МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 920
  • 2 205
# 930
Joy  Joy  Joy , тъкмо щях да пиша и аз за чевръстната Петя с големите ..... способности  Joy  Joy  Joy
Тази Петя коя е - да не е портиерката на БФС от времето на Батето?
Виж целия пост
# 931
баш тя Mr. Green
Виж целия пост
# 932
Ретро хит парад! hahaha
Виж целия пост
# 933
Много напечено взе да става.
Виж целия пост
# 934
Имате ли картина?....Малко след гола на сърбите Булсатком издаде багажа....Капнаха няколко капки дъжд и положението е бедствено вече за тях явно.......
Виж целия пост
# 935
Моя още не е сдал багажа,но тук не вали все още.

Ох,какво става?!?
Какви са тия дузпи!
Не,не, не!
Виж целия пост
# 936
БРАВОООООООО!!!  smile3501 smile3501 smile3501
Виж целия пост
# 937
уууууу наистина, че немците започнаха да настъпват  здраво ........еее ма и сърбите да внимават
ееееееееееее

баси кефааааааааааааааааааааааааа

п.п; и при мен Булсата още с картина
Виж целия пост
# 938
 hahaha Супер, много се радвам за сърбите:D
Виж целия пост
# 939
Страхотно! Браво на сърбите! Подолски няма грам късмет днес!
Виж целия пост
# 940
Подолски не му е ден днеска по добре да  излезе. #Crazy
Навити са като пружини швабите много бързо действат пред вратата.
Не ги подържам швабите само констатирам,по добрият да спечели.
Виж целия пост
# 941
 smile3501
Виж целия пост
# 942
Еее как се зарадвах значи  Twisted Evil
Виж целия пост
# 943
Такива мачове ме подсещат,защо обичам тази игра! smile3501
Виж целия пост
# 944
Еее, аз така викам и се газирам като го гледам този мач, че чак уплаших кучето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия