фейсбук

  • 294 302
  • 2 278
# 1 695
Изтриват се.
Виж целия пост
# 1 696
Мисля че сега първо оиват в архив, но ако се изтрият от там е окончателно. Ама вече в нищо не съм сигурна.
Виж целия пост
# 1 697
Някой да знае дали /как може да се изтрият обидни напдаки отправени към човек от дадена група (попитах и на предната страница...) Blush
Виж целия пост
# 1 698
Да попитам пак за този абонамент, че уж четох, но май не съм разбрала..На моят профил нищо не излиза, но ако вляза в профила на половинката и отида на моя профил, тогава subscribe излиза?

Това означава ли, че хора, които изобщо не са ми приятели ще ми виждат стената или ме гони параноята?
Виж целия пост
# 1 699
Да попитам пак за този абонамент, че уж четох, но май не съм разбрала..На моят профил нищо не излиза, но ако вляза в профила на половинката и отида на моя профил, тогава subscribe излиза?

Това означава ли, че хора, които изобщо не са ми приятели ще ми виждат стената или ме гони параноята?

ако си разрешила subscriber-и, тогава може! но може и да провериш кои хора са решили да те следят като отидеш на subsriptions oт собствения ти профил!
Виж целия пост
# 1 700
ох, нищо не съм разрешавала...просто изведнъж се смени всичко и се появи...как да разбера какво съм разрешила? като съм си в моя профил нищо не ми излиза горе вдясно...
Виж целия пост
# 1 701
Да попитам пак за този абонамент, че уж четох, но май не съм разбрала..На моят профил нищо не излиза, но ако вляза в профила на половинката и отида на моя профил, тогава subscribe излиза?

Това означава ли, че хора, които изобщо не са ми приятели ще ми виждат стената или ме гони параноята?

Погледни профила на половинката през твоя профил - там има бутон subscribe
Виж целия пост
# 1 702
да, когато през моя профил погледна неговия излизат subscribe и като натисна излизат кликнати много неща.....Така ми излиза на повечето приятели, а на някои ми излиза абониране...има ли разлика? Тотално се обърках..... Embarassed
Виж целия пост
# 1 703
За какво е този бутон "Отписване" най-отдолу,под листата с приятелите на даден човек?Натиснах го ей така,от любопитство и не знам какви ще са последствията  newsm78
Виж целия пост
# 1 704
Няма да ти излизат новини за него в началната страница, най-вероятно.  Peace
Виж целия пост
# 1 705
Някой да знае дали /как може да се изтрият обидни напдаки отправени към човек от дадена група (попитах и на предната страница...) Blush

Можеш да опиташ с "Report" на публикацията или да се обърнеш към админ. Ти няма как да ги изтриеш.
Виж целия пост
# 1 706
Няма да ти излизат новини за него в началната страница, най-вероятно.  Peace
Еййй,не е добре-отписах половинката,а трябва да го наблюдавам  Joy
Ама няма обратен бутон,как да върна нещата в старото положение?  Thinking
Виж целия пост
# 1 707
Някой да знае дали /как може да се изтрият обидни напдаки отправени към човек от дадена група (попитах и на предната страница...) Blush

Можеш да опиташ с "Report" на публикацията или да се обърнеш към админ. Ти няма как да ги изтриеш.

Ами направих с Report, но ти дава само да блокираш даденият човек. направих го, но искам и публикацията да бъде изтрита..Админ на групата ли? Лошото е, че именно този админ го е написал. Няма ли по-горна инстанция?
Виж целия пост
# 1 708
Нещо не разбрах как мога да видя, чрез subsriptions кой ме е сложил в списъка си.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 709
Аз искам да питам как да си скрия всички публикации на стената от определени хора ?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия