МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 927
  • 2 205
# 615
"Ел Локо" Биелса тръгна с победа днес,аз вчера му гласувах доверие и той не ме изложи!
Моите фаворити от Испания,гледам чак принца и принцесата им дошли да ги подкрепят.Малко ми е муден някакси мача за сега.Но те първите мачове явно ще бъдат" предпазливо-опознавателни" за жалост на нас зрителите Thinking.Прогнозирала съм победа за Европейските шампиони.Иапания играе футбола, който аз харесвам по принцип.
Иниеста ми е сред фаворитите,а Серхио Рамос се вписва на челно място и в класаацията ми за секси-играч на Мондиала! Ооооо,пак изпуснаха да отбележат Confused
Виж целия пост
# 616
От постовете ви съдя,че "голяма веселба пада" с коментарите на БНТ Laughing Rolling Eyes
Откакто си заминаха от този свят Мичмана и преди това,моят съгражданин Митко Чуков,мир на праха им,явно нямя кой да ги отмени за съжаление!
Тези хора живееха и горяха с футбола.За Митко Чуков баща ми ми е разправял,че веднъй му се наложило да замества болен колега и да коментира бикс и той като подкарал:"......ляво круше,дясно круше,удар и....гооооооол!!!!" Joy
Виж целия пост
# 617

За Митко Чуков баща ми ми е разправял,че веднъй му се наложило да замества болен колега и да коментира бикс и той като подкарал:"......ляво круше,дясно круше,удар и....гооооооол!!!!" Joy


 smile3532 smile3532 smile3532
Виж целия пост
# 618
Спирам да пиша ,разконцентрирам се покрай мача и само разменям буквите,разчитам на вашата вродена интелигентност,за да ми разберете последните постове Embarassed
Виж целия пост
# 619
Хайде....Испания newsm44
Виж целия пост
# 620
 #Cussing out
Виж целия пост
# 621

Мани,мани
Виж целия пост
# 622
аууууууууууууууууу най-малко от швейцарците съм очаквала да покажат що е Фал  Mr. Green
Виж целия пост
# 623
..има време Mr. Green
Виж целия пост
# 624
Кръстоносците май ще разпнат на кръста комичната Ла Фурия. После за да не изпаднат в нервен шок ще ги черпят по един шоколад и ще им позволят да си открият банкова сметка в швейцарска банка по избор.
Виж целия пост
# 625
Кръстоносците май ще разпнат на кръста комичната Ла Фурия. После за да не изпаднат в нервен шок ще ги черпят по един шоколад и ще им позволят да си открият банкова сметка в швейцарска банка по избор.

Айде сега,чак пък комична Naughty.Както каза Поци,има време,като нищо на кръстоносците могат да им праснат и една "Pata negra" и чак бикове да им се привидят!
Виж целия пост
# 626
Кръстоносците май ще разпнат на кръста комичната Ла Фурия. После за да не изпаднат в нервен шок ще ги черпят по един шоколад и ще им позволят да си открият банкова сметка в швейцарска банка по избор.

Айде сега,чак пък комична Naughty.Както каза Поци,има време,като нищо на кръстоносците могат да им праснат и една "Pata negra" и чак бикове да им се привидят!

Един и същ мач ли гледаме?
Испанците са лишени от всякакъв късмет днес!
Виж целия пост
# 627
Кръстоносците май ще разпнат на кръста комичната Ла Фурия. После за да не изпаднат в нервен шок ще ги черпят по един шоколад и ще им позволят да си открият банкова сметка в швейцарска банка по избор.

Айде сега,чак пък комична Naughty.Както каза Поци,има време,като нищо на кръстоносците могат да им праснат и една "Pata negra" и чак бикове да им се привидят!

Един и същ мач ли гледаме?
Испанците са лишени от всякакъв късмет днес!

Ами аз точно това казвам,яд ме е многоооооо......Играят хубаво! Жалко за Иниеста,дано да не есериозна контузията!
Виж целия пост
# 628
Откачих smile3511 smile3515 smile3516 жена ми го отнесе..то бива..бива..ама newsm61
Виж целия пост
# 629
Аз поглеждам мача, но нещо не внимавам.
Надявам се довечера, като започнат вторите мачове, вече да има по-голямо раздвижване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия