Лятото дойде - ОКТОМВРИЙЧЕ иска на море!

  • 28 576
  • 740
# 60
Здравейте сладурки  bouquet
Нинче, разтопи ме с този танц Heart Eyes Много е грацилна малката госпожица Hug
Гале, то наистина тези претенции изглеждат смешно, предвид, че не го е виждал от толкова време. ooooh!Според мен адвоката му е подшушнал, а и не мисля, че дори така да се споразумеете, той ще го вижда, толкова често, колкото е "заявил"(за съжаление). Естественно, ти се бори със зъби и нокти против това, с теб сме Hug
Непрестанно си задавам въпроса, как може мъжете да са такива боклуци... Thinking


Виж целия пост
# 61
Добро утро момичета. Гледам в момента сутрешния блок а БТВ. Темата е за донорството за яйцеклетки и искам да ви кажа, че направо ми настрахна косата. Как нашенки си даряват по 15-16 яйцеклетки на 3  месеца в Гърция и как никой не изследва донорите.
Ужас ви казвам става въпрос само за пари. Е само ицках да споделя да не ви развалям настроението желая ви приятни разходки и весели игри. Целувки на малчовците.
Петенце браво на вас голям късмет.
Виж целия пост
# 62
Здравейте и от мен. Отдавна не съм писала, но редовно ви чета...При нас избиват и последните зъби и е мъчение голямо и за двете ни. На море дано да имаме късмет да отидем, че на мен много ми се ходи. Но нали нашия тати беше безработен почти 6 месеца и ...
Галка, с теб сме мила....
Виж целия пост
# 63
Благодаря.

уф, това с яйцеклетките. Бях решила по едно време да помогна на жени из форума, нуждаеха се спешно, но се оказа, че се пият някакви гадости за стимулация....
Виж целия пост
# 64
Пате,голям късмет сте извадили  Hug
Аз днес ходих на един тест за кандидатстване за нова работа,ама да видим какво ще излезе...Ако ме одобрят, щяло да е до 2 седмици и после интервю.Но за момента продължавам да търся.
Виж целия пост
# 65
Пате, завид, завид. Аз и работа нямам.  Sad
Моя голям мъж и той подстриган. То стана месец вече, ама не съм се сетила да пусна някоя снимка. Пускам ги тук, че то и без това бавно ги изписваме темите.  Mr. Green  

Виж целия пост
# 66
Ех, красотичка такава. Особено пред компютъра е опасна работа Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 67
Гале Hug,много големи претенци тоз човек бе ,откаде го измисли тва нещо.А и да си му благодарна че не е поискал пълно попечителство Joy,щеше да е голям смях.А тези претенции как ще ги изпълнява newsm78 ,той сигурно един ден неможе да издържи да се грижи за детето не пък два дни Joy.А сумата не е ли еднаква за всички,ти що нему поискаш примерно 200лв издръжка.
Мече  ей душата ми се пълни като гледам /няколко пъти вече /балетиската ти.
Айс твоята да не е пияна с кво я храниш Laughing то чак на мен ми се зави свят.
Пате браво на вас Heart Eyes
Лаленце страшно мъжленце ,хакер ли ще става Whistling
И аз да се оплача няма да ходим на море Tired нашия тати не ни пуска,как ще издържи той 12 дни без да ни вижда/страшно оправдание/,както и да е, при нас жегата е с пълна сила и след 10ч не се стои и на сянка.Лек ден ви желая.  bouquetЦелувки.
Виж целия пост
# 68
Йори, благодаря.
Много са сладки мънъците.

И ние ще изтървем морето, но по други причини, плюс финансови Tired
Виж целия пост
# 69
Здравейте  Hug
Много сладки и талантливи дечицата  Heart Eyes
Ние днес бяхме на среща с адвокатката.Реших да се разведа по взаимно съгласие,понеже ще приключи по-бързо всичко.Лошото е,че ще трябва да коригираме с него исканията си,но поне ще ми се разкара по-бързо тоя развод от главата...
Виж целия пост
# 70
Здравейте, мамчета.
Извинявам се ако въпроса е задаван наскоро (от поне 3 месеца не съм чела из форумите). Отказахте ли децата от памперсите вече и как се получи? Те сами ли пожелаха или стана с повече усилия?
Аз от известно време се опитвам да направя това добро дело за детето, но засега нямам успех
Виж целия пост
# 71
Кво правите бе банда?  Wink Не съм ви чела сигурно поне половин година. Нямам време. Сега обаче ми стана любопитно кое от наборчетата ни докъде я е докарало с говорене, памперси, ясли, игри и такива разни, та ще се постарая да ви чета по-често. Ние сме добре. Само дето сме все така злояди, няма оправия това нещо. На ясла няма да ходим, искам направо на градина догодина.С гърне и памперси сме доникъде. Не стои на гърнето и 1 секунда. Той никъде всъщност не стои седнал и минута.
Виж целия пост
# 72
Ние сме в процес на отказване - навън с памперс, вкъщи без. Малко пропуски има, ако няма някой до нея да я види, че и се ходи, само тогава. Но не си казва, а показва Simple Smile Иначе голямата работа още от малко преди годинката само в гърнето я върши. Веднъж за 3 минути я оставих сама на долния етаж и изведнъж като започна да плаче, ама едно такова много тъжно... слизам аз, а тя милата се наакала в гащите, не смее да мръдне и плаче с крокодилски сълзи  Laughing
Виж целия пост
# 73
Моята още свиква с гърнето. От няколко дни я пробвам, защото вече първо си казва, а после върши работата, което е добре....ама не ще да седи на пусто гърне Twisted Evil...Аз обаче не се предавам.
Без залъгалка сме от 4 дни (пу-пу) даже мъж ми, понеже той я приспива вечер, реши, че даже ще я приспива без биба...
Ядем абсолютно всичко, което може да се сети човек, само яйца и прясно мляко не съм давала, но по причина, че рядко се ядат у нас яйца.
Виж целия пост
# 74
Ние с памперса май напредваме бавно  Grinning Тя си казваше от малка "ако", та сега като има чиш пак си вика ако  Laughing само че както си вика и си чишка и после почва да си дърпа гащите и да вика мокоо и ако не й ги сменя веднага пада рев. Навън още си я изкарвам с памперс, но вкъщи не слагам. А и я чишкам по често..слагам гърнето в банята и ходим и двете, че сама не иска. А ако аз не отида почва да вика: мама, мама иссс  Laughing А пък като се изчишка ако знаете каква доволна физиономия изкарва  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия