Астма, информация, странични ефекти от лекарствата - тема 10

  • 62 727
  • 757
# 420
Мами ,да ви попитам, с физ.разтвор ,ама какъв правите инхалацийте,с дом.инхалатор.На мен в аптеката ми дадоха стъклени ампули,ама сега като прочетох,че микроск.часици стъкълца могат да попаднат от инх.направо в дроба и направо ми настръхна косата??
Виж целия пост
# 421
И още един въпрос,бебето ми/на 5 месеца/ е със запушен нос,нали мога да му направя инхалация?С маската ли да диша или да сложа само накрайника за нос?На колко часа да правим инхалацийте?
Виж целия пост
# 422
Асистас,с маска ще е по-лесно,накрайника за нос е големичък.Можеш да правиш инхалации според преценка,да речем на 3ч.
Виж целия пост
# 423
Аз правя с физиолог. разтвор от пластмасовите банки. Споровете са много, но ампулите са ми скъпи, а след това, което написа, не, мерси!
Инхалации само с физ.разтвор можеш да правиш и на всеки час, само ще му облекчиш дишането, с маската е по-добре и по-лесно.
Виж целия пост
# 424
С маската и то детската от комплекта задължително, накрайниците са за по големи  Peace, а и да не му разраниш нослето на бебока!  Peace Физ. разтвор само от банка от 500 мл. издърпвам по 2 мл. със спринцовка, ползвам дълго, докато свърши, няма проблеми! Peace
Виж целия пост
# 425
Спринцовка и игличка стерилни всеки път при всяко издърпване ли?
Виж целия пост
# 426
Аз ползвам физ.р-р от банка ,не ползвам всеки път стерили игли и спринцовки,че то къде ще му излезе края.Освен това педката ми каза,че банката,веднъж отворена,вече не е стерилна,така че...
Виж целия пост
# 427
Аз ползвам физ.р-р от банка ,не ползвам всеки път стерили игли и спринцовки,че то къде ще му излезе края.Освен това педката ми каза,че банката,веднъж отворена,вече не е стерилна,така че...
Забивам в банката две обикновени по дебели игли като едната я запушвам с малко памук, да не тече от нея, от другата издърпвам със спринцовка, не ги сменям иглите осмвен ако някоя не се изкриви или запуши нещо, стоят си така, спринцовката също е една и си я ползвам само за това, докато не и се изтрие скалата отпред, тогава я хвърлям Peace
Виж целия пост
# 428
Иглата си стои в банката, спринцовката в една кутийка с капаче, всичко - в хладилника, и ползвам няколко пъти.
Виж целия пост
# 429
Аз ползвам физ.р-р от банка ,не ползвам всеки път стерили игли и спринцовки,че то къде ще му излезе края.Освен това педката ми каза,че банката,веднъж отворена,вече не е стерилна,така че...

и аз така, има даже по малки банки от по 250мл, даже от 100 имало но не съм попадала.. бодваш иглата да стои и една спринцовка ... като се наложи и се разболеете пак слагаш друга игла и друга спринцовка ако искаш..
Менотва и банката ли държиш в хладилника?  newsm78 а като правиш промивки на носа не е ли много сутден разтвора?
Виж целия пост
# 430
Биляна благодаря Hug - ще пробвам да видим какво ще стане, но тъй като имам вече доста откази от други подобни хомеопати, та се чудя, само като чуят за какво става въпрос и казват че няма да стане, че не било за нас или по точно че нямат смелост да я лекуват с толкоз епикризи Mr. Green. Нищо де ще намерим и ние верния път! Peace
Хмм, тя ме предупреди че е практика да отказват ама аз си мислех че нещо се величае много.. виж ти  Shocked
е каза ми и защо отказват и по конкретно защо тя отказва....но ти сигурно си занеш защо
Виж целия пост
# 431
Носа със Стеримар промивам, мъкна го навсякъде.
Виж целия пост
# 432
Биляна благодаря Hug - ще пробвам да видим какво ще стане, но тъй като имам вече доста откази от други подобни хомеопати, та се чудя, само като чуят за какво става въпрос и казват че няма да стане, че не било за нас или по точно че нямат смелост да я лекуват с толкоз епикризи Mr. Green. Нищо де ще намерим и ние верния път! Peace
Хмм, тя ме предупреди че е практика да отказват ама аз си мислех че нещо се величае много.. виж ти  Shocked
е каза ми и защо отказват и по конкретно защо тя отказва....но ти сигурно си занеш защо
Хич да не ти се струва странно, все пак никой не иска да  си слага главата в торбата още повече че ставаше на въпрос за много малко дете родено с много проблеми и с тежка клинична картина, не смеят да рискуват и ги разбирам, аз също не смеех да рискувам тогава, но сега нещата вече се променят и то доста, клиничната картина видимо се поизмени, както казват хората проблемите се израстват  Peace, дано и занапред всичко да е наред  Peace
Виж целия пост
# 433
Момичета, виждам, че обсъждате физиологичния разтвор. Аз нали наскоро купих инхалатора и човекът изрично ме предупреди много да внимавам какъв разтвор ще ползвам. Ето ви малко информация по темата:

http://eruditabg.com/?pid=17&NewsID=73
Виж целия пост
# 434
Благодаря Ви много мами за поясненията.Аз също попаднах на това,ама не разбрах каква е цената на една дозичка такава?Май излизали скъпички,а пък да не говорим ,че тук в нашият град не са и чували по аптеките за това.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия