ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 73 601
  • 1 307
# 1 230
Здравейте, искам да попитам как се променя рангът, автоматично ли става, уж пиша пиша, а в профила ми стоят все 8 публикации  newsm78 ?
Виж целия пост
# 1 231
Закована тема, 5 реда под тази

БРОЙ МНЕНИЯ, рангове, видове потребители, брой ЛС, права и ограничения!!! 
Виж целия пост
# 1 232
Да, това го прочетох вече, с 55 мнения съм ...
Виж целия пост
# 1 233
Не сте, не сте го прочела Simple Smile
Виж целия пост
# 1 234
При мен пък от вчера насам излиза не първият непрочетен, а вторият такъв пост newsm78
Ето дори и сега като отворих тази тема.

И при мен е така с всички теми, но не ми е проблем.
Просто си скролвам, чета горното и така.
Виж целия пост
# 1 235
Албо, повтаря ли се проблемът в една и съща тема?
Т.е. ако веднъж бутонът НОВО е отвел на грешно място в дадена тема, но след това има нов отговор по нея, и отново цъкнеш на НОВО, пак ли на грешно място те отвежда или проблемът е еднократен за дадена конкретна тема?
Виж целия пост
# 1 236
Мамма, разбрах какво питате, но в момента не мога да ви дам правилен отговор.

Нямам нови публикации, за да ви отговоря със сигурност,  така ли е или не.
Виж целия пост
# 1 237
Къде се открива информация кои са модераторите на отделните подфоруми? Преди се виждаше, но не и сега.
Виж целия пост
# 1 238
Във всеки форум, който има назначен модератор, в ляво, над таблицата със списъка с теми има информация за това кой е модератор.

Например във форум Бъдещи майки пише

Forum.BG-Mamma ::
Бременност и раждане >>
Бъдещи майки
(Модератор: AnMary)
Виж целия пост
# 1 239
В самите подфоруми
Пример Искам бебе
Цитат
Forum.BG-Mamma ::
Бременност и раждане >>
Искам бебе (Модератор: Хера)
Виж целия пост
# 1 240
....Нямам нови публикации, за да ви отговоря със сигурност,  така ли е или не.

Сега отворих пак тази тема, защото има нови отговори, и пак ми излезе вторият непрочетен пост. Не е нужно да си публикувала ново мнение. Но при мен не излиза при всички теми, в които съм писала. В момента не мога да кажа в кои точно е така. Снощи където влизах, си излизаше първият непрочетен пост и си помислих, че проблема е оправен. Сега като влязох тук, пак отидох на вторият пост.
Виж целия пост
# 1 241
Mamma, в тази тема всеки път ми показва втората нова публикация, а сега ще проследя другите теми, тамън са се насъбрали много Simple Smile

В тези, които имаше нови публикации всичко беше ОК... значи засега само в тази, но имам спомен, че и другаде ми се появяваше. Аз също си изтрих cookies.
Виж целия пост
# 1 242
....Нямам нови публикации, за да ви отговоря със сигурност,  така ли е или не.

Сега отворих пак тази тема, защото има нови отговори, и пак ми излезе вторият непрочетен пост. Не е нужно да си публикувала ново мнение. Но при мен не излиза при всички теми, в които съм писала. В момента не мога да кажа в кои точно е така. Снощи където влизах, си излизаше първият непрочетен пост и си помислих, че проблема е оправен. Сега като влязох тук, пак отидох на вторият пост.
И при мен е така  Peace
Виж целия пост
# 1 243
Скролнах, и при мен е 2ри нов пост в тази тема.
Виж целия пост
# 1 244
При мен пък излиза нормално Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия