Лятото дойде - ОКТОМВРИЙЧЕ иска на море!

  • 28 576
  • 740
# 705
Днес ревнахме още в колата като спряхме пред яслата...
Виж целия пост
# 706
Уф, горките...
Виж целия пост
# 707
Ух,горкото Пипи Hug
Дано утре не плаче или поне да е по-малко.
Никол сутринта с голямо НЕжелание отиде на ясла.
Пак си изреди репертуара:
динката нани,ники няма оди и тн.
Влезе на самоход ,но мимоходом и с много мрънкане.
Взех я в 15ч -пак не яла и не спала.
Но поне не е ревала-за мен това е голям напредък Simple Smile

Тая вечер бях на РД на едно от нашите приятелчета.
БЯХ е ключовия момент,просто Никито заспа в 17ч
и неможоах да я събудя за партито Grinning
Та си поприказвах с дружките на спокойствие,мъжо беше бавачка Grinning
Двете ми приятелки имат момиченца колкото нас и искам да ви кажа,
че не се отделиха от майките си тия калпазанки.
Така и не влязоха в клуба при аниматорките и децата
/а сме ходили в този клуб доста пъти и те го харесват/.
Покрай яслата не изпускат майките си от очи.
Виж целия пост
# 708
Добро утро!
Да ви почерпя набързо за РД на Митето:


Бягам на работа!
Виж целия пост
# 709

Честит рожден ден на МитачетоМного здраве  и щури игри.
Виж целия пост
# 710
Кали, да ви е жив и здрав! Мнооооооооооооооого здраве, щастие, успехи в живота!
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 711
Честит Рожед Ден на  Митанко Hug

Кали,вече си имаш малко мъжленце Grinning
Нека е здрав,усмихнат и много палав Hug
Виж целия пост
# 712

Kali, да ти е жив и здрав рожденика. Много подаръци!   bouquet
Виж целия пост
# 713
Ч.Р.Д. на Митанко!
Да е здраво и усмихнато дете и щастливо детство!




Някой купувал ли е Сачи за деца?Или да изчакаме до 3 години за по-сигурно?
http://woman.-spam082-/n/za-purvi-put-kolbasi-za-malchugani-ot-sachi-.4452.html
Виж целия пост
# 714
Кали, да ти е жив и здрав Митко! Много здраве, щастие и весели игри!

 

 При нас новото е втори антибиотик, гнойна ангина е последната диагноза. От вчера следобед няма температура, днес вече си хапва добре като преди.

Алекс, аз смятам да ги пробвам новите продукти , дано успеем да отидем да пазарим довечера или утре.

 Наде , мойто също от колата почва да реве. Ще мине, само да са здрави. Вече рева не ме тревожи толкова много колкото боледуването. Като го видях като изцеден лимон , плача за яслата ми се стори песен. Три дни с 40 градуса, мълчи, само спи, не яде, не пие..ужас беше. Като вземеш пак да приказва по много както си знае без термометър усещах че е свалил температурата. Дано свикнат по-бързо с пустата ясла и не боледуват много.

 По въпроса със спането таткото винаги е спал при мен. Боби спи сам от 8 месечен в неговата си стая. През нощта за него винаги се е грижил татко му , понеже аз като заспя нищо не чувам. Mr. Green
Виж целия пост
# 715
Малеее, Криси, дано вече е добре сладура.
Ей т'ва им е гадното на яслите - болестите. Навремето бях пуснала големия за около месец в който направи бронхит, гнойна ангина и след това вирусна пневмония, та тя ме отказа окончателно от яслата, но хубавото при мен е че имам друга алтернатива - демек свекърва.  Mr. Green Колкото и да мрънкат и т.н затварям си очите и стискам зъби докато дойде време за градината. То не че имам и работа сега, ама поне с големия така процедирах.  Crazy
За тези колбаси май смятам да се въздържа.  Thinking
Виж целия пост
# 716
Кали,да е жив и здрав Митачето,да ви слуша и радва много,щастливо детство и много весели игри и усмивки!  Heart Eyes newsm51 newsm59
Виж целия пост
# 717
Алекс с колбасите и аз се ваздържам ,не е болка за умиране .
Моя даже и шоколат не обича Mr. Green дадох му миналия месец едно яйце на киндер яде го две седмици и полувината го хвърлих.Аз от гушкане мога само да се оплача,милото спи с две възглавници една м/у краката и една в ръцете,една вечер се опита да използва мен за възглавници Joy hahahaщях да пукна,та подалеко Mr. Greenа и с детето ми е по широко на спалнята Party
Болничките бързо оправяне и много усмивки.





Виж целия пост
# 718
Момичета, тези колбаси на Сачи вече ги разконспирирахме. Същата работа са, не мислете, че няма гадости и в тях.
Аз така и така давам на моите Laughing

Черпя мъжките майки с едно стихотворение, много се смях.

Утре, като дойде някоя напета —
с две глави над мене, два пъти по-млада...
Като ми открадне със очи момчето
и като запукат двамата на кладата...
Няма да го бъде! С чай ще я полея,
ще оскубя всички руси перушини.
Аз съм го родила, ще отива с нея!
Няма да го бъде! Да ме чуеш, сине.
Нали знам, жените сме невярно племе.
Тайните си мисли надълбоко крием.
Ти ще й напишеш някоя поема —
тя ще се засмее. И ще те затрие.
Тъй ще му говоря, само да порасне.
Само да започне сутрин да се бръсне.
 
А сега играят с Лидия във яслите —
и им се усмихвам.
    Вместо да се пръсна.
Виж целия пост
# 719
 Joy Joy Joy
Вчера срещам една бивша моя учителка по история и обяснявам аз, че имам две момчета, а тя ми вика: Мале, мале две снахи ще те комндват.
Абе, казвам аз -те мене или аз тях, А?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия