му предложат - да, ама се чуваше говорене на висок тон: "Събувай веднага гащите!!" /това не към него, към някакво друго детенце, ама сигурно и към него е било същото/
Препоръчани теми