МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 914
  • 2 205
# 900
Аз днес ще викам за сърбите,словенците и англичаните (разбира се),подозирам обаче,че само с последните ще имам успех  hahaha

И аз така.
Ама и да не върже на сърбите и словенците, все ми е тая.
Обаче Англия... Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 901
Да,и на мен не ми е много важно как ще свършат балканците.
Ама Англия... Praynig
Виж целия пост
# 902
Аз днес ще викам за сърбите,словенците и англичаните (разбира се),подозирам обаче,че само с последните ще имам успех  hahaha

И аз така.
Ама и да не върже на сърбите и словенците, все ми е тая.
Обаче Англия... Praynig Praynig Praynig

Уф, ай стига, че ще взема да ревна вече...  Tired

Ще си изпробвам състоянието на късмета със словенците.
Виж целия пост
# 903
Аз днес ще викам за сърбите,словенците и англичаните (разбира се),подозирам обаче,че само с последните ще имам успех  hahaha

И аз така.
Ама и да не върже на сърбите и словенците, все ми е тая.
Обаче Англия... Praynig Praynig Praynig

Уф, ай стига, че ще взема да ревна вече...  Tired

Ще си изпробвам състоянието на късмета със словенците.
Щоооо? К'во против имаш?  wait
То пък човек малко патетика да покаже и ...
Виж целия пост
# 904
Аржентина - Корея    - 4 (3.5%)
1    - 31 (27.4%)
Х    - 3 (2.7%)
2    - 0 (0%)
Гърция - Нигерия    - 1 (0.9%)
1    - 3 (2.7%)
Х    - 11 (9.7%)
2    - 23 (20.4%)
Франция - Мексико    - 0 (0%)
1    - 9 (8%)
Х    - 17 (15%)
2    - 11 (9.7%)

Ех...пак само 1 мач сме познали.........

Статистика:

Аржентина - Корея 4:1

Гърция - Нигерия 2:1

Франция - Мексико 0:2



За днес:

Въпрос:      1, Х или 2 за 18.06.2010г. 

Германия - Сърбия    - 0 (0%)
1    - 27 (23.1%)
Х    - 8 (6.8%)
2    - 4 (3.4%)
Словения - САЩ    - 0 (0%)
1    - 5 (4.3%)
Х    - 10 (8.5%)
2    - 24 (20.5%)
Англия - Алжир    - 2 (1.7%)
1    - 34 (29.1%)
Х    - 3 (2.6%)
2    - 0 (0%)
   

Общ брой гласове: 39

За днес - 1, 2, 1 

Ни един глас за Алжир........


Пускам анкетата за уикенда - ако обичате при минали мачове, моля не гласувайте за тях Wink.........
Виж целия пост
# 905
Здравейте, фенове и фенки  Hug
Петлите яко ги оскубаха снощи Party  Mr. Green
Днес стискам палци за Германия и Англия Peace

Прогноза: 1, 2, 1 Simple Smile
Виж целия пост
# 906
Аз днес ще викам за сърбите,словенците и англичаните (разбира се),подозирам обаче,че само с последните ще имам успех  hahaha

И аз така.
Ама и да не върже на сърбите и словенците, все ми е тая.
Обаче Англия... Praynig Praynig Praynig

Уф, ай стига, че ще взема да ревна вече...  Tired

Ще си изпробвам състоянието на късмета със словенците.
Щоооо? К'во против имаш?  wait
То пък човек малко патетика да покаже и ...

Щото аз съм тройно патетична, особено откакто Цецилия ме набеди за карък на отбора  Embarassed И ся само ми трябва и ти да ревнеш и съвсем няма да гледам мача довечера  Crossing Arms
Виж целия пост
# 907
Чухте ли сега?
Англичаните обвинили Адидас,че нелегално са дали топката на германците,още февруари за да се "запознаят" с топката!  hahaha
Виж целия пост
# 908

Щото аз съм тройно патетична, особено откакто Цецилия ме набеди за карък на отбора  Embarassed И ся само ми трябва и ти да ревнеш и съвсем няма да гледам мача довечера  Crossing Arms

Започвай да тренираш некаръкизъм, и се постарай!  fight
Виж целия пост
# 909
Давай Сърбияяяяяяяяяяяяяя!

 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18
Виж целия пост
# 910

Щото аз съм тройно патетична, особено откакто Цецилия ме набеди за карък на отбора  Embarassed И ся само ми трябва и ти да ревнеш и съвсем няма да гледам мача довечера  Crossing Arms

Започвай да тренираш некаръкизъм, и се постарай!  fight

Почнах, де, почнах. Егати мотивацията  newsm56 Една бира да беше предложила.  Mr. Green Ето, веднагически отивам да тренирам с немците и сърбите.
Виж целия пост
# 911
Червен картон за Клозе!
Виж целия пост
# 912
И ГОООООООООЛ!
Сърбияяяя!  #Milti
Виж целия пост
# 913
 newsm20 баси сега включвам и гоооооолем кеф
Виж целия пост
# 914
 smile3501

Браво! Много хубав гол!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия