МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 891
  • 2 205
# 390
dyvaromi..аз не подценявам африканските футболисти..а начина им да играят в отбор. Peace
..защото голям процент от победата се дължи на треньора..и тактиката  на отбора
Даже по телевизията се коментираше ,че трудно може да накараш 11 футболисти от този континент..да забравят соловите изяви..и да заиграят тактически..както треньора желае Peace
Виж целия пост
# 391
1, X, 1 за днес.
Италия винаги прави слаби първи мачове на световно, дано днес се справят по-добре.
Виж целия пост
# 392
X, 2, X
Виж целия пост
# 393
1,1,Х
Виж целия пост
# 394
х, 2, 2
Виж целия пост
# 395
1, X, 1

Надявам се на хубави мачове днес.
Виж целия пост
# 396
Очаквате ли добър мач между Холандия и Дания????

Питая много, много лоши спомени от този двубой на Евро 1992г., полуфинала.........Най-вече пропусната дузпа от моя любимец Марко ван Бастен.......Мъка, мъка, ужасна мъка бе тогава.......Тежко го преживях...(Същата мъка и когато на Левски вкараха 3 гола за 4 мин в дадените продължения на мача с Анверп).Бяхме студенти с мъж ми, гледахме го в един гараж на биричка, картофки и цаца с приятели, нямах нерви за дузпите и не ги гледах.....По реакцията на мъж ми(той бе за Дания, ние с него сме все за различни отбори Crossing Arms)разбрах,че Холандия е паднала........


Заредила съм си студена лимонадка в хладилника..........
Виж целия пост
# 397
Маме,този мач и аз добре го помня,а и Датчаните тогава се бяха класирали случайно, даже се смееха ,че ги събирали по плажовете,кой очакваше от тях такива подвизи,ама то за това тази игра е велика.
Виж целия пост
# 398
Кой гласувал - гласувал......

Въпрос:      1, Х или 2 


Холандия - Дания    - 1 (1.1%)
1    - 23 (24.5%)
Х    - 8 (8.5%)
2    - 1 (1.1%)
Япония - Камерун    - 0 (0%)
1    - 6 (6.4%)
Х    - 9 (9.6%)
2    - 15 (16%)
Италия - Парагвай    - 1 (1.1%)
1    - 19 (20.2%)
Х    - 7 (7.4%)
2    - 4 (4.3%)
   

Общ брой гласове: 33
Виж целия пост
# 399
Малко със закъснение прогнозирам за днес, ама аз и за Еврофутбола закъснях, та ... 1, 2, 1
Утрешните три двубоя ги виждам - х, 2, 1

Датчаните, милите, много каръшки им започва първенството, жал ми стана.
Иначе, аз съм отявлен фен на лалетата и им стискам палци. Wink
Виж целия пост
# 400
Моите утрешни са 2, х, 1.
Виж целия пост
# 401
на тоя Мондиал много голове няма, но пък автоголове се намират  Grinning
Утрешните ми прогнози са 2,2,1
Виж целия пост
# 402
Моите утрешни са 2, х, 1.
И моите са така,за днес съм гласувала 1,2,1 да видим.
Виж целия пост
# 403
на тоя Мондиал много голове няма, но пък автоголове се намират  Grinning
Утрешните ми прогнози са 2,2,1
Също Grinning..2,2,1
Виж целия пост
# 404
на тоя Мондиал много голове няма, но пък автоголове се намират  Grinning
Утрешните ми прогнози са 2,2,1
Също Grinning..2,2,1

И моите, и моите  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия