МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 925
  • 2 205
# 585
Много съм доволна! Аз съм голяма фенка на Бразилия, за разлика от повечето тук, като гледам. Mr. Green
Страхотен гол вкараха. Heart Eyes Party
Виж целия пост
# 586
Много съм доволна! Аз съм голяма фенка на Бразилия, за разлика от повечето тук, като гледам. Mr. Green
Страхотен гол вкараха. Heart Eyes Party
A  и аз си ги обичам много,само ме е яд,че не взе Роналдиньо тоя шматарок.
Виж целия пост
# 587
 Sick Sick Sick,но поне видяхме хубав гол
Виж целия пост
# 588
Много съм доволна! Аз съм голяма фенка на Бразилия, за разлика от повечето тук, като гледам. Mr. Green
Страхотен гол вкараха. Heart Eyes Party
A  и аз си ги обичам много,само ме е яд,че не взе Роналдиньо тоя шматарок.

Баш! Ние истински викаме за Бразилия, те са ми фаворитите!  Heart Eyes Но за Роналдиньо много, много ме е яд - рита и се хили, голям калитко е  Laughing
Виж целия пост
# 589
Упс, втори гол. Бразилците май приспаха ЧЕРВЕНИТЕ първото полувреме и сега се разиграха.
Виж целия пост
# 590
Еееегати Майкон къв гол вкара. Отидеха си комунягите.
Виж целия пост
# 591
Деветгодишният ми син е в пълен потрес, че треньорът не е взел Роналдиньо! Чак се фръцнА и си пусна ФИФА-та на компа  Mr. Green!
Виж целия пост
# 592
Хееееей, заспахте ли?
Корейчовците вкараха гол.
Виж целия пост
# 593
Току виж и изравнили  Crazy Мен ме кефят корейците, че не им се дават изобщо.
На бразилците първия гол беше феноменален.
Виж целия пост
# 594
Мда, не им се дават без бой корейчетата!
Виж целия пост
# 595
Много съм доволна, че утре ще отида недоспала на работа. Много ми хареса мача. Laughing

Лека нощ!!!
Виж целия пост
# 596
Иха, хубав гол!

ПП: Светлица, сигурно си се объркала с този линк http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=499752.0, обаче ще ми е полезен, защото имам мъничка племенница и сестра ми се интересува много от предстоящото захранване  Laughing  Hug!

Хм, да, усетих се малко след като пуснах поста. Редактирах, но вече си ме изловила.  Blush
Виж целия пост
# 597
Добре че вкараха гол, за да се уверя, че вратарят на Бразилия е на терена. Понеже изпитвах сериозни съмнение дали не е излезнал да свърши нещо по-важно, отколкото да гледа мач пред себе си. Mr. Green

Много си харесвам аз Бразилия, играят много красив футбол. А пък Роналдиньо го обожавам. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И за малко и аз да се фръцна и да не ги гледам, ама не устоях. В крайна сметка защо не го е взел треньорът?

Най-накрая да изгледам един мач с кеф.  И най-вече второто полувреме, понеже в първото моите хора загряваха, и не им се занимаваше особено. Mr. Green
Виж целия пост
# 598
И аз мисля, че това беше един от хубавите мачове, защото до този момент повечето отбори сякаш се дебнеха.

Светлица, твоята грешка ми беше полезна, наистина  Peace!
Виж целия пост
# 599
Не съм очаквала, че този мач ще ми е най-интересен за последните три дни  Crazy
Браво на корейчетата, израдвах им се, че поне сърцато играха  Wink Други можеха да отнесат и доста повече  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия