Малките слънца очакат с нетърпение морското вълнение

  • 32 148
  • 757
# 150

Почерпете се за моите момчета,днес стават на 3 години!
На всички дечица пожелавам много много здраве! Heart Eyes
Виж целия пост
# 151
Иве, да са ти живи и здрави, много да те радат и повече да слушат  Hug  bouquet
 newsm59
Пусни малко снимки, че не сме ги виждали одавна твоите момчета  Party
Виж целия пост
# 152
Ива да са ти живи и здрави разбойниците. Много пакости и усмивки им желая Simple Smile
Виж целия пост
# 153
ЧРД на дечицата ти Иве, да са живи и здрави! newsm59

Аз ви чета, но не пиша, защото просто няма какво, опитвам се максимално спокойно да преживея поредният изгубен месец и се моля да не е много фатален пропуск.

Ани, Габи случайно да ти е споменавала от кога е отпуска, защото се надявам следващия месец да се включим при нея, живот и здраве, и при Ина да довършим и така...

По повод Чавдаров, аз не го харесах от първия път и едва ли някога ще го...

Жега ееее....
Виж целия пост
# 154
Честит рожден ден на момчетата на Ивето. Да са живи и здрави и много щастие им пожелавам. newsm59  bigdance2 Tada
Ан Мари много хубави снимки. Hug
Ина Hug за теб и Вики.
Виж целия пост
# 155
Иве да са ти здрави и щастливи разбойниците  bouquet  bouquet  bouquet

Ама ми е готина количката а Joy
Алекс я размотаваше и както бяхме седнали,все едно количка сама се движеше Joy,той изобщо не се вижда от нея.
Питате ли ме за косата,подстригват ме поне три пъти с филираща ножица и пак остава яка грива CrazyАз сега съм подстригана,иначе до скоро беше до кръста,то към зимата пак до там ще е де ooooh!Не мога да я понасям ,ама моя не дава да се ковна нула номер Joy
Виж целия пост
# 156
 Ина, гледах новото клипче с Вики  Simple Smile. Поздравления за напредъка  Hug, Вики се справя СТРАХОТНО  Hug , да я напрегръщаш и нацелуваш МНОГО от нас  Hug.

Иве, да са ти живи и здрави рождениците  Hug. Весело и безгрижно детство  Hug.

АнМари, снощи като се загледах в темата за фотосесията и изведнъж гледам - едно детенце отнякъде ми е познато..... , викам си "Абе това дете съм го виждала някъде"  Joy, в линка, който Дамаянти беше постнала, вече видях, че това е Алекс  Joy Много е фотогеничен  Heart Eyes
Виж целия пост
# 157
Здравейте, момичета! Да са живи и здрави порасналите малки мъже. Да си играят до насита всеки ден. Алекс е голям сладур. Момичета дайте линк за  да видя и аз постиженията на Вики. Само се моля да се оправя а не съм видяла напредъка.
Иначе ние на 10-ти бяхме на преглед в неонатологията. Явно за нас вече ще започват трудностите. При Крум от няколко месеца имам съмнения, че криви едното оченце, а се оказва, че и Зоя е започнала да криви лявото. Това го забеляза д-р Ангелова. Иначе мен ме притеснява и друго. Все я питам дали нямаме нужда от прегледи и при други специалисти не само при офталмолог, но тя е на мнение, че са достигнали и нервно и двигателно връсниците си и че нямат нужда от други прегледи. Аз обаче имам вътрешен страх от тези кръвоизливи, които имаха. Ходихме скоро и на ортопед. Каза, че са добре. Каде да ги закарам да преценят дали им е добър мускулния тонус? Вече ще се побъркам, страх ме е да не изгубя ценно време.
Виж целия пост
# 158
 Каро, може да си спокойна щом Ангелова ти е казала,  че нямат нужда от други прегледи  Hug Тонусът тя няма да го обърка. За сравнение на нас ни каза че сме за рехабилитация още като ни изписваха от АГ. Един от най- съвестните лекари ,които познавам е тя. Peace
 Радвай се на децата Hug
Виж целия пост
# 159
Ива&СиЕ , да са ти здрави и весели момченцата Simple Smile

Виж целия пост
# 160
orhid, благодаря за успокоението. Иначе д-р Ангелова и на нашето изписване държеше за рехабилитация. Още тогава успяхме да си позволим само 10 масажа, след около 3 месеца още 10 (личната отказа да ни даде каквото и да е направление за Виница и трябваше да викаме вкъщи). Иначе като неонатолог и човек горещо препоръчвам д-р Ангелова.
Виж целия пост
# 161
Моите пак са във ваната и нямам шанс да ги извадя скоро.
До преди малко се "гмуркахме" и "търсихме" череши (магнит за хладилник) по дъното. Преди малко Дияна изкрещя радостно, че Алекс сам се е гмурнал и си е взел черешите Simple Smile

Той има червена "ола" Simple Smile Купих една желязна червена кола от МОЛ-а. И като го питаш "къде е колата", той казва "ола" Simple Smile
Явно "К"-то му е трудно и мечтата на Дияна да чуе "кака" няма да се осъществи скоро Simple Smile
Виж целия пост
# 162
Ние пък вчера открихме плажния сезон на басейн.. Страхотно си изкарахме, но най-доволен от всичко беше Жорко. Не излезе от водата и днес сутринта пак пита защо ще отива на градина, а не на  плаж Mr. Green Градината ще почива в юли, та още от сега се чудя какво ще се правим цял месец вкъщи или поне докато дойде бебето, та получа помощ от бабите  Tired
Виж целия пост
# 163
И аз мислех да ходим на плаж, но се успахме Simple Smile Ще видя утре как ще бъдем, или направо следобед ще ходим до басейна в Банкя.
Алекс включи нова дума "лола", т.е. очила. Всичко върти около "ола" и "л" Simple Smile
Виж целия пост
# 164
И ние вече ходихме на плаж,макар че лекарката каза,че малкия няма място на плажа  Rolling Eyes
http://galinaaaaaa.snimka.bg/baby/s-krovishteto-na-mama.430328.19255867
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия