Празничен е нашият СЕПТЕМВРИ- пълен с торти и с дни РОЖДЕНИ!

  • 43 637
  • 746
# 270
Иха, врънкам го и аз моят мъж да заживеем в чужбина. Все гледам майките живеещи там ходят редовно в странство на почивки. Ние най-много до Турция ходим. Явно му е малка заплатата на мъж ми, пък и тати не е богат.  Mr. Green Шгувам се, някой да не се обиди. Просто аз обожавам пътуванията в чужбина, а все по-рядко ми се случва да ходя. Та откровено завиждам де, вероятно е по-добре да се стегна и да направя нещо по въпроса, отколкото да завиждам. newsm78

Петка, "Барни" е едно кексче, под формата на мече, без консерванти (ама с хиляди други боклуци ooooh!) рекламате е много впечатляваща за хлапетата, а и песничката привлича.

Мире, аз и тази простотия съм давала, Маги обаче яде само лапите. Всъщност единственото сладко нещо, което яде е шоколад. Умира за него и на рекламата чува, че за това иде реч и тъй като не се сеща къде е шоколада (не че е шоколад де)  и хапва само тъмно кафявите лапи. Mr. Green Шоколад  обаче си хапва три пъти седмично.  Blush
Виж целия пост
# 271
Петка-ами аз бях като болна от нощните кърмения 1г. и на 1г.5м. се ядосах и се изнесох в другата стая и мъжа ми се боли с него.Викаше ме само в 6ч. да го цокам,но той все си ревеше към 2-3ч.Но мъжа ми взе да се сърди,че не спя при него и на 1г8м. се върнах и естественноВаско ме вижда вечер -ника мама,тоти две,бие баща си и така-имаме по 2 кърмения задължителни и от 6-9ч. сутринта го прицоквам като се разбуди.Ще трябва да взимам мерки,че след 2м. трябва да се връщам на работа ooooh!.Просто нямамидея как ще стане. ooooh!
Мире-аз откакто имам деца само 1 път съм ходила без тях на море-в случая без Стефи и все  гледах снимката и,като я бях водила и нея преди 2 месеца на море.Без тях ми е празно и скучно.Васко е много палав,но на морето слушаше.
Виж целия пост
# 272
Браво на героините кърмачки   bouquet
Аз не издържах на безсънието-друго не ме притесняваше,но Гого мн.често се будеше нощем,търсеше ме и си цокаше.И реших аз да пробвам една нощ какво ще стане ,ако не му дам-пробуди се три път,примрънка и заспа,на др.нощ два пъти...и така се отби Peace Много лесно стана,явно просто съм уцелила момента.Но пък от тогава -вече 3месеца си спи спокойно по цяла нощ,даже го преместих в кошарата и вече и аз успявам да се наспивам! Grinning Определено нощното  кърмене ги кара да се будят и да спят неспокойно нощем-свикват да се успокояват и приспиват на гърдите и си търсят цицата.Преди не вярвах...но сега съм убедена,че е така! Peace
За почивката с деца-ами много по-забавно е!Откактоги имаме не сме почивали без тях.Щастлива съм като са с нас-играя с тях,забавляме се заедно  Grinning Аз не бих ги оставила при бабите.Не бих се лишила от удоволствието да виждам грейналите личица при срещата с морето и пясъка! Heart Eyes Дъщеря ми е почти на 8г и откакто се е родила е всяка година с нас на море,Гого също се запозна с морето миналата година и определено му хареса.На мен също...Не е от най-кротките,но дали ще тичам след него тук или на морето....все тая...предпочитам на морето  Wink Пък и тук се оправям сама с него по цял ден(мъжа ми работи до късно),там ще сме двамата и ще мие по-леко. Peace
Варианта на Петка с бабите на море е най-добрия възможен според мен-пробвала съм го,докато дъщеря ми беше бебе,ходихме два пъти с майка ми и баща ми на море-беше супер!Порадваме се заедно на игрите на плажа,после те взимата бебка и отиват да спинкат в хотела.Вечерно време  пак така-излизаме задено всички,правим разходки,вечеряме и хайде баба,дядо и внуче отиват да спинкат,а мама и тати продължават в някое клубче  Wink
За съжаление обаче баща ми се разболя и вече няма как да ни придружават..... Cry даже и да дойдат,не мога напълно да разчитам на тях да ми гледат децата.... Sad Но да сме живи и здрави само,сами пак се справяме! Grinning Да ви кажа нямам нищо против и една почивчица само с любимия  Wink ,НО...няма вазможност за две  Confused Само една ще е и ще е(живот и здраве ) с цялото семейство! Grinning
Та така-ПРИЯТНА ПОЧИВКА НА ВСИЧКИ,на които им предстои! HugС деца,без деца....,с баби,без баби-важното е всички да са доволни и отпочинали!!! Peace
Виж целия пост
# 273
Макс беше болничък, пневмония. Изкарахме си в болница. Там пък някакъв вирус  го повали чревен та и повръщане и диария....... включваха ни на глюкоза. Вече семе си вкъщи.
На море няма да се ходи и тази година, поради финансови причини. Мислим 2-3 дена на планина някъде наблизо да отскочим.
Без детето не си представям изобщо как ще изкарам. Ние си го влачим с нас навсякъде и ни е весело тримката. Вярно гоненицата е голяма ама пък то си беше ясно, още в момента когато решихме да си имаме деца, че така ще я караме.
Виж целия пост
# 274
беба28, много съжалявам, че е бил така болничък Макс! Sad

bora, радвам се, че се разписа. Представям си Милинката как надява обувките. Laughing Галя има същата страст. Винаги се притеснявам да не се спъне и да падне с грамадните обувки, но няма никакъв шанс да я спра. Wink

Gardenia, напълно ти влизам в положението с плажа. На Галя й бяха нужни две седмици, за да свикне с пясъка и морето, и пак не можем да се отпуснем и спокойно да си седим, защото все иска нещо различно от това, с което се занимава в момента.  Rolling Eyes Появяват се нови и нови поводи за мрънкане. От 4-5 дни й доставя голямо удоволствие да плува като кученце, като я придържам под гърдичките, но днес, например, реши, че трябва да плува сама, без да я държа. ooooh!
 
Точно днес си говорихме с мъжа ми, че от 12 години все сме с малки деца на плажа, нищо, че гостуваме на бабин дом. Mr. Green Когато децата са малки като нашите септемврийчета, си е бая уморително, няма какво да се лъжем. Така че, Мире, няма лошо, че сте решили да си починете без малката.  Peace

Сега да ви се оплача.... Sad Следобяд Галя повърна..... Sick От обяд нататък беше много крива. Като се събуди от следобедния сън, беше някак одрямана, все искаше да я нося на ръце. Хапна на закуска, но след 10 минути повърна всичко. Много се уплаших, защото точно така започна кошмара с чревния вирус миналата година. Направо ми се завъртя светът пред очите при мисълта, че това ще се повтори отново тук и тази година. ooooh! Слава богу, като повърна, живна, стана пак игрива и весела. Хапна препечен хляб и сирене, повече не е повръщала.... Rolling Eyes Преди лягане не исках да й давам шишето с мляко, обаче тя ревна за него и рискувах.  Не знам какво да мисля- дали е вирус, или сутринта сме я прегряли на плажа? Имам известни подозрения за второто....уж много внимаваме, обаче тази сутрин се увлякохме, защото за първи път прояви желание да се разхожда по брега и стояхме малко повече от обикновено. Та сега стискам палци утрешният ден да не ни поднесе неприятни изненади! Praynig
Виж целия пост
# 275
Дзак дружина!
Прибрахме се читави от морето.
Българските пътища са ад. Не ми се пише сега повече, че ще излея една кофа помия.
Едвам гледам. Утре ще свалям снимки и ще пусна.
Ние също сме в отбора на кърмаците.
Имате поздрави от Асенцето. Успяхме да се видим за по едно кафе.
Виж целия пост
# 276
Суити Hug Hug Hug Дано не е вирус  Praynig И на мен са ми голям кошмар тези летни вируси!!Ужас!Единственото нещо от лятото,което не обичам  Rolling Eyes Пиши как сте днес!
Беба  Hug и вие сте си изкарали неприятни моменти Cry Тези болници....как ги мразя  Sick Дано се възстановява бързичко Макс Praynig Пази го много сега,че след пневмониите много им отслабва имунитета.
Вечи,чакам снимки с нетърпение  Wink

И аз да се оплача-Гого пак е със сополи  Confused Ей,нямат спиране тези гадове  Close Тъкмо се оправи след десетдневна хрема и от вчера пак  ooooh! Писна ми!Времето ли му влияе като  етакова променливо и непостоянно.....не знам,но ми омръзна вече! Crossing Arms
Виж целия пост
# 277
Хлоп, хлоп.......нали не сте ни забравили...... Rolling Eyes
С извинения за дългото отсъствие....., но знаете, като те подхване нещо.
При нас всичко е ок, кърмим се, вече ходи по гащи сладура( навън й слагам пелените, че не всеки реагира добре, когато стола в офиса му  е напикан от почти двегодишно диване  Laughing), беснее, много малко говори, но за сметка на това успява да изрази всичко...Иначе- басейни, вода , кални локви, когато времето го позволява, одраскани колене  ипр. Научила е какво расте из двора ни и обикаля опосквайки всичко като коза  hahaha

Аз действам по моите задачи, скоро ще се сертифицирам и като консултант по кърмене( стискайте палци за изпита). Лятото ми предстои малко работа по проекти, но след почти 2 г с голямо удоволствие подхващам...

иии .., малко морски снимки от нас



Видях прекрасни морски снимки, само така!  bouquet Почивките с деца са страхотни,  е малко по-непочивни са... ама замислете се, още колко ще искат да идват с вас  hahaha Има- няма още няколко годинни и ще искат сами на море!
Виж целия пост
# 278
Малко снимки и още

Анамар, страхотни снимки!
Виж целия пост
# 279
Анамар, липсваше ми. Hug Чудех се къде се загуби. Wink Кога ти е изпитът? Стискаме палци!

Симона е страхотна- пораснало момиченце, а снимката с шапката е направо за рамка! Peace

Веч, виждам щастливи детски лица, слънца в очите, пясък в косите- значи си е струвало! Peace

penelopi, наистина тези сополиви "сесии" като започнат, и сякаш нямат край! ooooh!  На Галя действа добре редуването на клеева тинктура и Коларгол. Ти какво даваш?

Галя днес е по-добре, въпреки че следобяд пак повърна. Тонусът й беше доста по-добър от вчера. Сутринта не сме ходили на плаж /оставих я с едни панички и лейка да разлива вода на терасата.  Wink/. Освен това еднократно повръщане друго няма, слава богу. Изглежда, вирусът е такъв, защото детенцето в съседната къща повръща по същия начин без други симптоми. Притеснено ми е, но стискам палци бързо да отшуми без повече усложнения! Praynig
Виж целия пост
# 280
Хм, Вечи на мен не ми се отварят снимките във Фейс-а.  newsm78 ..цял ден.

Суити, хайде с малкия дявол да се разминете. Стискам палци на малка, сладка да й мине бързо.

Виж целия пост
# 281
Ники79, сигурно не си ми "дружка" там, затова не ги виждаш. Пусни ми покана и ще ти потвърдя, така ще можеш да ги виждаш. Има по-разголени снимки, затова са с достъп само за приятели
Виж целия пост
# 282
Анамар-радвам се,че се разписвате-много сте пораснали.Много си права за децата и морето/почивките/.Вече от личният си опит ще кажа,че дъщеря ми ,която е на 14г. ми заяви,че догодина иска на лагер на море-не искала вече  с нас.Колко бързо мина това време...Разбира се,че няма лошо и на почивка без деца.
Виж целия пост
# 283
здравейте  Hug

първо бързам да почерпя със закъснение  Embarassed за рождения си ден


Суит, дано Галето е добре и пове4е никакви болести, вируси или каквито и да било инциденти не помрачават почивката ви. И сладурът Гого стига ги е точил тез сополи, 4е на такъв красавец не му ходят Wink

Анамар, страхотни снимки Heart Eyes

Веч, и вашите снимки са страхотни- толкова цветни и зареждащи  Heart Eyes

беба Hug

за почивката с деца - за морето нищо не мога да кажа. То си е до нас и с нея си се мъкнем непрекъснато. Но истината е, 4е на този етап Ивка не е дорасла за нашите почивки. Ние предпочитаме малко по екскурзионен тип почивки, а с дете на нейната вързаст си е истинско предизикателство.  Вчера се прибрахме от Априлци. Сменихме малко климата. Отрази ни се на всички чудесно с тази разлика, 4е догодина на есен Ивка ще ходи с баба си на Велинград. С баща й обичаме д а обикаляме, да разглеждаме. Буткаме се навсякъде = пещери, горски пътеки, мини водопад4ета и какво ли още не... преставете си ивка #Crazy последното, което направи преди да се приберем беше да се тръшне по корем  баш навръх Царевец и да плува  ooooh! обрахме всички точки ooooh! ooooh! ooooh! Crazy по музеите бута витрините, засилва се по стълбите, дърпа всичко, което й се стори интересно...

иначе в Априлци страхотно - виличката с басейн, с камина, градина....бяхме и сами за късмет - без диви компании, дори едната вере4 домооправителят ни остави сами в цялата вила с всички ключове Shocked

абе мисълта ми е следната - аз винаи съм твърдяла, 4е ивка няма да ми пре4и, където и да отида. Дори сега съм убедена в това, но ако говорим само и единствено за по4ивка без излишни заходи и обиколки. Това важи за нас. Казвам го категорично от опит-мъка е за нея, трудно е за нас.

сега ще сме 10тина дни на моренце в созопол. и тк очаквам флу да се включи Wink)) Днес малко прекалихме с плажа - Ивка и тати спят като заклани, а аз седя на една страна, 4е ми изгоряха кълките  Crazy

последно и из4езвам, 4е да не ставам досадна - не мога да си преставя да спра да влизам и пиша тук. Може да го правя рядко, но винаги ми е особено приятно да про4ета какво се случва с вас  Hug
Виж целия пост
# 284
mai-mai, честит рожден ден! Желая ти много здраве и радост, а също така и предстоящи вълнуващи пътешествия из България- така, както ги обичате. Hug

Днес си изкарахме чудно плажче. Около час бяхме всички заедно, после свекърва ми прибра вкъщи Галина, а ние останахме още час и половина. Кеф! Party Междувременно, като се прибрали у дома, Галина отишла, показала хладилника с красноречивото "Ам-ам", а като се нахранила, завела баба си до леглото - " Галя нани", и изобщо, почти се самообслужила.  Grinning
Освен това, Галя е решила, че баба й се казва Милена и започна да я нарича "Мена, Мена".  Wink По никакъв начин не иска да се съгласи, че свекърва ми се казва Галина като нея, и понеже чува, че тя се обръща към мен с Милена, си е избрала да я нарича с това име.  Laughing

Слава богу, днес не е повръщала. Praynig Дано това да ни остане единственото боледуване на морето! Praynig

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия