фейсбук

  • 294 267
  • 2 278
# 1 740

Ако си изпращала покани на Непознати и те са сигнализирали, се налага това ограничение за изпращане на покани..

Хаха, някоя  ревнива  жена, сигурно.
И  сега кво,  нов  фейс  ли  да  правя?  Crossing Arms
Не,изчакай да изтече наказанието Wink
Виж целия пост
# 1 741

 Не,изчакай да изтече наказанието Wink

Ех, как мразя  този  фейс!  Crossing Arms
Da чакам, да  чакам колко  да чакам?  Mr. Green Joy
Не  ми харесва  това  чакащо оложение.  Tired Tired Tired
Виж целия пост
# 1 742
Цитат
Картинката трябва да ти се появи под пунктираната линия.Ако я няма ,няма да се появи и после.А отгоре,над пунктираната линия ,адреса го изтриваш и слагаш коментар .Понякога наистина не се появява Wink
Така правех и аз и всичко си беше наред! Преди 2-3 дни, обаче, се случи и това, което описвам - отдолу под пунктираната линия СЕ ПОЯВЯВА картинка и заглавие, а след като натисна "публикувай", вместо картинката и заглавието се появява САМО www.youtube.com!!! При натискане на този адрес, песента си тръгва, но мен ме вбесява изчезването на картинката и заглавието!!!
От снощи установих, че нещата, които публикувам не се появяват изобщо при новите публикации, а само в профила ми, на стената ми и не могат да бъдат видени от другите потребители! #Cussing out Тъй като имам достъп до профила на съпруга ми, влязох там и видях, че публикациите ми ги няма половината, а тези, които ги има са в гореописания вид! Close
Има ли всъщност възможност за връзка с админите на Фейсбука или сами трябва да се борим с тези идиотщини, като се има предвид, че променят всичко и всеки ден!!! #2gunfire
 П.С. За останалите потребители не забелязвам да има такъв проблем - техните песни и други връзки се появяват съвсем нормално, с картинка и заглавие!
Виж целия пост
# 1 743
Какви са тези новости във Фейса пък сега? Половината ми списък с приятели не се вижда, понеже отгоре( отстрани вдясно) върви информация кой какво е писал, кой какво е харесал, кой с кого се е сприятелил...Освен това, преди като коментирах някъде, след това имах възможност да си изтрия информацията за това, която излиза на собствената ми стена, тоест да не разбират всички какво съм коментирала...Сега не виждам такова нещо.
Виж целия пост
# 1 744
раче-осмокраче, на мен това ми се е случвало и преди и сега. Но до колкото аз знам, проблемът не е от ФБ. Опитай когато отвориш песента във youtube да използваш бутона Сподели, от там избираш иконката на ФБ и ти се появява нов прозорец, където може да си напишеш коментара и да споделиш Peace
aniese, мисля, че всички търсим тази опция... ама все още не виждам как може да стане. При положение, че то в реално време си изписва какво правиш...
Виж целия пост
# 1 745
Относно новите списъци, някой забелязал ли е закономерност при предложенията на Фейсбук за "Close friends" (Близки приятели)? Аз си направих списък "Close Friends" и сега Fаcebook ми предлага да добавя още 6/7 човека, но ми показва само и единствено тези 6 -мата и за това си мисля, че не е на случаен принцип. Това са хора, на които аз не разглеждам профилите, а по-скоро имам подозрения, че те разглеждат моя. Да не би така да ги селекционира Фейса, т.е. да ми предлага за близки приятели, тези, които най-често ми гледат профила? Някой да има подобни наблюдения? Rolling Eyes

Да и на мен ми направи впечатление - предлага ми хора, които не са активни като пишещи, но предполагам често влизат и разглеждат профила ми, както и такива, които активно коментират всичко, което сътворявам  Mr. Green Почти същите ми се въртят и в списъка с приятели под профилната снимка. Ако е истина, за 2-3ма много се кефя ако се интересуват така активно от мен  Blush
Виж целия пост
# 1 746
...
aniese, мисля, че всички търсим тази опция... ама все още не виждам как може да стане. При положение, че то в реално време си изписва какво правиш...[/color]
...

Мисля ,че в Новини където ти е под снимката трябва да се търси настройката,но ще си поиграя по-късно Wink
Виж целия пост
# 1 747
Получавате ли от тези съобщения, които трябва да се изпратят на 10-20 човека? Някой има ли идея каква им е целта. Аз до сега все ги триех и продължавам да ги трия, но днес получих едно, което гласи, че ако не го препратя на 10 човека майка ми ще умре след 365 дни, Е вече ми писна! Не е ли брутално? Не съм го препращала, разбира се, но за мен това е върла простотия и може да подейства доста зле на психиката на човек. Sad
Виж целия пост
# 1 748
CoB, не им обръщай внимание  Hug Аз рядко получавам, но задължително пускам после по един коментар от рода на "Е, какво стана?!? Намери ли любовта, спечели ли парите... или там каквато и да е била наградата  Flutter
Виж целия пост
# 1 749
Не съм получавала подобни съобщения,но наистина от няколко дена/седмици/бука прилича на кофа с лайна Wink То не би екстри..не би чудо .........
Виж целия пост
# 1 750
Сега  пък  чатът  ми  е  изключен. Tired
Фейса  се  побърка  съвсем. Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 751
В момента ФБ пуска тестова версия, която е само за програмисти, милото се регна, понеже е такъв. Отврат е.
Мислят да я пускат за редовите потребители към края на месеца.
Може и затова да са проблемите в момента.
Виж целия пост
# 1 752
И как разбират кой е програмист и кой не?
Аз съм QA, тъй или иначе ми е работа да тествам, дайте линк да тествам  Laughing
Виж целия пост
# 1 753
Има във ФБ  приложение разработчици, като скролнеш най- долу на страницата, трябва да създадеш фейсбук приложение, това било за програмисти, които включват ФБ в сайтовете, които създават...
Аз съм лаик и не мога точно да обясня, това разбрах от обяснението на половинката.
Не мога повече да помогна. Blush
Виж целия пост
# 1 754
Сетих се  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия