Иначе знаех и един готин клоун, ама не му намирам координатите.
, Емилиян и Стелиян! Да растат здрави, весели и безгрижни!



!!!
. Точно сутринта се радвах че от два дни е абсолютно сух (дори вечер не се изпуска).
, връщам се в стаята гледам по кошарата и до нея локва
, ама то като хукна това дете към банята..............
и пристига с огромна уснивка и стирка в ръка
. Мина ми мерака да му се карам .........
Лека и безпроблемна бременност ти желая и живо и здраво бебче за подарък за новата година !
Лека бременност здраво бебче ти пожелавам!
Добре че ака веднъж на ден
)
Много се радвам, отдавна чакам да се похвалиш! Желая ти лека и безпроблемна бременност и едно хубаво, здраво братче или сестриче на Яна накрая:)
. Умно момче
, как да му се скараш.
. Леко раждане

СУПЕР! Дано всичко върви нормално!
Нямам търпение да разбера как са ви нещата, за Евредика също


Препоръчани теми