КГБ = Клуб на готините баби - 97

  • 30 883
  • 737
# 150
Светлееее, глобена съм миличка! Мелба/нали най-обичам сладолед!/, торта, бира, фреш.....нямаш проблем!
Лелееееее-мале.....страшното е, че въобще, ама въобще не се сещах за какво става дума! Старческа деменция! Факт! rotfImao
То среща ще има ли? Трябва да си направим варненска, аз, ти, Диди, ще се обадим и на Фурийка......

Шпунц, ех, много съжалявам! Знам какво ви е, на майка ми къщата три пъти я разбиваха и обираха! Тия апаши нямат ни страх, ни свян!
Дано този път полицията да си свърши работата, че при нас......нищо! На Стефан задигнаха много инструменти- скъпи, нови, той нали е "стара къща", всичко си имаше за да не търси от съседите, всичко му задигнаха! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Аз също се интересувах за СОТ, преди две години някъде, но ми казаха 40 лева, видя ми се много, то сега може и да е повече!
Имам познати, които имат, даже и на вилите си, но не са пенсионери, с по-високи доходи са.

Дядо Стефчо отиде да купува някакви кабели, вече приключи с къртенето и измазването, аз утре рааааано ще ида да купя боя за да измаже стените на нишата, да избера цвят демек, че да викаме майсторчето. А после ме чака голямото миене, триене, пране, бърсане........голяма мръсотия е! Joy Дето си полежах тези дни, ще ми излиза през носа! smile3533
Веднъж да си дойде всяко нещо на мястото си! newsm10

Правите, каквото правите, седянката не пренебрегвайте!
  lalalala


                       





Виж целия пост
# 151
Танче , ма какъв е тоя СОТ при вас.  ooooh!
При нас е 20 лева без малко. То за 100-200 лева жива охрана  може да си вземеш от тях. Peace
Много е скъпо по вашия край.  Simple Smile
Виж целия пост
# 152
 Жабче, при нас СОТа на частни лица е 60лв.Тошо скоро проверява и мислеше да прекарва в къщата на село,ама толкова "далеко" не ставало. Беловец е само на 10 км. от Кубрат - сигурно Драгалевци е на повече от центъра на София, ама ад-де!

Хей, момичета, наистина помислете СЕРИОЗНО за тази среща и нека ВСЯКА  да си каже мнението. Не е трудно да се прецени кой има желание,а няма възможност или обратно. Никой на никого няма да се разсърди за изказано мнение,но нека го ИЗКАЖЕМ ВСЕ ПАК!
АЗ съм съгласна за всяка дата от юли. Честно казано бях по-склонна за Търново,но и Варна не е зле. 80 лв за нощувка са ми множко,но...
Поне кажете нещо!
Виж целия пост
# 153
Яне , при вас пък е безбожно. ooooh!
Луди хора , от къде си ги изсмукват тея цифри.
Ма на всякъде си е башка , де.  Thinking
Много скъпо ще ви излезе спокойствието.  Crazy
Виж целия пост
# 154
А бе момичета, как 80 лева нощувка бе, 80 лева е целия апартамент в който ще спим четири човека, значи по 20 лева нощувката!
Хей сега пак говорих с хотел "Арго", жената каза: ако преди първи юли капарирате леглата, дори и през юли да работим на летни цени, вашата нощувка си остава 20 лева!!! Joy
Вие за това ли не споменавате нищо за среща? hahaha
Я се мобилизирайте!
Нали ви писах, че разгледах апартаментите, спалня с две легла, събрани, с отделни завивки и хол с диван спалня пак за двама души.
Една вечер ще спим в крайна сметка.
В Балани също бяха доближени леглата.
Това е на пъпа на Варна, какво по-хубаво за 20 лева? newsm10
Милички, чакам списъка, за да не действам в последната минута!
Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 155
Шпунц, много лошо станало. Ръцете да им изсъхнат на крадците, дано.
Не се подсмихвайте - моите клетви хващат.
За Варна - за съжаление няма да мога да дойда. Дано се отвори възможност в последния момент.
Виж целия пост
# 156
Добра вечер, момичета!

Жабче, много харесвам тези сухите цветя на картинката с кафето. Не знам как се казват, но са прекрасни.

Шпунц, ужасно е това, което ви се е случило! Не зная как се те утеша, но дано да има някаква добра развръзка. А това кога стана, докато вие спяхте там ли, или сте били в Дружба, не можах да схвана?  newsm78

Танче, вижда се края на ремонта и ядовете и после кой като теб на новичко! Peace

За срещата мен ме пишете в списъка. Казвам, дано всичко да е в ред вкъщи, живи и здрави, както се казва.

Лека вечер от мен и да се почерпим за отскок.  Wink





И като истинските баби пред телевизора в люлеещия се стол.



 

Виж целия пост
# 157
Леле, Шпунц, нямам думи да изразя този гняв, който нахлува в мен като чуя такова нещо #Cussing out И ние сме били потърпевши - навремето ни откраднаха кола, бяхме я взели много запазена от колега на мъжа ми. Не бяхме й се нарадвали и хоп-една сутрин слеза за работа, а кола - НЯМА. И така, права е Айша - те са за проклинане, ама Господ вижда отгоре ...........
Момичета, колко ми се идва на среща, да не ви говоря. А във Варна-да не говорим. Знаете положението-не знам как ще е, кога ще са датите по-натам, така че не ме смятайте. Пък ако нещо се промени и мога, ще е супер.
Виж целия пост
# 158
   Ето ме и мен,вече съм на линия.
   Шпунц, нямам думи за кражбата...Но нито СОТ помага,нито нищо.Тия крадци нищо  не ги спира.И аз непрекъснато се ядосвам с разни кражби-и в работата и в къщи.
   Танита,стискай зъби още малко! Да приключи майстора и да приведеш в ред всичко.Ще стане до празника на квартала.
   За срещата-20лв за Варна е повече от добра цена.Уточнявайте датата,за да мога да си освободя дните!
   Аз днес имах много лош ден.Сутринта,точно преди да се събудя сънувах,че ми откраднаха чантата с пари,всички документи,единия телефон...Беше ми останал само другия телефон,но с паднала батерия.Та нито мога да се обадя, да си спра дебитните карти,нито да се свържа с полицията.Толкова много се ядосвах,че се събудих, но около 5-10мин ми бяха нужни, за да се осъзная,че е било сън. После около половин час си търсих ченето,до като се усетя,че ми е в устата... Joy И за капак,като отидох в работата-пак разправии с полиция и телевизии.../видели сте в новините/ А за десерт дъжда ме намокри до кости,докато се прибера.
   Та,в резюме искам да кажа,че пенсионната възраст за жените е много висока.Аз вече трябваше да съм пенсионерка и да си гледам сериалките/по старата схема/А сега ще си търся ченето и...дано не стигна до памперсите!
Виж целия пост
# 159
Яжка , с Краси ни разсмя , бре душко.  Joy Joy Joy
С т'ва чине падаме от смях , лензота се пред монитора.  hahaha
Виж целия пост
# 160
Яжка, я  малко се успокой вече. Било какво било днес, минало, изхвърли го от съзнанието си, време е за релакс. Пък и половината от лошотиите са били в съня ти, все пак.  Hug
 
Лека нощ, момичета!


Виж целия пост
# 161
Яге, и ние се посмяхме преди лягане.
Марина е права, успокой се и не го мисли. Каквото има да става ще си стане.
То, ако е толкова хубаво и лесно няма на нас да ни се падне. Така казваше дядо ми едно време.
Виж целия пост
# 162

 
Лека нощ и сладки сънища , момичета!
Виж целия пост
# 163
Яге, и аз се смях, макар че по хората ходи, днес си ти, утре аз!!! Joy
Маринче, за срещата всички сме така, казваме да е живот и здраве, и котка да не ни мине път! За ремонта, наистина като измаза дядо Стефчо разкъртеното, малко добих кураж! Утре ще "играе баданарката", та да взема да чистя, стига сме ходили по хоросан!
Уж постилах-уж застилах, всичко е омацано, той кърти, то хвърчи във всички посоки! #2gunfire
Жабче, преди две години се интересувах, попитах една която има СОТ, така ми каза- 38 лева на месец. Не съм питала във фирмата.

Каролин не пише, знае ли някой защо?

Л  Е  К  А       Н  О  Щ !

Варна, морето, сините вълни!



                        




Виж целия пост
# 164
ДобрЮтро кокетки!

Спите ли още? Ето ви вищо за разсънване.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия