Незабравима /Unutulmaz/ тема 48

  • 27 725
  • 748
# 420
.
[/quote]
Ама, очарователен, красив, сексапилен- невероятен мъжага!  love001
Виж целия пост
# 421
МОМИЧЕТА, ЯВНО НЯМА ДА ИМА ФРАГМАН ДНЕС, ХАЙДЕ ДА СИ ЛЯГАМЕ, СПОКОЙНА НОЩ И ПРИЯТНИ СЪНИЩА

 
Виж целия пост
# 422
ЛЕКА НОЩ МИЛИ МОМИЧЕТА smile3524
МАЙ ФРАГМАНИТО СЕ ЗАГУБИ НЯКЪДЕ В НОЩТА.
Виж целия пост
# 423
Някой трябва да остане дежурен smile3519- да дебне да не вземат да пуснат фрагмана по нощите  tv и ако това се случи- веднага аларма smile3514 всички да стават и да гледат #Crazy и да коментираме! argue И така кой ще дежури, има ли доброволци?
Виж целия пост
# 424
ЕЙ ТАКА ,ДОКАТО СИ КУФЕЕМ,ЗАЩО НЕ НАГЛАСИМ БЪДЕЩЕТО НА БЕБЕ ЯМУР ! НАЛИ ВИДЯХМЕ ДАЖЕ ПРЕДИ ЕДА  АКТА ЗА РАЖДАНЕ - ИНТЕРЕСНО ПОКАЗВА ДАТАТА...18.04.2010г....
А, я чакай сега да сметнем нещо- рождения ден на Еда беше 12.06.- значи Ямур се е родила....в 10 месец #Crazy newsm78 smile3555 А, тука нещо сметките май не излизат! newsm78

А не в деветия си се роди. Рождения ден на Еда е на 12.07 - Мелда попита жената на рецепцията в Ава, когато тръгна да разкрива връзката им. Запомнила съм го, защото и аз самата съм родена на 12.07 и много ми стана драго, че с Еда сме родени в един ден Simple Smile
Виж целия пост
# 425
Явно, аз ще съм дежурния! atwork Хайде, спете! smile3524 Аз и без друго трудно спя- 1countingsheep Лека нощ на всички! newsm46
Виж целия пост
# 426
ЕЙ ТАКА ,ДОКАТО СИ КУФЕЕМ,ЗАЩО НЕ НАГЛАСИМ БЪДЕЩЕТО НА БЕБЕ ЯМУР ! НАЛИ ВИДЯХМЕ ДАЖЕ ПРЕДИ ЕДА  АКТА ЗА РАЖДАНЕ - ИНТЕРЕСНО ПОКАЗВА ДАТАТА...18.04.2010г....
А, я чакай сега да сметнем нещо- рождения ден на Еда беше 12.06.- значи Ямур се е родила....в 10 месец #Crazy newsm78 smile3555 А, тука нещо сметките май не излизат! newsm78

А не в деветия си се роди. Рождения ден на Еда е на 12.07 - Мелда попита жената на рецепцията в Ава, когато тръгна да разкрива връзката им. Запомнила съм го, защото и аз самата съм родена на 12.07 и много ми стана драго, че с Еда сме родени в един ден Simple Smile
Виж ти! Че нали уж беше недоносена, как тъй се износи бързо, бързо?! newsm78 Даже е преносена с една седмица! Thinking
Виж целия пост
# 427
 smile3535 - http://vbox7.com/play:786d1777
Виж целия пост
# 428
ЕЙ ТАКА ,ДОКАТО СИ КУФЕЕМ,ЗАЩО НЕ НАГЛАСИМ БЪДЕЩЕТО НА БЕБЕ ЯМУР ! НАЛИ ВИДЯХМЕ ДАЖЕ ПРЕДИ ЕДА  АКТА ЗА РАЖДАНЕ - ИНТЕРЕСНО ПОКАЗВА ДАТАТА...18.04.2010г....
А, я чакай сега да сметнем нещо- рождения ден на Еда беше 12.06.- значи Ямур се е родила....в 10 месец #Crazy newsm78 smile3555 А, тука нещо сметките май не излизат! newsm78

А не в деветия си се роди. Рождения ден на Еда е на 12.07 - Мелда попита жената на рецепцията в Ава, когато тръгна да разкрива връзката им. Запомнила съм го, защото и аз самата съм родена на 12.07 и много ми стана драго, че с Еда сме родени в един ден Simple Smile
Виж ти! Че нали уж беше недоносена, как тъй се износи бързо, бързо?! newsm78 Даже е преносена с една седмица! Thinking
Така изглежда. Нещо сценаристите май не знаят формулата за изчисляване на термина Simple Smile
Виж целия пост
# 429
 smile3518-http://vbox7.com/play:7df00c4d
Виж целия пост
# 430
ЕЙ ТАКА ,ДОКАТО СИ КУФЕЕМ,ЗАЩО НЕ НАГЛАСИМ БЪДЕЩЕТО НА БЕБЕ ЯМУР ! НАЛИ ВИДЯХМЕ ДАЖЕ ПРЕДИ ЕДА  АКТА ЗА РАЖДАНЕ - ИНТЕРЕСНО ПОКАЗВА ДАТАТА...18.04.2010г....
А, я чакай сега да сметнем нещо- рождения ден на Еда беше 12.06.- значи Ямур се е родила....в 10 месец #Crazy newsm78 smile3555 А, тука нещо сметките май не излизат! newsm78

А не в деветия си се роди. Рождения ден на Еда е на 12.07 - Мелда попита жената на рецепцията в Ава, когато тръгна да разкрива връзката им. Запомнила съм го, защото и аз самата съм родена на 12.07 и много ми стана драго, че с Еда сме родени в един ден Simple Smile
Виж ти! Че нали уж беше недоносена, как тъй се износи бързо, бързо?! newsm78 Даже е преносена с една седмица! Thinking
Така изглежда. Нещо сценаристите май не знаят формулата за изчисляване на термина Simple Smile
Не, просто ние сме твърде наблюдателни  smile3556 за отделните детайли! Нищо не пропускаме search- дори и най- малките подробности! newsm10 smile3521
Виж целия пост
# 431
Диди, това не се отваря! newsm78
Виж целия пост
# 432
Бих казала белестотворно наблюдателни. С тия объркани фрагменти, които ни ги поднасят нама как да не сме. Simple Smile
Виж целия пост
# 433
Лека нощ и от мен. Аз се отчаях няма дя има фрагмент. Надявам се утре да има.
А относно
махни терето от пред и се отваря една хубава песен от филма "Да върнеш времето назад е "
Виж целия пост
# 434
Може да няма фрагмент, защото явно епизод 48 не е финализиран. Нищо чудно в сряда да няма серия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия