. Бора е като ангелче с тези къдрички 
. Днес е Ден на Дари
.
, ще черпя и приемам поздрави утре
.
!


?
. Иначе, ако имаше нещо, отдавна да съм се "похвалила", най-много 5 минути след положителния тест (аз по толкова успявам да замълча)

Като цяло съм доволна, но ми беше скучно. Лорка посвикна без памперс, слагам само за спане, свикна с двора, с игра по улицата. Но още имаме фалове, казва в момента, в който пишка и един-два пъти не я разбрах навреме. Купих адаптор за тоалетна, седна веднъж и толкова, въобще не проявява желание, колкото и да й предлагам и показвам. 
Тукашната лекарка й изписа капки Фенистил и Калциев глюконат, мазах и с едно бяло мазило, пие и сироп Саностол. Обаче нещо почна да й похърква носа... Чудя се дали да й дам нещо превантивно 





Като вземат доктори да ме питат какво да правят и побеснявам.


Препоръчани теми