фейсбук

  • 294 318
  • 2 278
# 1 650
Като пускаш статус/снимка, до бутона публикувай има друг бутон - приятели. Цъкаш го, излиза меню, натискаш по избор.Там имаш поле "да бъде скрито от" - пишеш майка си  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 651
Aз нашите за 90% от статусите ми ги ограничавам да ги виждат  Crazy

а аз от детето скривам  Sunglasses
Виж целия пост
# 1 652
Въй, те дали ограничават от мен?   Joy
Виж целия пост
# 1 653
 Жива да си, спаси ме, от две години отбивам атаките, като и казвам, че е само за тийнейджъри, ама вече доста комшийки и роднини имат, няма как...
 Има ли начин да забраня да ме тагват, или поне да има вариант да видя снимката преди да разреша да ме тагнат?
Виж целия пост
# 1 654
Има май, обаче не мога да се ориентирам в новите настройки.
Виж целия пост
# 1 655
Има ли начин да забраня да ме тагват, или поне да има вариант да видя снимката преди да разреша да ме тагнат?

Детето си маха таговете, ако не се хареса  Laughing

Ео, взаимно е, подозирам.
Но и сме се разбрали да правя ревизия на профила му понякога, та е внимателен Simple Smile
Виж целия пост
# 1 656
Има ли начин да забраня да ме тагват, или поне да има вариант да видя снимката преди да разреша да ме тагнат?

виж в Настройки за поверителност - Как работят етикетите
Управлявайте какво се случва, когато приятел отбележи вас или ваше съдържание. - Настройки
Виж целия пост
# 1 657
http://imageshack.us/photo/my-images/99/53890233.png/

Така изглеждат моите настройки и със сигурност никой не вижда снимките, на които съм тагната. Само аз си ги виждам. Правила съм го отдавна (преди промените) и не си спомням да съм променяла нещо скоро. Сравнете си вашите настройки и опитайте  Peace
Виж целия пост
# 1 658
Коя от опциите отговаря за това дали ще са видими снимките, на които съм тагната  Thinking Питам, защото и аз съм с такава настройка и наскоро се сетих да проверя къде се намира сега, но не я намерих. Тук нищо не ми звучи като да е за това.
Виж целия пост
# 1 659
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/31 … 7_977191363_n.jpg

ето на български.
2,3 и 4 (май)  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 660
Я някой да каже дали е било нужно да потвърди,че е собственик на профила си чрез телефонния си номер  newsm78  Системата не ми позволява да вляза в профила си освен ако не обявя телефонния си номер  #Crazy
Виж целия пост
# 1 661
Благодаря, Анджи! Wink

huliganka, просто цъкни горе на хоум или начало ли беше. И на мен по едно време постоянно ми искаше и на тестовия ми профил пищи в момента, но аз никога не съм си писала номера  Naughty
Виж целия пост
# 1 662


huliganka, просто цъкни горе на хоум или начало ли беше. И на мен по едно време постоянно ми искаше и на тестовия ми профил пищи в момента, но аз никога не съм си писала номера  Naughty

E да ама на мен не ми позволява да продължа...  ooooh!

ето за това става въпрос -
Виж целия пост
# 1 663
Относно Subscribe - subscriptions and subscribers се появяват като информация в профила ви. Демек - ако някой ви "следи" вие ще знаете това и ако вие "следите" някой - той ще знае това.
За справка - профила на "шефа"  Mr. Green

https://www.facebook.com/zuck?sk=wall
Виж целия пост
# 1 664
Абонира ли се за него ? Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия