Празничен е нашият СЕПТЕМВРИ- пълен с торти и с дни РОЖДЕНИ!

  • 43 637
  • 746
# 345
Хе,хее Пиаф,ама голям урожай тази година LaughingРаботливо ви е сладурчето,справя се и с брането и с разхвърлянето-също като Яна LaughingУспява да обърне къщата наопаки за минути-тъкмо съм подредила всичко ,че ще идват гости и ако я изпусна за 2 минути половината играчки от нейната стая ще са разпиляни в хола .Пък ,ако бяха само играчките.... Laughing
Рафаела,да ви е живо и здраво кучето! Simple SmileНай-искрено го пожелавам,защото скоро отровиха на моя приятелка немската овчарка.Пуснали я в двора на вилата и ...драмата беше голяма Sad
Суит,Деси,мойта госпожица на въпроса как се казва отговаря"Яна Начева",ако питам за 2-то име се представя за Кирилола(понякога и с повече ло и ла Laughing)Начева Яна Simple SmileУчим и адреса ,ама не и се получава много-живее на "Тана Айчо"(Капитан Райчо) Simple Smile
Веч,пак да кажа -невероятни снимки! HugТо и моделите ти хубави де!  Heart EyesВече тръгвате обратно...
Малката Вики колко е пораснала и каква хубавица е станала ...Heart Eyes
По темата за зъбите-Яна има 16 зъба, от няколко месеца насам няма никакво "раздвижване"в устата Simple Smile
Аз не разбрах обаче Флу защо не пише вече в темичката?Ако поне ни чете-Флу липсваш тук!Както и другите момичета!
Виж целия пост
# 346
Ехее,Пиаф колко хубаво ,че си имате двор и ТИКВИ!!! Heart Eyes
Вики докато бяхме в Ахелой това о беше най голям кеф да ходи из двора да бере домати(къде зелени,къде червени),чушки и разбира се да вади къштофи с дядо си!!!
Е размечтах се за къща с двор!!! Rolling Eyes
И нашия рожден ден наближава,има няма 2 седмици !Вече се подготвяме Grinning
Подаръци съм измислила няколко ,едни конструктори на Abrik(незнам дали точно така се пише,но сега не ми се търси) има такива за момчета пожарни,полиций,влакове ,тротинетка,касов апарат и...давайте още идей!!!
Е зъби ние имаме 19 цели и 3върха от последния!!!Така че може да се каже ,че сме готови!!! Peace
Ама за сметка на това думите са ни кът,не говорим а за трите имана мисля,чеще чакам поне година ,две! Joy
Хайде лека ,аз вече психически се подготвям ,че довечера ще пия коктейлчета на някое барче на плажа !!! Laughing
ФЛУ и на мен ми липсва много!!! Hug
Виж целия пост
# 347
Пиаф, тиквите са просто страхотни с тези си причудливи форми  Heart Eyes за лично обожавам рачел и бих си направила 20-30 буркана  Blush Mr. Green за подарък още ни е дале4е да мислим, но ще е или бебе с легло, или тоалетка от детските, кухня, или всичко, но разпределено и за бабите  Mr. Green тук в созополско лесно се справяме с жегите - от 8.30 до 12.30 на плаж. Ивка слуша, седи си на сянка, разхлаждаме явъв водата. прибираме се, хапва, мама гледа сериали  Mr. Green Ивка спи и към 18 на разходки. Др седмица оба4е се прибираме у Бургас и там какво ще правим не ми се мисли  ooooh!

Вики, браво на вас!!! 20 зъба- ние ще ги 4акаме до 3тата годинка  Crazy

Raffaella Sanzio , да ви е живо и здраво кучето, послушно и добри4ко  Mr. Green

Веч, Елиас е просто страхотен  Heart Eyes

danip, stefina , мн ви дърдорят дребосъците  #Crazy 4е и толкова вярно Ивка отскоро прави опити и все още е дале4е от истината. Речникът й включва: маки - домати, коти - картофи, кочи - ключ, ко - сок, дайяяя - благодаря, общо взето все в тоя дух  Mr. Green Mr. Green Mr. Green само аз я разбирам и ела да видиш как се блещят бабите докато се мъ4ат да я разберат  Joy hahaha

Иначе ние се оправихме. Във вторник и двете бяхме готови да завладеем света  Mr. Green hahaha Критичният момент беше понеделник - ивка цял ден не яде нищо, пла4еше за вода, спеше и повръщаше. Отделно и аз повръщах, при това и лекарствата си  ooooh! Ве4ерта беше мн тежка. Ивка повръща на фонтани, изпразни си и без др празното стомах4е. По никое време търсихме лекарката и без малко да я водим в спешното. В крайна сметка вкючихме й глюкоза, т.е. давахме с лъжица цяла ве4ер на всеки 30мин до час - тук тати се вклю4и активно, зашото аз накрая нямах сили. Беше 2дни на диета - картофи и ориз и от утре ве4е можа  да си хапва нормално. И това мина  Wink

Ичезвам, 4е мн писах. Отивам да пия джин с тоник при комшиите, а Ивка и дядо ще се си правят компания заспали  Mr. Green

Виж целия пост
# 348
Хохоо... маи маи, zа последното направо ти zавидях  Whistling Crossing Arms
И на всички морски zавиждам постоянно  Mr. Green
Виж целия пост
# 349
Да си кажа аз - още сме на моренце  Crazy
Суити, както и при вас, Надя след две седмици се престраши да се потопи в морето и дори й хареса.
Сега е наистина забавно.
Говори все повече, има и нови зъби - два кучешки.
Най-хубавото е, че е много спокойна и послушна. Е, има и изключения, но като цяло е мечта   Heart Eyes
Снимки след събота  Wink
Виж целия пост
# 350

днес ще се опитам да покажа нашето Синьо лято - двайсе десет  Laughing

ей, изгоряхме  Confused

показах, та се не видЕх.

хубав ден!:)
Виж целия пост
# 351
Здравейте!
Пиаф-много сте пораснали.Тиквите са срахотни.
Май-май-радваме се ,че сте оздравели Hug.
Васко все ме учудва с думи ,които знае.Оня ден се качва на пързалка,аз го придържам и като се качи най-отгоре вика-маме стлах,стлах-от къде знае,че там е старшно newsm78.Като прави бели и като му кажа сърдита съм ти той идва да ме гали и вика-ъъъъъ-че съм плачела.Не дава баща му да ме докосва почва да страда мисли си ,че нещо ми прави лошо.А като се карам на кака му той отива да я бие и вика -бое , бой Laughing.Учиме се от 1м. да сме без папмперс в банята в канче се изпишкваа-успяваме,но с моята настоятелност, иначе не казва.Иска да му сменям панталонките не му е приятно да е намокрен-вика мамо ау,ау -моко.Голямата работа я обявява ,но я прави в гащите не дава нито на гърне ,нито на тоалетната да го сложа.Вчера за пръв път като видя какви ги е направил на пода в банята се съгласи да седне на гърнето и си довълши започнатото.Като свърши работата в гащите и катого попитам тибеб ли си или бате той вика -бебе.Като суче аз му викам да го дразня Васко е бебе,а той пуска гърдата и казва бате,аз пак бебе и така до безкрай.Понякога се засрамва и само се гушка там.А като е гладен като ме види по гърди почвада им пее,да се радва да вика ооо,да ги гали ,целува и им прави гъди,гъди-много сладко го казва.Като се прибираме от вън веднага се събува в коридора,почва да мрънка да му събличам блузката и панталонкитеи си взима домашните дрехи,носи и моите.Още преди месеци една вечер след като се изкъпах и бащаму ми вика да не се мотам,той отиде до гардероба и ми донесе гащите #Crazy
Обаче да Ви кажа много тероризира баба си и дядо си.Играе си с тях на строител/между другото строи страхотни блокове/ и явно като му омръзне почва да ги бие,да им мята очилата,да им бърка в очите и те като не му дават да ги бие се разстройва.Родителите ми много го изживяват, едва ли не имал садистични наклонности-аз мисля,че ще отмине както хапането.Така прави и на баща си,но той му позволява.На мене не смее или ,ако се пробва аз веднага му отвличам вниманието с друго..Като сме двамата на вън ме слуша ,появи ли се баща му почва магариите. newsm78

След броени дни дечицата ог форума започват да навършват Peace 2г.
Виж целия пост
# 352
Да, Стефина, от пишешите като гледам ние сме първите рожденици, точно след 10 дни. Имах амбицията да подготвя всичко предварително, а още нямам и малка представа как да го огранизирам. Пак закъснях! Simple Smile
Виж целия пост
# 353
И аz нямам никаква идея никто как, нито... може би и къде ще парzнуваме рожден ден. Мъжът ми имаше идея да наеме една zаличка zа партита. Обаче zаличка, zаличка.. окаzа се, че май ни е голяма, а и респективно - скъпа, понеже дори не можем да я напълним. И сега... нищо...  Crazy
Виж целия пост
# 354
Дааа,наближава вече вторият рожден ден на нашите дечица  Grinning Споделяйте мнения,идеи...за партита и подаръци Laughing
Аз имам идея за нашето парти,НО идеята ми е много зависима от времето....което през септември е доста променливо Confused
Та самата идея е нещо такова:


Парти с деца в градината  Laughing Снимките са от имения ден на каката  Grinning  Да се наиграят,да се натичат и да разберат и те от празника!Не ми се иска да е някъде на закрито,да сме затворени вътре и още повече пък с възрастни(примерно родата).Искам истински ДЕТСКИ празник Simple Smile
Дано  само времето  е с мен  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 355
Нашият РД ще го празнуваме в закрит детски кът. Там ще се приятелчетата на Маги и технита майки. 2 часа, за толкова ще наемем залата. Не ми се ще на закрито, но и не ми се рискува, а вече почти всичко е организирано. Това за децата, след 20.30 ще празнуваме само както ние си знаем. Планираме го на открито, така че и детето да се налудее, но с вариантт и на закито. Та туй то!

Благодаря за пожеланията на Прелестинчо. Flutter
Виж целия пост
# 356
Пенелопи,при наличието на такъв двор не бих се замисляла изобщо къде ще е партито! HugДано времето е с вас!Ние ще празнуваме 3 дни Mr. Green-на 25.08 в къщи с родата;на 26 .08 в детски клуб с приятелите с деца ;и на 27 с тези без деца LaughingЛудница ще е ,ама да е весело!
Подарък още не съм и измислила на  госпожицата.. newsm78
Аа забравих да се похваля-Яна е приета в ясла!Ще видим след месец колко ще е за хвалене Simple SmileХубаво е,че е прието и "гаджето",дано попаднат в една група,та да си има нещо познато в цялата нова ситуация...Затресе ме треската вече-цяла нощ не спах след като разбрах,че е приета.Подготвям я какво и на кого да каже като има чиш ,разказвам как ще играе,папка ,спинка и мама ще дойде да я вземе...Гледам и се чудя кога порастна толкова малкото ми момиченце:love: Sad
Виж целия пост
# 357
Много хубава темичка сте подхванали за рождените дни. Simple Smile  Аз даже не съм и мислила още.... Blush
penelopi, ако имате къде на открито да направите такова парти, това е страхотен вариант! Peace

Интересно ми е да събирам идеи за подаръци. Wink Май доста от нас са на вълна колелета и тротинетки. Sunglasses Аз се зарових в един сайт за детски играчки и на първо "четене" си харесах тези неща:

Конструктор с триъгълници

Конструктор 3D

Детска площадка на Фишър Прайз

Търся и някакъв вид магнитна дъска, на която да се залепват различни формички, но тези, които съм виждала, са с дребни части и не са подходящи за двегодишни.... newsm78

Ане, къде ти е синьото лято, дето щеше да го показваш? smile3534

danip, хайде честито за яслата!  bouquet

Да се похваля, че Галя вече си казва за тоалетната.  bowuu
Виж целия пост
# 358
Привет и от нас.
Гледам, че вече обсъждате рожденни дни и подаръци. Аз още нищо не съм мислила по въпроса. Един път ще празнува в яслата с торта, снимки и т.н. Даже не знам какъв ден се пада  Embarassed Друго празнуване  newsm78, ами не съм мислила. Оги няма постоянни приятелчета, с които да си играе и които можем да поканим. За подарък съм решила, че ще получи сгъваема масичка и сгъваемо столче. Всъщност той има маса и столче, тези, които му бяха за хранене. Те обаче заемат доста място, а и той отдавна не ги ползва за тази цел. Сяда си на големия стол край масата. Затова реших да махна дървените столчета и масички и да купя за двамата сгъваеми. Когато не ги ползват, мога да ги прибирам в една малка ниша между хладилника и стената. Така ще остава повече място за игра.
За нищо друго не се сещам за подарък. Вкъщи си имат всичко - и камиони, и конструктори, и всякакви инструменти, и съдове за готвене, и медицински комплект. Преди няколко дни и ново колело му взехме, че вече не иска да си кара камиона, а да бута на батко си колелетата. Още е малък за тях обаче. Уж не купуваме често играчки и пак си имат дори повече от необходимото вкъщи.
Сега се гледаме с малчугана. В края на престоя му в дежурната ясла имаха случаи на варицела и сега сме под карантирана. Чак на 18-ти ще може да се върне в неговата си ясла. Страшно му е скучно и все гледа да се присламчи на оградата на яслата и гледа децата. Те се лудуват заедно вътре, а той си стои самичък на площадката. Там деца почти няма. Добре, че вечер си наваксва с играта като е с батко си.
От няколко дни се опитвам да махнем и памперса. Всъщност, махнах го, но нямам много голям успех. Човекът си стиска дълго време, но в същото време явно не може да се усети как да пуска. Нямаме много попадения в гърнето. Стои си с удоволствие на него, особено ако и конструкторът му е подръка, може да откара и час, но рядко решава да свърши нещо съществено.

След 3 дни заминаваме на планина за няколко дена и ще разпределим двамата юнаци при двете баби.
Когато се приберем ще показвам снимки  Grinning
Виж целия пост
# 359
ston, и аз това забелязах в самото начало, когато махнах памперса на Галина- че не умееше волево да се отпуска, когато я слагах на тоалетната. За 10-ина дни се научи.  Peace  Приятно прекарване на планината! Hug

Да ви питам за съвет и препоръка как да лекувам ухапвания от комари. Rolling Eyes Досега нямахме изобщо проблеми, но от една седмица Галя е много нахапана. Sad Местата се зачервяват, стават на плюски и много я сърбят. Мажа с Фенистил, мазах и с мед вчера по препоръка от друга тема, но облекчението е краткотрайно и ми се струва, че минават не от мехлема, а от само себе си. newsm78
Освен това се изрина от постоянното потене. Помага само ако стои вкъщи голичка на включен климатик и не се поти.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия