Волейболните ни национали

  • 27 394
  • 726
# 75
Ужас!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 76
И днес ли ще го изиграем като вчера, бееее?  Tired
Виж целия пост
# 77
И днес ли ще го изиграем като вчера, бееее?  Tired

Чакайте, има още мегдан.
Виж целия пост
# 78
сега се прибирам и включвам да гледам.  Thinking 1:1, равенство в третия гейм. Хайде нашите. Ще махна озвучаването , че коментатора .... си го знам.
 И напред беше даден линк за онлайн гледане но понеже чета питания , ето пак http://www.bgsreshta.com/content.php?page=tv&channel=4
Виж целия пост
# 79
И днес ли ще го изиграем като вчера, бееее?  Tired

Чакайте, има още мегдан.


Абе чакам и се надявам, ама като гледам как ни подкараха в третия.....  ooooh!
Виж целия пост
# 80
сега се прибирам и включвам да гледам.  Thinking 1:1, равенство в третия гейм. Хайде нашите. Ще махна озвучаването , че коментатора .... си го знам.
 И напред беше даден линк за онлайн гледане но понеже чета питания , ето пак http://www.bgsreshta.com/content.php?page=tv&channel=4

Ако сега се включваш като мене, не изключвай звука. 25 сервиса са изгубили нашите. Shocked
Аз не губя надежда bg  А и щом пак сме им равностойни, тук трябва да ги бием.
Виж целия пост
# 81
Ееее,
      отивам да празнувам Златната сватба на родителите си,
         Толкова надежди, а пък ..........., абе без думи съм. Sad
Виж целия пост
# 82
Много минорно и в темата настроението и Йовков по телевизията  Tired. Това най ме дразни, като почне да се повтаря "все пак играем срещу... " в случая Бразилия. Нищо не се постига с такова мислене. Иначе слушам много правилни окуражителни думи от треньорския ни щаб в почивките.
БилянаБooooh! страшно постижение тези сгрешени сервиси и то още на половината мач. Млъквам, че всички сме  spoko. Ще гледам докрай.
Виж целия пост
# 83
Защо ми се струва че нашите се прададоха? Sad
Виж целия пост
# 84
Много минорно и в темата настроението и Йовков по телевизията  Tired. Това най ме дразни, като почне да се повтаря "все пак играем срещу... " в случая Бразилия. Нищо не се постига с такова мислене. Иначе слушам много правилни окуражителни думи от треньорския ни щаб в почивките.
БилянаБooooh! страшно постижение тези сгрешени сервиси и то още на половината мач. Млъквам, че всички сме  spoko. Ще гледам докрай.

Аз не казвам, че е постижение. Просто ни става ясно, къде ни е слабото място днес - 25 сервиса си е катастрофа. Дано се стегнат. И аз млъквам и ще догледам спокойно.
Виж целия пост
# 85
Разбихме вчерашната схема  Mr. Green
Сега остава да вземем 5-ия   Praynig
Виж целия пост
# 86
  само да споделя Hug за всички нас тук вълнуващи се с отбора и спирам, че гледам стискайки палци.
Виж целия пост
# 87
 Sad Нещо му изпуснахме края.
Виж целия пост
# 88
Нищо не е станало . Добре се представихме срещу абсолютния номер 1 в световния волейбол. Преди да мрънка някой да влезе в сайта на FIVB и да погледне къде сме ние. Ние сме 6 в света , пред нас има 5 отбора с по-добри постижения. Не е срамно да загубиш от най-добрите. Срамни са националните трагедии дето ги правим от една загуба. Ами , ако нямахме волейбол какво щяхме да обсъждаме ? И в този спорт можехме да сме трагедия като останалите ни спортове. Приемете , че трябва да се радваме на всеки успех защото наистина е сериозно постижение за малка страна като нас. Видяхте ли какви зали имат хората ? Ние и една читава зала нямаме искаме световни шампиони да сме. Хайде по-леко с мечтите . Нямам предвид никой от вас. Просто тук изливам гнева си заради множеството малоумници в другите форуми , които вече искат Пранди , Николов и Казийски да се махнат от отбора щом не можем да бием Бразилия. Един дори каза , че сме имали по-добри от тези дето са на терена , ама не каза кои са . Възможно ли е да сме толкова ограничени и да търсим вечно негативното ми отговорете ?
Виж целия пост
# 89
Е чак да се радваме при загуба  Peace . Има доста неща за подобрение в отбора в този му обновен за мен вид. Ще потърся сегашния състав на националния за да свържа имена-лица на новите за мен играчи. За залите и .... всички фенове знаем но тук все пак има смисъл да си споделим мнения а не всеки да напише своето и точка. Намесването на драми от други форуми/ соц. мрежи не виждам с какво може да допринесе за тукашната комуникация.

Сега се съсредоточих върху "младоците" като гледах. Да видим след 1 седмица с Корея каква промяна ще има. Отивам да ги проуча виртуално  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия