МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 925
  • 2 205
# 750
Не трябваше да се случва това... smile3555
Виж целия пост
# 751
 LaughingХаааааа.
Виж целия пост
# 752
И гоооол!
Да е жив и здрав Петър Василев,успява да ми изкара ангелите всеки път!  Mr. Green
Виж целия пост
# 753
Гоооооооооол за Гърция. Най-после.
Сигурно само аз съм заложила на тях.  Joy
Виж целия пост
# 754
Гоооооооооол за Гърция. Най-после.
Сигурно само аз съм заложила на тях.  Joy

И аз съм за Гърция в този мач,  Grinning
Виж целия пост
# 755
Само аз ли сьм за 4ерните? Embarassed
Виж целия пост
# 756
ей ма на и менИ  Mr. Green
Много жестоки тез харжентинците бе  Crossing Arms, жал ми стана за корейчетата (така като ви чета и на вас де). Хубав мач.
СегИ ще викам за Нигерия и то само заради Ениеяма  Mr. Green, голям вратар бе  Crazy
ееееееееее за малко - баси инфарктните положения за по-малко от минута  Crazy
Виж целия пост
# 757
Само аз ли сьм за 4ерните? Embarassed

Уж и аз...
Ама се зарадвах за гърците.  hahaha
Виж целия пост
# 758
Само аз ли сьм за 4ерните? Embarassed
И аз съм за Нигерия.
Виж целия пост
# 759
 smile3555
Виж целия пост
# 760
2:1 Браво Гърцияяяяяяяяяя!  sohappy
Виж целия пост
# 761
Прочетохте ли за гафът на някакъв сръбски коментатор, който по време на мача Австралия - Германия, заявил, че Енке не пази, защото е контузен  Cry.... Това е вратарят, който се самоуби преди няколко месеца...

В този мач от началото не зная за кой да викам  Mr. Green! Гърците са съседи, пък Нигерия си ги бива много!
Виж целия пост
# 762
Ееее тоя коментатор,откъде пада,би трябвало да е в час,какво става във футболните среди...  Sad

Аз също не знам за кой викам,уж в началото за Нигерия,но не изпитвам такива чувства...раздвоена съм!  hahaha
Виж целия пост
# 763
Мда, уникален гаф е направил!!!
Довечера ще викаме ли за Мексико  Mr. Green?
Виж целия пост
# 764
Със сигурност!
Не се кефя на французите.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия